MA wnętrz

Interactive Design Institute

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

MA wnętrz

Interactive Design Institute

Oczywiście MA Interior Design daje możliwość znacznie poprawić swoje szanse na pracę w kierunku udanej kariery w projektowaniu wnętrz i / lub branży architektury wnętrz, zarówno w Wielkiej Brytanii jak i za granicą. Można zdobyć cenną wiedzę pogłębioną o projektowaniu wnętrz w kontekście międzynarodowym. Magister poziom kwalifikacji będzie również wyróżniać się w CV i będzie może okazać się potencjalnym pracodawcom, że masz to, czego potrzeba, aby odnieść sukces.

Oczywiście MA Interior Design dostarczany jest w 100% on-line przez IDI i jest w pełni akredytowany przez University of Hertfordshire, jednej z najlepszych uczelni w Wielkiej Brytanii. Certyfikat stopnia będzie z uczelni bez wzmianki o kształcenie na odległość.

Studia z IDI, będzie zachęcać do przekraczać granice i eksperymentować z praktyką. To pozwoli Ci umieścić razem imponujący portfel z kierunkiem jeden do jednego z naszych i zajęć specjalistycznych przedmiotem wychowawców. Praca w pełni on-line, będzie również zachęcać do korzystania z badań IDI na stronie internetowej online, IDI-Study, pracować indywidualnie w czasach, które odpowiadają Ci.

Co to dotyczy kursu?

Oczywiście MA Interior Design skupia się na międzynarodowym projekcie ze szczególnym naciskiem na architekturę wnętrz. Będziesz rozważyć wnętrza ciągu kontekście sztuki i praktyki projektowania w ogóle, a jako istotne dla własnej praktyki indywidualnej i odsetek. Twoje nauczyciele będą ściśle poprowadzi Cię przez całe studia pozwalają na:

 • Poszerzyć swoją wiedzę, umiejętności i wiedzę poprzez zaangażowanie z technikami, które są nowe dla Ciebie i metodami i środkami nie jesteś zaznajomiony z
 • Opracowanie przedsiębiorcze podejście do praktyki i wykazać profesjonalizm w trakcie studiów i później
 • Doskonalić umiejętności w zakresie rachunkowości dla specyfikacji technicznych i materialnych rozważań architektury wnętrz i projektów wzorniczych
 • Stworzenia profesjonalnego portfolio, które będzie reprezentować swój profesjonalizm i umiejętności istotnych dla badania magisterskiej

Badania i Przemysł kreatywny Moduły

Będziesz początkowo wymagane do badania wspólne moduły z uczniami z różnych dziedzin, w programie Podyplomowe Sztuki i Projektowania. Jednak, będzie zachęcać do podejścia do tych modułów w aspekcie własnej praktyki projektowania wnętrz, a będziesz miał okazję podzielić się swoją wiedzą z innymi studentami w projektach internetowych współpracy. Wspólne moduły:

 • Podyplomowe Studium w kontekście
 • Badania i praktyka
 • Pień Branże: Globalne perspektywy
 • Krytyczne studia
 • Pień Branże: Perspektywy Biznes
 • Pień Branże: Prezentacje profesjonalne

Jak również wspólne moduły wymienione powyżej, będą Państwo zobowiązani do podjęcia następujących modułów, które skupią się na własnej praktyce:

 • Trening 1: Sztuka i wzornictwo
 • Trening 2: Projektowanie i sztuka
 • Duże badanie

Podczas praktyki 1 i 2 będzie rozwijać swoją propozycję dla dużego projektu studium, które pokaże wszystko, czego nauczyłem się podczas całości swoich studiów podyplomowych.

Wymagania kwalifikacyjne

Aby kwalifikować się do wprowadzenia Programu Sztuki i Projektowania Podyplomowe normalnie można mieć dyplom z wyróżnieniem (2: 2 lub powyżej) w dziedzinie związanej z projektowaniem wnętrz i architektury wnętrz. Jeśli nie masz wykształcenie, trzeba będzie pokazać masz odpowiednie doświadczenie zawodowe i umiejętności do korzystania z kursu.

Możemy również uwzględnić akredytację wcześniejszej nauki (APL) lub akredytowanych wcześniejszej nauki empiryczne (APEL). Jeśli Twój poziom jest w innej dziedzinie, trzeba odpowiednią wiedzę, umiejętności i doświadczenie w dziedzinie, którą chcesz studiować, lub być w stanie wykazać, że jesteś przygotowany do intensywnego nowej nauki.

We wszystkich przypadkach trzeba będzie wykazać, poprzez portfel i osobistej wypowiedzi, swoje przygotowania do studiów na poziomie studiów doktoranckich. Po zastosowaniu, będziesz miał dostęp do naszej okolicy Przyjęć, gdzie internetowych członkiem zespołu Przyjęć doradzi i poprowadzi Cię przez proces aplikacji. Stosowanie jest bezpłatny i po zastosowaniu, nie jesteś zobowiązana do zapisania w programie Podyplomowego lub żadnych opłat.

Język angielski

Jeśli pierwszym językiem nie jest angielski, IELTS 6.5 lub wymagana jest równoważne. Kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Program ten podlega zasad uczelni, zasady, przepisy i procedury dotyczące przyjęć uczniów do studiów licencjackich i nauczał Programy podyplomowe i wezmą pod uwagę działania uczelni oraz wytycznych do oceny akredytowany uprzedniej certyfikowany nauki (APCI) i akredytowany uprzedniej uczenie się eksperymentalne (APEL ).

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz jakieś pytania, wypełnij ten formularz, Zajmie ci to około 45 sekund.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 15, 2018
Duration
Czas trwania
2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
6,000 GBP
standardowe opłaty za kursy magisterskie
Information
Deadline
Paźdz. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Locations
Wielka Brytania - UK Online
Data rozpoczęcia : Paźdz. 15, 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Paźdz. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 15, 2018
Wielka Brytania - UK Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Paźdz. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą