MA ilustracji (komunikacja wizualna)

Interactive Design Institute

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

MA ilustracji (komunikacja wizualna)

Interactive Design Institute

Jak Ilustracja jest bardzo konkurencyjny kariera, to może być trudne do odróżnienia od pracy pracę innych i zrobić sobie wyróżniają się profesjonalnym. Zdobycie kwalifikacji jest przestrzegane ilustracja fantastycznym sposobem na to i nauki na tym poziomie będzie również dostarczyć nowej wiedzy i umiejętności, które będą bardzo korzystne dla Twojej praktyki. W trakcie MA Ilustracja (komunikacja wizualna), akredytowane przez University of Hertfordshire i wydał 100% on-line przez IDI, można osiągnąć uznanych międzynarodowo UK kwalifikacji podczas pracy na ilustracji portfela z ekspertem jeden do jednego czesne i wskazówek od naszych podlegające specjalistyczne nauczyciele.

Czego nauczysz się na internetowym MA Ilustracja (komunikacja wizualna) kurs?

Wierzymy, że studiowanie w trybie online wymaga studentów otrzymywać większe wsparcie, a nie mniej. Będziesz miał dostęp do naszej strony internetowej badań specjalistycznych, IDI-Study, gdzie swoje nauczyciele zapewni Państwu naukę jeden do jednego i sprzężenia zwrotnego tak, że nigdy nie czujesz się wyizolowany w studiach w Internecie. Wszystko learning jest asynchroniczny bez wykładów w czasie rzeczywistym lub egzaminów tak będzie również zachęcać do kontynuowania indywidualne praktyki w czasach, które odpowiadają Ci korzystanie z zasobów wysokiej jakości, które są dostępne dla Ciebie za pośrednictwem osobistego studia online. Poprzez połączenie zajęć indywidualnych i studium osobistego będzie:

 • Zachęca się do opracowania swój własny, niepowtarzalny głos wizualne podczas rozległych eksperymentów i intelektualnego zaangażowania z procesem ilustracyjnych
 • Dowiedz się więcej o historii ilustracji i zwiedzanie współczesnych praktyk ilustracji
 • Przeglądaj tematy społeczne, kulturalne, estetyczne, technologiczne, etyczne i globalne współczesnej ilustracji
 • Zachęcać do eksperymentowania z praktycznej pracy i być otwarty na odkrywanie zróżnicowanych procesach i mediów

Po zakończeniu kursu będziesz opracowały ambitną i spójną ofertę, która będzie reprezentatywna dla wszystkich intelektualnych i praktycznych umiejętności już nabytych w czasie trwania studiów podyplomowych.

Badania i przemysłów kreatywnych Moduły

Użytkownik będzie zobowiązany do badania wspólne moduły w ramach Sztuki i programów studiów podyplomowych, aby dać Ci zaokrąglony zrozumienie procesu projektowania i przemysłów kreatywnych. Studiowanie w Internecie obok studentów Idi magisterskich z innych dyscyplin związanych z projektowania w programie Podyplomowe Sztuki i Projektowania, będzie pełne moduły:

 • Podyplomowe Studium w kontekście
 • Badania i praktyka
 • Pień Branże: Globalne perspektywy
 • Krytyczne studia
 • Pień Branże: Perspektywy Biznes
 • Pień Branże: Prezentacje profesjonalne

A także podstawowe moduły w programie Podyplomowe Sztuki i Projektowania wymienione powyżej, będzie zobowiązany do podjęcia na poniższej ilustracji (komunikacja wizualna) specjalnych modułów, które skupią się na własnej praktyce:

 • Trening 1: Sztuka i wzornictwo
 • Trening 2: Projektowanie i sztuka
 • Duże badanie

Podczas praktyki 1 i 2 będzie rozwijać swoją propozycję dla dużego projektu studium, które pokaże wszystko, czego nauczyłem się podczas całości swoich studiów podyplomowych.

Wymagania kwalifikacyjne

Aby kwalifikować się do wprowadzenia Programu Sztuki i Projektowania Podyplomowe normalnie można mieć dyplom z wyróżnieniem (2: 2 lub powyżej) w zakresie istotnych dla ilustracji. Jeśli nie masz wykształcenie, trzeba będzie pokazać masz odpowiednie doświadczenie zawodowe i umiejętności do korzystania z kursu.

Możemy również uwzględnić akredytację wcześniejszej nauki (APL) lub akredytowanych wcześniejszej nauki empiryczne (APEL). Jeśli Twój poziom jest w innej dziedzinie, trzeba odpowiednią wiedzę, umiejętności i doświadczenie w dziedzinie, którą chcesz studiować, lub być w stanie wykazać, że jesteś przygotowany do intensywnego nowej nauki.

We wszystkich przypadkach trzeba będzie wykazać, poprzez portfel i osobistej wypowiedzi, swoje przygotowania do studiów na poziomie studiów doktoranckich. Po zastosowaniu, będziesz miał dostęp do naszej okolicy Przyjęć, gdzie internetowych członkiem zespołu Przyjęć doradzi i poprowadzi Cię przez proces aplikacji. Stosowanie jest bezpłatny i po zastosowaniu, nie jesteś zobowiązana do zapisania w programie Podyplomowego lub żadnych opłat.

Język angielski

Jeśli pierwszym językiem nie jest angielski, IELTS 6.5 lub wymagana jest równoważne. Kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Program ten podlega zasad uczelni, zasady, przepisy i procedury dotyczące przyjęć uczniów do studiów licencjackich i nauczał Programy podyplomowe i wezmą pod uwagę działania uczelni oraz wytycznych do oceny akredytowany uprzedniej certyfikowany nauki (APCI) i akredytowany uprzedniej uczenie się eksperymentalne (APEL ).

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz jakieś pytania, wypełnij ten formularz , Zajmie ci to około 45 sekund.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 15, 2018
Duration
Czas trwania
2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
6,000 GBP
standardowe opłaty za kursy magisterskie
Information
Deadline
Paźdz. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Locations
Wielka Brytania - UK Online
Data rozpoczęcia : Paźdz. 15, 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Paźdz. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 15, 2018
Wielka Brytania - UK Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Paźdz. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą