EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Przyspiesz swoją naukę dzięki Online MBA Fast Track

Przyspiesz swoje efekty uczenia się dzięki 100% Online Fast Track MBA. Korzystając z tej samej treści kursu co podstawowy MBA, Online MBA Fast Track można ukończyć w ciągu 18 miesięcy, pomagając rozwijać strategiczne umiejętności biznesowe w coraz bardziej konkurencyjnym globalnym środowisku biznesowym.

Online MBA Fast Track od Nottingham Business School zapewni Ci doświadczenie, którego potrzebujesz, aby szybciej wywrzeć znaczący wpływ na świat biznesu bez konieczności stawiania stopy w kampusie. Nottingham Business School ma akredytację AACSB i EQUIS. Mniej niż 1% szkół biznesu na całym świecie posiada akredytację EQUIS i AACSB, potwierdzając rygorystyczne i innowacyjne standardy naszych metod nauczania i badań, a także równowagę, którą konsekwentnie osiągamy między jakością akademicką a profesjonalną.


Przegląd kursu

Dzisiejsze środowisko biznesowe jest niestabilne, konkurencyjne i międzynarodowe. Zaprojektowany z myślą o ambitnych menedżerach, odnoszący sukcesy studenci odeszli od tego Online MBA Fast Track, mając rzeczywiste zrozumienie strategicznych modeli biznesowych, współczesnych globalnych problemów i struktur, a także docenienie wartości odpowiedzialnego i zrównoważonego przywództwa.

Dzięki eksperymentalnej nauce Online MBA Fast Track przygotuje Cię do szybkiego, konkurencyjnego globalnego biznesu. Studenci są w stanie wykorzystać swoją wiedzę w czasie rzeczywistym poprzez praktyczne symulacje biznesowe, studia przypadku, projekty doradcze i ekspozycję na wykładowców ekspertów, zaproszonych gości i rówieśników z całego świata.

Online MBA Fast Track pozwala ambitnym profesjonalistom, takim jak Ty, na szybsze przejście kariery lub organizacji na wyższy poziom, umożliwiając jednoczesne studiowanie dwóch modułów w celu zintensyfikowania planu studiów i przyspieszenia kariery zawodowej. Pod koniec Online MBA Fast Track, uzyskasz zestaw praktycznych i możliwych do przeniesienia umiejętności, dzięki którym będziesz miał wyjątkową pozycję do napędzania przyszłego sukcesu Twojej organizacji.


"Od samego początku mogłem wykorzystać zdobyte doświadczenia w miejscu pracy, zyskałem pewność dzięki zdobytej wiedzy, a moja sieć w organizacji znacznie się rozwinęła".

William Walker (Wielka Brytania), student online MBA


Elastyczna i wciągająca nauka online

NTU angażuje się w oferowanie ambitnych kursów specjalistycznych dostosowanych do potrzeb ich organizacji i kariery. Nasze kursy internetowe w 100% zostały stworzone, aby zanurzyć Cię w materiał, dzięki czemu poczujesz się jak w klasie. Kurs online MBA Fast Track zapewnia przyspieszony i wciągający sposób nauki bez konieczności stawiania stopy w kampusie.

Aby uzyskać więcej informacji, wypełnij formularz zapytania na tej stronie.


Wymagania wstępne

  • Minimum 2,1 stopnia lub równoważne kwalifikacje.
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe w zakresie nadzoru zawodowego.
  • List polecający.
  • Oświadczenie o celu.

Studenci zagraniczni: IELTS lub TOEFL.


Rozpocznij swoją podróż z NTU już dziś.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Nottingham Trent University Online »

Ostatnia aktualizacja December 11, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
18 miesięcy
Zaoczne
Cena
15,900 GBP
Opłaty są pobierane w styczniu 2019 r. I w maju 2019 r. I nie będą rosły tak długo, jak studia zakończą się w ciągu 3 lat od rejestracji.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa