close

Filtry

Zobacz wyniki

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Republika Środkowoafrykańska

Stopień magistra jest zaawansowanym programem akademickim, który może potrwać około dwóch lat nauki w pełnym wymiarze czasu, aby zarobić, pod warunkiem że studenci otrzymali już licencjat. Zarabianie magisterskie może pomóc uczniom osiągnąć cele edukacyjne i umożliwić im osiągnięcie ich celów zawodowych.  Osoby, które chcą zanurzyć się w różnych kulturach i uczyć s… Czytaj więcej

Stopień magistra jest zaawansowanym programem akademickim, który może potrwać około dwóch lat nauki w pełnym wymiarze czasu, aby zarobić, pod warunkiem że studenci otrzymali już licencjat. Zarabianie magisterskie może pomóc uczniom osiągnąć cele edukacyjne i umożliwić im osiągnięcie ich celów zawodowych. 

Osoby, które chcą zanurzyć się w różnych kulturach i uczyć się nowych języków może korzystać z nauki w Republice Środkowoafrykańskiej. Kraj jest domem dla ponad 80 różnych grup etnicznych i 120 różnych językach. Francuski i Sangho są dwa języki urzędowe w kraju.

Najlepsze szkoły biznesu i uniwersytety oferujące programy MBA, MSc i magisterskie oraz kursy menedżerskie w Republika Środkowoafrykańska, . Znajdź szkołę i skontaktuj się z nią teraz tylko w 3 kliknięciach.

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
EUCLID (Euclid University)
Bangi, Republika Środkowoafrykańska +2 Więcej

EUCLID oferuje dwa ściśle powiązane programy związane z uznaną wiedzą fachową i międzyrządowym mandatem w dziedzinie badań międzykulturowych i dyplomacji.

EUCLID oferuje dwa ściśle powiązane programy związane z uznaną wiedzą fachową i międzyrządowym mandatem w dziedzinie badań międzykulturowych i dyplomacji. -
MA
Studia dzienne
studia niestacjonarne
12 - 36 miesiące
Język angielski
Online
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami