Filter
MA
Niemcy Tempo: Zaoczne

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Stopień magistra wymaga lat studiów, aby zarobić, ale może być nieoceniona dla absolwentów na konkurencyjnym rynku pracy. Stopnie magisterskie oferowane są w wielu różnych stężeniach, więc studenci mogą poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie w wybranym zakresie.

Niemcy, oficjalnie Republika Federalna Niemiec, jest federacją w Europie środkowo-zachodnia. Kraj składa się z 16 państw, a stolicą i największym miastem jest Berlin.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Administracja biznesu, Niemcy

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
AKAD University

Twoim celem jest osiągnięcie pozycji lidera lub młodszego menedżera w gospodarce - może nawet na arenie międzynarodowej? Szukasz treści dogłębnego zarządzania w zakresie ... [+]

Twoim celem jest osiągnięcie pozycji lidera lub młodszego menedżera w gospodarce - może nawet na arenie międzynarodowej? Szukasz treści dogłębnego zarządzania w zakresie administracji biznesowej? Czy chciałbyś dalej specjalizować się po ukończeniu pierwszego ekonomicznego dyplomu? Następnie tytuł magistra zarządzania biznesem oferuje najlepsze możliwości rozwoju kariery: Osiągnięcie wiodącej pozycji w przedsiębiorstwach dzięki połączeniu specjalistycznego know-how i umiejętności interfejsu społecznościowego. Uzupełnij swój indywidualny kurs studiów w dzisiejszym świecie biznesu - z tytułem magistra z administracji biznesu!

Twój Struktura kursu

Master program " Business Administration - Master of Arts " jest podzielony na cztery kolejne semestry:... [-]

Niemcy Germany Online
Otwarta rekrutacja
Niemiecki
Zaoczne
24 - 30 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku