Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Po ukończeniu studiów licencjackich wielu ludzi decyduje się na studia magisterskie w dziedzinie, którą chcą profesjonalnie. Ćwiczenia są często oferowane online, co pozwala na bardziej elastyczny harmonogram i zwykle trwa kilka lat. Co to jest online magister historii? Ponieważ historia jest dziedziną ekspansywną, stopień ten oferuje koncentracje w wielu dziedzinach. Kursy internet… Czytaj więcej

Po ukończeniu studiów licencjackich wielu ludzi decyduje się na studia magisterskie w dziedzinie, którą chcą profesjonalnie. Ćwiczenia są często oferowane online, co pozwala na bardziej elastyczny harmonogram i zwykle trwa kilka lat.

Co to jest online magister historii? Ponieważ historia jest dziedziną ekspansywną, stopień ten oferuje koncentracje w wielu dziedzinach. Kursy internetowe zazwyczaj uczą studentów, aby lepiej zrozumieć polityczne, społeczne, czy ekonomiczne aspekty historii. Mogą nauczyć się analizować wpływy historii na takie kwestie, jak płeć, pochodzenie etniczne i społeczeństwo. W zależności od ich zainteresowania uczestnicy mogą zapoznać się z określoną historią niejawną, taką jak starożytne, współczesne lub średniowieczne lub skoncentrować się na historii lokalnej, narodowej czy światowej. Ten stopień osiąga się zazwyczaj poprzez szerokie badania, gromadzenie danych i pisemne sprawozdania.

Studenci, którzy pracują nad magisterską online w historii często rozwijają doskonałe umiejętności badawcze i analityczne, a także umiejętności komunikacji pisemnej. To odróżnia je od innych konkurencyjnych kandydatów na zatrudnienie w ich pożądanym polu.

Koszt zarabiania tego typu stopnia online zmienia się z uniwersytetu na uniwersytet. Aby uzyskać więcej informacji na temat czesnego, wpisu i innych opłat, studenci powinni skontaktować się bezpośrednio z ich preferowaną instytucją.

Istnieje wiele opcji kariery dla osoby z MA online w historii. W tym zaawansowanym stopniu wielu ludzi decyduje się na pracę w rządzie, w muzeum lub w bibliotece. Niektórzy uczą, a inni używają swoich zaawansowanych kwalifikacji, aby znaleźć pracę w przemyśle naukowym lub technicznym. Organizacje non-profit, towarzystwa historyczne i organizacje badawcze często potrzebują także historyków.

Ktoś z pasją do historii chciałby rozważyć uzyskanie tytułu magistra.Aby dowiedzieć się więcej, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
The Citadel

The Citadel 's Master of Arts in Military History to w pełni internetowy, 30-godzinny program. Program zapewnia zaawansowane badanie historyczne teorii i praktyki wojennej, in ... +

The Citadel 's Master of Arts in Military History to w pełni internetowy, 30-godzinny program. Program zapewnia zaawansowane badanie historyczne teorii i praktyki wojennej, instytucji i operacji sił zbrojnych oraz wpływu wojska i działań wojennych na społeczeństwa. Studenci mogą jednocześnie uzyskać tytuł magistra historii wojskowej lub tytuł magistra historii wojskowej i dyplom ukończenia studiów wojskowych. -
MA
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online