Read the Official Description

Ten tytuł magistra jest specjalnie zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy muszą łączyć pracę i naukę .

Międzynarodowy charakter tego programu umożliwi studentom i menedżerom sportowym uzyskanie jak najszerszej perspektywy wszystkich istniejących modeli zarządzania sportem, nie tylko w Hiszpanii, ale także poza naszymi granicami, dzięki udziałowi międzynarodowego wydziału najwyższej klasy .

CEL

Celem MBA - Master's Degree in Sports Management jest szkolenie specjalistów zarządzania w świecie sportu.

DLA KOGO?

Absolwenci, którzy chcą skupić swoją karierę zawodową na zarządzaniu sportem, profesjonaliści w dziedzinie sportu, którzy chcą aktualizować swoją wiedzę, specjaliści z innych dziedzin wiedzy, którzy chcą wejść w świat sportu, lub zawodowi sportowcy, którzy po przejściu na emeryturę z konkurencji, aspirują kontynuować na arenie sportowej jako menedżerowie.

Kluczowe aspekty

 • Wybrane najlepsze studia magisterskie w zakresie zarządzania sportem w Hiszpanii w rankingu gazety El Mundo w 2015 roku.
 • Wybrano jeden z 10 najlepszych studiów magisterskich w zakresie zarządzania sportem na świecie według magazynu Sports Business 2015.

Ten tytuł magistra jest specjalnie zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy muszą łączyć pracę i naukę .

W ostatnich latach sport stał się dyscypliną, która rozszerzyła się poza wcześniej określone granice, zwiększając w ten sposób zapotrzebowanie na wyspecjalizowanych specjalistów w różnych dziedzinach związanych ze światem sportu i organizacji sportowych. MBA - tytuł magistra zarządzania sportem jest w 100% nauczany w języku angielskim i zapewnia specjalistyczne szkolenia z zakresu zarządzania sportem.

Ten MBA składa się głównie z dziesięciu modułów zarządzania przedsiębiorstwem, a następnie interdyscyplinarny moduł umiejętności zarządzania.

Program zawiera segment specjalizujący się w sporcie i koncentruje się na marketingu, zarządzaniu i eksploatacji obiektów sportowych.

Międzynarodowy charakter tego programu umożliwi studentom i menedżerom sportowym uzyskanie jak najszerszej perspektywy wszystkich istniejących modeli zarządzania sportem, nie tylko w Hiszpanii, ale także poza naszymi granicami, dzięki udziałowi międzynarodowego wydziału najwyższej klasy.

To zobowiązanie edukacyjne zwiększy wykładniczo zakres i możliwości zawodowe naszych uczniów.

Po zakończeniu programu studenci otrzymają Máster Universitario en Dirección de Entidades Deportivas MBA (MBA - tytuł magistra w zarządzaniu sportem) z Universidad Europea de Madrid.

MBA - tytuł magistra zarządzania sportem wykorzystuje metodę studium przypadku (analizę rzeczywistych sytuacji przedstawianych przez profesorów w zależności od ich specjalizacji), a także połączenie podejść opartych na treści i praktyczne do każdego z omawianych tematów.
Tematy są podzielone na moduły w następujący sposób:

 • 25% początkowa teoria (pojęcia ogólne)
 • 50% rozwój teoretyczno-praktyczny
 • 25% praktyki studium przypadku

WYCIECZKI OPCJONALNE

Ta magistra oferuje trzy opcjonalne wycieczki:

 • W pierwszym tygodniu każdego programu, aby poznać i poznać profesorów i innych studentów.
 • Zwykle w lutym, ale zawsze z zastrzeżeniem, "Biały tydzień" ( Semana Blanca ) w Madrycie, składający się ze spotkań z dyrektorami klubu.
 • Zwykle przed Wielkanocą wyjazd do Nowego Jorku, w tym wizyty i spotkania z czołowymi sportowcami w Stanach Zjednoczonych.

We wszystkich przypadkach koszty podróży i zakwaterowania pokrywa student. Podróż do Nowego Jorku kosztuje 1 050 €.

Program

 • MODUŁ 1.- Ogólne zarządzanie
 • MODUŁ 2.- Finanse
 • MODUŁ 3.- Zarządzanie i obsługa obiektu sportowego
 • MODUŁ 4.- Marketing i komunikacja
 • MODUŁ 5.- Umiejętności kierownicze i zasoby ludzkie
 • MODUŁ 6.- Specjalizacja w zakresie przedsiębiorczości, zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności w sporcie
 • MODUŁ 7.- Oddział specjalizacji B - Marketing i komunikacja (*)
 • MODUŁ 8.- Oddział specjalizacyjny C - Obsługa placówki sportowej (*)
 • MODUŁ 9.- Praktyki
 • MODUŁ 10.- Praca magisterska

Wstęp

Proces rekrutacji do programów Universidad Europea Graduate School może odbywać się w dowolnym momencie w ciągu roku, chociaż rejestracja na dowolnym programie studiów zależy od dostępności miejsc.

Program taught in:
Język angielski

See 1 more programs offered by Real Madrid International School »

Last updated June 11, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Maj 2019
Paźdz. 2019
Duration
1 rok
Cena
10,500 EUR
By locations
By date
Data początkowa
Maj 2019
Application deadline
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Maj 2019

Paźdz. 2019