Master of Business Administration (Doładowanie)

Przegląd kursu

Ten program doładowania pozwala na rozwinięcie dotychczasowego kształcenia podyplomowego i szybkie śledzenie studiów w celu uzyskania pełnego MBA w zaledwie 12 miesięcy, za ułamek kosztów pełnego MBA. Programy MBA Arden University rozwijają twoje myślenie i przygotowanie na różne sposoby, gotowe na kluczowe stanowiska w branżach i organizacjach o znaczeniu globalnym.

Elastyczny tryb studiów Arden University ułatwia rozwijanie umiejętności biznesowych wraz z istniejącymi zobowiązaniami i obowiązkami. Wielu studentów kończy naukę u nas podczas pracy w pełnym wymiarze godzin, a ten program pomoże ci przenieść swoją karierę na wyższy poziom, jednocześnie zwiększając strategiczny wpływ swojej organizacji.

Wszystkie programy Arden są dostarczane z silnym naciskiem na szanse na zatrudnienie i sukces kariery. Ten program został opracowany w porozumieniu z naszymi absolwentami na całym świecie, aby pomóc Ci inspirować i zarządzać zmianami w Twojej firmie.

116288_YyvAXz_A.jpeg

Moduły kursu

Strategia wdrażania:

Misja i wartości organizacji mają kluczowe znaczenie dla jej sukcesu. Nauczysz się kształtować te ważne aspekty, ponieważ jesteś narażony na szereg wyzwań biznesowych związanych ze strategią. Podczas eksploracji zrównoważonego rozwoju i praktyk etycznych, rozważysz je w kontekście podejmowania decyzji i będziesz mieć możliwość zastosowania tych koncepcji w rozwiązywaniu trudnych scenariuszy.

Projekt badawczy:

Ten ważny projekt daje możliwość zbadania wybranego obszaru, związanego z tematem programu, i rozwijania umiejętności krytycznych. Stworzysz propozycję badań, wybierzesz między tradycyjną dysertacją lub artykułem akademickim i prezentacją, a następnie zastosujesz całą swoją wiedzę z programu, z możliwością powiązania swoich badań z rzeczywistymi potrzebami pracy.

Co mówią nasi uczniowie:

116286_wIEGepqk.png

Po przeanalizowaniu różnych opcji wybrałem Arden University ze względu na metodę dostarczania online i elastyczność w dopasowywaniu MBA do pracy w pełnym wymiarze godzin. Główną korzyścią jest to, że MBA jest mechanizmem otwierającym drzwi. umiejętności, których się nauczyłem, które znalazłem, mogą być wykorzystane bezpośrednio w moim miejscu pracy.

Scott Nicholson,

Master of Business Administration (CMI)

Wymagania kwalifikacyjne

  • Aby zakwalifikować się do tego kursu, musisz normalnie posiadać: 120 punktów na poziomie 7 w ramach szeroko zakrojonej nagrody dla biznesu / zarządzania, na przykład dyplom ukończenia studiów podyplomowych w biznesie lub dyplom ILM poziomu 7 w zakresie przywództwa
  • Jeśli nie masz jeszcze wymaganych kwalifikacji do tego doładowania MBA, możemy zaoferować Ci miejsce w naszych pełnych programach MBA. Porozmawiaj z naszym zespołem rekrutacyjnym, aby dowiedzieć się więcej.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 48 więcej kursów w Arden University »

Ostatnia aktualizacja June 17, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Lipiec 2019
Paź 2019
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,800 GBP
3800 GBP (Wielka Brytania
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sty 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Lipiec 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Sty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa