MA Graficzny Komunikacja

Interactive Design Institute

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

MA Graficzny Komunikacja

Interactive Design Institute

Jako projekt graficzny jest bardzo popularny wybór kariery, trzeba wszystkie doświadczenia można dostać się upewnić, że stoją największe szanse na sukces. Tytuł magistra nie tylko dobrze wyglądać w CV, ale również wyposażyć się w wiedzę i umiejętności, które pomogą Ci zrealizować swoje ambicje. W trakcie MA Komunikacji graficzna, akredytowane przez University of Hertfordshire i wydał 100% on-line przez IDI, będzie w pełni obsługiwane w rozwijaniu swojej praktyki do poziomu magistra i studia z szanowanej kwalifikacji z góry brytyjskiego uniwersytetu.

Czego nauczysz się na internetowy kurs MA Komunikacji graficzna?

Na IDI uważamy, że studenci studiujący w Internecie wymagają większego wsparcia, a nie mniej. Nasze podlegające specjalistyczne nauczyciele dostarczy Ci jeden do jednego czesne przez nasz bezpieczny i łatwy w użyciu stronie internetowej studiów, IDI-Studium. Dzięki połączeniu nauki i własnego indywidualnego badania z wykorzystaniem środków w ramach IDI-jakości Studium będzie:

 • Dowiedz się więcej o teoretycznych, handlowych i filozoficznych aspektów branży projektowania graficznego
 • Uzyskać zrozumienie dogłębnej historycznych, społecznych, kulturowych, estetycznych, etycznych, technologicznych i globalnych tematów współczesnej praktyki komunikacji graficznej
 • Engage intelektualnie w procesie projektowania i wykazać to w praktycznej pracy
 • Zachęcać do eksperymentowania z praktycznej pracy i być otwarty na odkrywanie zróżnicowanych procesach i mediów

Po zakończeniu kursu będziesz opracowały ambitną i spójną ofertę, która będzie reprezentatywna dla wszystkich intelektualnych i praktycznych umiejętności już nabytych w czasie trwania studiów podyplomowych.

Badania i przemysłów kreatywnych Moduły

Użytkownik będzie zobowiązany do badania wspólne moduły w ramach Sztuki i programów studiów podyplomowych, aby dać Ci zaokrąglony zrozumienie procesu projektowania i przemysłów kreatywnych. Studiowanie w Internecie obok IDI studentów z innych dyscyplin związanych z projektu na programie Podyplomowe Sztuki i Projektowania, będzie pełne moduły:

 • Podyplomowe Studium w kontekście
 • Badania i praktyka
 • Pień Branże: Globalne perspektywy
 • Krytyczne studia
 • Pień Branże: Perspektywy Biznes
 • Pień Branże: Prezentacje profesjonalne

Jak również wspólne moduły wymienione powyżej, będzie zobowiązany do badania z następujących modułów, które skupią się na własnej praktyce:

 • Trening 1: Sztuka i wzornictwo
 • Trening 2: Projektowanie i sztuka
 • Duże badanie

Podczas praktyki 1 i 2 będzie rozwijać swoją propozycję dla dużego projektu studium, które pokaże wszystko, czego nauczyłem się podczas całości swoich studiów podyplomowych.

Wymagania kwalifikacyjne

Aby kwalifikować się do wprowadzenia Programu Sztuki i Projektowania Podyplomowe normalnie można mieć dyplom z wyróżnieniem (2: 2 lub powyżej) w zakresie właściwej komunikacji graficznej. Jeśli nie masz wykształcenie, trzeba będzie pokazać masz odpowiednie doświadczenie zawodowe i umiejętności do korzystania z kursu.

Możemy również uwzględnić akredytację wcześniejszej nauki (APL) lub akredytowanych wcześniejszej nauki empiryczne (APEL). Jeśli Twój poziom jest w innej dziedzinie, trzeba odpowiednią wiedzę, umiejętności i doświadczenie w dziedzinie, którą chcesz studiować, lub być w stanie wykazać, że jesteś przygotowany do intensywnego nowej nauki.

We wszystkich przypadkach trzeba będzie wykazać, poprzez portfel i osobistej wypowiedzi, swoje przygotowania do studiów na poziomie studiów doktoranckich. Po zastosowaniu, będziesz miał dostęp do naszej okolicy Przyjęć, gdzie internetowych członkiem zespołu Przyjęć doradzi i poprowadzi Cię przez proces aplikacji. Stosowanie jest bezpłatny i po zastosowaniu, nie jesteś zobowiązana do zapisania w programie Podyplomowego lub żadnych opłat.

Język angielski

Jeśli pierwszym językiem nie jest angielski, IELTS 6.5 lub wymagana jest równoważne. Kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Program ten podlega zasad uczelni, zasady, przepisy i procedury dotyczące przyjęć uczniów do studiów licencjackich i nauczał Programy podyplomowe i wezmą pod uwagę działania uczelni oraz wytycznych do oceny akredytowany uprzedniej certyfikowany nauki (APCI) i akredytowany uprzedniej uczenie się eksperymentalne (APEL ).

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz jakiekolwiek pytania, prosimy o wypełnienie ta forma , Zajmie ci to około 45 sekund.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Paźdz. 15, 2018
Duration
Czas trwania
2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
6,000 GBP
standardowe opłaty za kursy magisterskie
Information
Deadline
Paźdz. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Locations
Wielka Brytania - UK Online
Data rozpoczęcia : Paźdz. 15, 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Paźdz. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Paźdz. 15, 2018
Wielka Brytania - UK Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Paźdz. 15, 2018
More start dates throughout 2019
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą