Ms W Psychologii Sądowej

Informacje ogólne

Opis programu

Przegląd

Master of Science in Forensic Psychology to 36-kredytowy program online, który zapewnia studentom wgląd w skrzyżowanie zagadnień psychologicznych i prawnych. Studenci rozumieją, co robią psycholodzy sądowi i nauczą się, jak stosować to szkolenie w różnych kontekstach zawodowych.

Ten program studiów zapewni studentom profesjonalne szkolenie niezbędne do funkcjonowania na optymalnym poziomie w różnych środowiskach sądowych, w których stosuje się psychologię, w tym sądy, organy ścigania, sądownictwo karne, biura bezpieczeństwa narodowego, więzienia, agencje usług społecznych, agencje opieki nad dziećmi, i zakłady leczenia.

Wielu studentów naszego programu specjalizuje się w prawie, zdrowiu psychicznym lub innych usługach zdrowotnych i chce pracować w dziedzinie medycyny sądowej. Inni są zainteresowani dalszym rozwojem kariery i zajmowaniem wyższych stanowisk. Niektórzy z naszych studentów korzystają z tego stopnia, aby zwiększyć ich konkurencyjność podczas ubiegania się o program doktorancki.

Format online i niekliniczny program nauczania sprawiają, że program jest doskonałą opcją dla pracujących profesjonalistów, którzy muszą zintegrować studia wyższe z obowiązkami zawodowymi. Program skierowany jest również do osób mieszkających na obszarach wiejskich lub przygranicznych w Stanach Zjednoczonych i poza nimi, tych, które mają ograniczony dostęp do tego rodzaju programu edukacyjnego dla absolwentów lub go nie ma, oraz osób pracujących w nietradycyjnych harmonogramach zmian, takich jak organy ścigania, korekty, bezpieczeństwo narodowe i wojsko.

Seminaria internetowe

Program MS in Forensic Psychology okresowo organizuje bezpłatne seminaria internetowe prowadzone przez wykładowców programu w obszarach związanych z programem. W seminariach internetowych znajduje się przegląd programu i informacje o jego zastosowaniu. Sesje są rejestrowane, a linki znajdują się poniżej. Zobacz poniżej daty / godziny i informacje rejestracyjne.

Dr Greg Vecchi omawia aktywnych zabójców opartych na skargach w środowisku szkolnym i pracy oraz analizuje metodologię, która wykorzystuje analizę behawioralną do zwiększenia skuteczności przewidywania i zapobiegania takim zdarzeniom.

Ważna uwaga

W tej chwili nie ma licencji ani certyfikatu na Florydzie ani w większości stanów dla Psychologii Sądowej. Jest uważany za specjalizację innych klinicznych programów zdrowia psychicznego lub prawnych. Jeśli twoim celem kariery jest bycie psychologiem sądowym lub wykonywanie pracy klinicznej, zalecamy rozważenie naszych programów doktoranckich, takich jak nasz doktorat. w psychologii klinicznej lub Psy.D. w Psychologii Klinicznej, ponieważ programy te prowadzą do ogólnej licencji psychologicznej na Florydzie i większości stanów. Ponadto MS w Psychologii Sądowej spełnia warunki wstępne dla tych programów. Jeśli chcesz być doradcą ds. Zdrowia psychicznego na poziomie magisterskim, możesz ubiegać się o nasze stwardnienie rozsiane w zakresie poradnictwa, gdzie możesz uzyskać wymagania dotyczące licencjonowania na Florydzie.

Warunki przyjęcia

Aby wziąć pod uwagę przyjęcie na studia podyplomowe, wnioskodawca musi przedstawić dowody zdolności szkolnej i mieć duże zainteresowanie w dziedzinie psychologii sądowej. Minimalne wymagania obejmują licencjat z regionalnie akredytowanej instytucji.

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy online.
 2. Prześlij niepodlegającą zwrotowi opłatę aplikacyjną w wysokości 50 USD.
 3. Złóż licencjat z akredytowanej regionalnie instytucji. Należy przedłożyć oficjalne transkrypcje ze wszystkich szkół, do których uczęszcza szkoła, i / lub ocenę agencji zagranicznych.
 4. Mają GPA 3,0 w ostatnich 60 punktach studiów licencjackich LUB ukończenie co najmniej 18 punktów studiów podyplomowych z GPA 3,0 lub lepszym LUB ukończenie testu GRE z preferowanym wynikiem 300 lub 1000 (poprzednia wersja egzaminu ) w sekcjach werbalnych i ilościowych. (Kandydaci z licencjacką średnią ocen poniżej 3,0, ale 2,5 lub wyższej, którzy mają udokumentowane doświadczenie zawodowe w zakresie prawa, egzekwowania prawa, poprawek, wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych lub pokrewnej dziedzinie. Może być wymagana rozmowa kwalifikacyjna).
 5. Prześlij 500-esejowy esej wyjaśniający twoje zainteresowanie dziedziną psychologii sądowej. Opisz, w jaki sposób twoje doświadczenia zawodowe, akademickie i osobiste skłoniły Cię do ubiegania się o stopień magistra w tym programie. Podaj swoje pełne imię i nazwisko w eseju. Osobiste oświadczenie pomaga nam cię poznać poza obiektywnymi danymi podanymi podczas przeglądu twoich ocen kursu i innych obiektywnych informacji. Pokazuje także twoją umiejętność komunikowania myśli w profesjonalny, zorganizowany i zwięzły sposób.
 6. Prześlij dwa akademickie lub profesjonalne listy polecające od osób, które są zaznajomione z twoją zdolnością do podjęcia studiów wyższych.
 7. Pokaż dowód znajomości języka angielskiego (jeśli dotyczy).
 8. Wywiad może być wymagany przy przyjęciu do programu.

Uwaga: Wszyscy studenci są przyjmowani wyłącznie na studia podyplomowe. Po ukończeniu pierwszych 4 kursów z wynikiem 3.0 GPA lub lepszym zostaną one zakwalifikowane do programu studiów. Studenci, którzy nie spełniają tego standardu, zostaną przerwani w programie.

Program przyjmie wnioski dla studentów niebędących studentami studiów wyższych (studenci specjalni), którzy mogą wziąć udział w maksymalnie czterech kursach bez ubiegania się o pełne przyjęcie na studia. Ci studenci będą potrzebowali zgody dyrektora programu. Będą musieli przestrzegać wszystkich procedur, jeśli chcą ubiegać się o pełne przyjęcie do programu.

Studenci zagraniczni

Cudzoziemcy, którzy mieszkają poza Stanami Zjednoczonymi w momencie składania wniosku i których ojczystym językiem nie jest język angielski, muszą przedstawić dowód znajomości języka angielskiego poprzez zadowalający ukończenie testu języka angielskiego jako języka obcego (TOEFL). Wymagania dotyczące oceny są takie same jak w przypadku przyjęcia na studia licencjackie i są następujące: minimalna ocena papierowa = 550; minimalny skomputeryzowany wynik = 213; minimalny wynik internetowy = 79). Przy egzaminie TOEFL przyjmuje się wynik 6,0 na egzaminie International English Language Testing System (ILETS).

Oto niektóre z powodów, dla których uczniowie wybrali NSU.

 1. Małe klasy zapewniają indywidualny dostęp do profesorów.
 2. Żywe życie kampusu obejmuje NCAA Athletics, organizacje społeczne i zawodowe, działania kulturalne oraz centrum odnowy biologicznej i fitness.
 3. Należy do grona najlepszych 200 najlepszych szkół wśród krajowych uniwersytetów w 2018 roku.
 4. Prestiżowe programy dla absolwentów medycyny, prawa, psychologii, biznesu, edukacji, farmacji, stomatologii i inne.
 5. Zróżnicowana populacja studentów obejmuje 1200 studentów z 116 krajów z pięciu kontynentów.
 6. Najnowocześniejsze udogodnienia obejmują najnowszą technologię w klasie, zaawansowane laboratoria i najlepsze biblioteki badawcze.
 7. Wielu absolwentów NSU zdobywa tytuły magisterskie, doktoranckie lub zawodowe w NSU lub innych uniwersytetach. Studenci studiów magisterskich uczestniczą w badaniach NSU w dziedzinach takich jak medycyna, oceanografia, rak, psychologia, stomatologia i autyzm.
 8. Uczniowie budują relacje poprzez uczestnictwo w licznych wydarzeniach społecznościowych, wiele odbywa się w kampusie NSU. Nasz piękny główny kampus znajduje się zaledwie kilka minut od plaży Fort Lauderdale, South Beach, klubów nocnych Las Olas i Everglades.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

NSU’s main campus is located in Greater Fort Lauderdale with locations around Florida and Puerto Rico. We are at the heart of the region’s academic and research hub, and just minutes from some of the ... Czytaj więcej

NSU’s main campus is located in Greater Fort Lauderdale with locations around Florida and Puerto Rico. We are at the heart of the region’s academic and research hub, and just minutes from some of the world’s best beaches. With more than 26,000 students and 152,000 alumni around the world, you will find Shark Friends in every corner of the country – and beyond. Pokaż mniej
Fort Lauderdale