MA / PGDip / PGCert w sprawach międzynarodowych

Informacje ogólne

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej szkoły

Opis programu

Międzynarodowy system polityczny przeżywa teraz najbardziej doniosły okres wstrząsów od zakończenia zimnej wojny. Nasze sprawy międzynarodowe MA / PG Dip / PG Cert, ze specjalizacjami w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego i szpiegostwa

Specjalistycznych IZ Pathways , będzie można przejść kurs wyników, które ułatwią podróż w kierunku konkretnych ścieżek kariery. Nasze moduły kursu zostały opisane jako „przekształcające” i „wiodące w sektorze”; zasadniczo zmienia sposób, w jaki uczniowie rozumieją globalny krajobraz bezpieczeństwa i obrony. Uzbrojeni w te najwyższej klasy badania i wyniki badań przewidujemy, że nasi absolwenci podejmą krytyczne stanowiska kierownicze w dziedzinach związanych z bezpieczeństwem.

Korzystając z naszej Szkoły Studiów nad Bezpieczeństwem - największej społeczności akademickiej tego typu na świecie - kurs wykorzystuje głębokie powiązania naszego zespołu dydaktycznego z organizacjami bezpieczeństwa na całym świecie, aby zapewnić najwyższy poziom badań i wyniki nauczania oparte na doświadczeniu. Ten kompletny kurs magisterski jest nauczany w 100% online, dzięki czemu możesz rozwijać swoją edukację wraz z karierą, dzięki czemu możesz osiągnąć swoje aspiracje bez przerwy w karierze. Elastyczny program nauczania, trwający od dwóch do czterech lat, pasuje do istniejących zobowiązań dotyczących pracy i życia.

Wymagania wstępne: Zazwyczaj licencjat 2: 1. Odwiedź stronę programu, aby uzyskać więcej informacji.

Wszystkie programy King's College London (online) są prowadzone w języku angielskim.

Kluczowe zalety

 • Osiągnij przełomowe efekty uczenia się w dziedzinie spraw międzynarodowych.
 • Poznaj historię, stosunki międzynarodowe, strategiczną i polityczną teorię, która otacza najbardziej skomplikowane wyzwania bezpieczeństwa na świecie.
 • Korzystaj z wiedzy i badań Departamentu Studiów Obronnych, Szkoły Studiów nad Bezpieczeństwem i Wydziału Nauk Społecznych i Polityki Publicznej.
 • Ucz się od znanych naukowców w dziedzinie bezpieczeństwa i obrony.
 • Ustrukturyzowany czas pracy w sieci, umożliwiający rozwijanie znaczących relacji zawodowych z rówieśnikami o podobnych poglądach.
 • Uzyskaj PG Cert w mniej niż rok, Dyplom ukończenia studiów podyplomowych w ciągu 16 miesięcy i MA w ciągu dwóch lat.
 • W małych klasach korzystasz z bliskiej interakcji instruktora i współpracy z innymi studentami z całego świata.

Zalety nauczania na odległość

 • Uzyskaj dostęp do materiałów i wykładów w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca na świecie.
 • Rozpocznij i zakończ w dogodnym dla siebie momencie z sześcioma punktami wejściowymi rocznie.
 • Nasz unikalny system nauki karuzeli pozwala na naukę we własnym tempie.
 • Korzystaj ze wszystkich usług uniwersyteckich bez konieczności odwiedzania kampusu, w tym karier, usług wellness i usług dla osób niepełnosprawnych.
 • Elastyczność, dzięki czemu możesz uczyć się, aby osiągnąć swoje aspiracje bez robienia przerwy w karierze.

Szczegóły kursu

International Affairs MA / PG Dip / PG Cert to przełomowy nowy kurs, który łączy stosunki międzynarodowe, historię wojskowości, studia strategiczne i regionalne studia bezpieczeństwa w celu kształcenia studentów w podstawowych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa międzynarodowego i polityki konfliktów. Dzięki modułom obejmującym stosunki międzynarodowe, strategię i historię konfliktów, bezpieczeństwo cybernetyczne, inteligencję i przyszłe konflikty, multidyscyplinarne podejście kursu pozwala uzyskać całościowe zrozumienie globalnej branży bezpieczeństwa i wyzwań, przed którymi stoi.

Oprócz głównych obszarów tematycznych, kurs ma na celu przekształcenie twoich możliwości badawczych dzięki modułom umiejętności skoncentrowanym na krytycznym myśleniu i ocenie dowodów. Będziesz musiał ukończyć samodzielną pracę badawczą, która zainauguruje Cię w rozmowie akademickiej dotyczącej spraw międzynarodowych.

Cyberbezpieczeństwo to złożony i coraz bardziej palący problem w dzisiejszym zdigitalizowanym świecie. Definicja samego terminu jest szeroka, obejmuje zarówno zrozumienie tego, co stanowi cyberatak, jak i aparaturę obronną, architektury nadzoru, zarządzanie danymi i kampanie informacyjne. Pojawienie się sztucznej inteligencji stwarza jeszcze większe ryzyko dla skomplikowanego już cyfrowego krajobrazu. Specjalista ds. Międzynarodowych w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego pomaga uczniom zrozumieć teorię tego złożonego świata, badając różne aspekty branży w celu zaoferowania praktycznego zrozumienia strategii i podejść w zakresie bezpieczeństwa.

The Espionage and Surveillance (ES) Pathway bada historię inteligencji w ciągu ostatnich 60 lat jako podstawę do zrozumienia teorii i strategii związanych z gromadzeniem i analizą danych wywiadowczych. Ta fascynująca dziedzina nabiera nowego wymiaru w XXI wieku, kiedy technologie cyfrowe i sztuczna inteligencja redefiniują nasze rozumienie natury informacji. ES jest zarazem praktyczny, historyczny i teoretyczny, kładąc podwaliny pod kwitnące kariery związane z inteligencją.

Format kursu i ocena

Nauczanie

Ten program został zaprojektowany specjalnie dla odbiorców online. Wykorzystuje szereg interaktywnych działań wspierających naukę, w tym fora dyskusyjne, odczyty online, interaktywne wykłady, filmy i samouczki online. Od studentów oczekuje się około 22 godzin nauki tygodniowo. Oprócz materiałów do nauki online zaprojektowanych specjalnie dla tego programu, studenci będą mieli dostęp do usług King's College London Library, w tym zasobów elektronicznych i pomocnych nauczycieli online.

Oszacowanie

Studenci uczestniczący w tym programie są oceniani poprzez połączenie zajęć pisemnych i prezentacji online. Metody oceny mogą się różnić między modułami, ale każdy moduł będzie zawierał jedną lub więcej z tych metod. Szczegółowy czas badania i metody oceny są typowe i dają dobre wskazówki, czego się spodziewać. Mogą się jednak zmienić, jeśli zmienią się moduły programu.

Perspektywy rozwoju kariery

Kurs jest idealny dla każdego, kto chce rozpocząć karierę w dowolnej branży, zajmując się sprawami międzynarodowymi. Może to obejmować role w służbie cywilnej, organizacjach pozarządowych, władzach lokalnych lub krajowych, siłach zbrojnych, ministerstwie spraw wewnętrznych, ośrodkach analitycznych lub prywatnych firmach wywiadowczych i ochroniarskich. Może to być również odpowiednie dla dziennikarzy lub doradców parlamentarnych zgłaszających problemy międzynarodowe.

Kurs przedstawia studentom zaawansowaną wiedzę w międzynarodowych strategiach dyplomatycznych i bezpieczeństwa, aby umożliwić im awans na stanowiska kierownicze w tych dziedzinach. To sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy chcą rozwijać swoje dotychczasowe kariery lub zmienić karierę w zawód w ramach polityki międzynarodowej lub polityki konfliktów.

Referencje

Moje życie zawodowe jest bardzo zajęte. Dużo podróżuję i muszę spędzać czas z rodziną w domu. Wiedziałem, że muszę je żonglować i jakoś pasować do innych zobowiązań. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w pracy, możesz uzyskać dostęp do kursu w dowolnym momencie. Ten kurs został zaprojektowany w taki sposób, aby pasował do mojej pracy i życia osobistego, dlatego wybrałem go.

- Salio, student King's Online

Klucz informacyjny

 • Czas trwania: MA: minimum 2 lata, maksymalnie 6 lat; PGDip: minimum 16 miesięcy, maksymalnie 4 lata; PGCert: minimum 8 miesięcy, maksymalnie 3 lata
 • Tryb nauki: nauczanie online / na odległość
 • Kod kursu: 123
 • Instytucja przyznająca: King's College London
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established i ... Czytaj więcej

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established in 1831 and has played an integral role in the life of King's since the university was formed almost 200 years ago. Pokaż mniej