Read the Official Description

Wszechstronny i cenne stopnia

Jasne, że brzmi to jak miły dodatek do CV. Ale czym właściwie jest Master of Public Affairs? MPA jest jednym z najbardziej wszechstronnych i cennych stopni dostępnych kilkanaście kombinacji Master of Public Administration i Master of Public Policy. Na SPEA, nasi uczniowie są przygotowani do pracy w usługach publicznych w naszym zmieniającym się społeczeństwie w sposób nieporównywalny z innymi uczelniami. Nasz program MPA buduje liderów, którzy coś zmienić w naszym świecie.

Jako student w Internecie, korzystać z elastyczności naszego programu 48 kredytową godzinnym składający się z trzech komponentów:

 1. Kursy podstawowe: 6 kursów, 18 godzin kredytowych
 2. Advanced Electives: Do 10 kursów (30 godzin kredytowych) minus doświadczenie zawodowe lub kredyt stażowy.
 3. Komponent empiryczny: ukończony w ramach stażu lub zniesiony przez wcześniejsze doświadczenie zawodowe.

Zalecamy biorąc dwa kursy w semestrze, ale może trwać dłużej za zgodą dyrektora wydziału. Letnie kursy oferowane są też. Uczniowie w naszym programie są w stanie żonglować karierą, obowiązkami rodzinnymi i zajęciami. Znaleźć właściwą równowagę dla Ciebie.

Kursy podstawowe

Wierzymy, że nasza podstawa programowa daje niezbędną wiedzę i umiejętności do postępu w swojej karierze. Te wymagane kursy przygotować się do stawienia czoła duże problemy w naszym społeczeństwie:

 • Public Management (V502)
 • Analiza statystyczna dla efektywnego podejmowania decyzji (V506)
 • Public Management Ekonomia (V517)
 • Prawo i Public Affairs (V540)
 • Finanse publiczne i budżetowanie (F560)
 • Capstone w publicznych i spraw środowiska (V600)

zaawansowane Fakultety

Będziesz wybrać przynajmniej sześć zaawansowanych zajęć fakultatywnych w celu spełnienia wymagań stopnia i dostosować program do swoich potrzeb. Być może trzeba przyjmować więcej niż sześć, w zależności od liczby punktów otrzymywanych z komponentem empirycznym, aby zaspokoić 48 punktów wymaganych do stopnia. Studenci muszą skoncentrować się na co najmniej jednym z następujących zaawansowanych programów nauczania MPA: zarządzanie publiczne, zarządzanie organizacjami non-profit, analiza polityki lub budżetowanie publiczne i zarządzanie finansami. Jeden z twoich obieralnych może być opcjonalne, tygodniowe mieszkalnych program odbędzie się w naszej Bloomington, Indiana, kampus na początku sierpnia.

Doświadczeń składnikiem

Odpowiednie doświadczenie jest kluczem do rozwoju zawodowego. Dlatego jako uczeń SPEA Connect musisz wykonać jedną z następujących czynności:

 • Wypełnij zatwierdzony staż
 • Otrzymać kredyt dla wcześniejszego doświadczenia zawodowego lub wolontariatu
 • Wypełnij niezależnej grupy lub projektu badawczego (V590 lub V601)

Liczba studentów otrzymujących doświadczenia empiryczne jest różna. Niektórzy decydują się na staż przez 3 do 6 punktów, podczas gdy inni dołączyć do programu ze znacznym wcześniejszego doświadczenia i otrzymać maksymalnie 12 punktów. Im mniej empiryczne kredytów, bardziej zaawansowane obieralnych należy podjąć w celu spełnienia wymagań stopnia. Jeśli jesteś zainteresowany stażu, trzeba uzyskać zgodę od dyrektora wydziału. Decyzja o dążeniu zaliczenia stażu jest do ciebie. Można otrzymać kredyt dla empiryczne komponentach zazwyczaj trzy do sześciu godzin-uprzedniego doświadczenia zawodowego i wojskowej (PPE) lub wolontariatu w Peace Corps, AmeriCorps lub Teach dla Ameryki. Aby otrzymać kredyt PPE, doświadczenie musi być:

 • Powyżej poziomu podstawowego i wymagają wykształcenie
 • Studia dzienne, albo za wynagrodzeniem
 • W ciągu ostatnich pięciu lat
 • Z jednej organizacji przez co najmniej dwa lata
 • Wyraźnie powiązany z kariery MPA

Możesz również zarobić do 12 godzin kredytowych za wcześniejsze doświadczenie zawodowe. Jeśli uważasz, że możesz kwalifikować się do PPE lub kredytu na usługi, przekaż kopię swojego CV na oficjalną wycenę.

Program taught in:
Język angielski

See 3 more programs offered by Indiana University Bloomington - School of Public and Environmental Affairs (SPEA Connect) »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Maj 2019
Sierp. 2019
Duration
By locations
By date
Data początkowa
Maj 2019
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
April 1, 2018, and August 1, 2018
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Maj 2019

Sierp. 2019

Location
Application deadline
Skontaktuj się ze szkołą
April 1, 2018, and August 1, 2018
Data końcowa

Stycz. 2020