Line Mistrzem Ekonomii Finansowej

Ohio University Online

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Line Mistrzem Ekonomii Finansowej

Ohio University Online

Zarób nawet większy zwrot z inwestycji Edukacyjnych

Budować kapitał kariery.

Czy wiesz, że posiadacze CFA zarabiają około 25% więcej niż posiadacze MBA? Wybierz nas i naucz się z programu nauczania, który jest ponad 70% w oparciu o CFA Body of Knowledge (CBOK ™). Badanie interakcji między rynkami finansowymi a otoczeniem gospodarczym. Zapoznaj się z koncepcjami wyceny aktywów, strategii rynku kapitałowego, analizy inwestycji, wyboru i harmonogramu. To jest więcej niż jeden stopień. Jest to okazja, aby przygotować się na egzaminy Chartered Financial Analyst i zostać czarterującym CFA®.

Dlaczego Magister Ohio University Online ekonomii finansowego?

Nasz specjalny program jest zatwierdzony przez Instytut Chartered Financial Analyst (CFA®). Dlatego uczniowie, którzy ukończyli nasz program MFE wykonywać znacznie powyżej średniej krajowej jeśli chodzi o zdanie egzaminów Chartered Financial Analyst. Jest to istotna różnica, gdy jesteś podejmowaniu decyzji, które w Internecie magistra ekonomii finansowej jest właśnie dla Ciebie. MFE jest oferowany wspólnie przez Departament Ekonomiczny Uniwersytet Ohio i College of Business, jednej z 50 najlepszych szkół biznesu w kraju, zgodnie z Businessweek. Nasz plan Program opiera się także na rozmowach z menedżerów z Merrill Lynch Investment Management & Research Inc., Franklin Doradców oraz National City Corp.

OnlineMFE103

Dowiedz Specialized CFA® zajęć.

Ponad 70% programu nauczania opiera się na Cudownym Ciele wiedzy (CBOK ™) opracowanym przez Instytut CFA®. W przeciwieństwie do mistrza finansów online, nasz program MFE kładzie nacisk na Kodeks etyki i standardowych zasad CFA®, ze szczególnym uwzględnieniem pojęć i umiejętności, które obejmuje badanie Chartered Financial Analyst.

Kursy mostowe

Zaprojektowany, aby dać studentom przypominające podstawami ekonomii i finansów, bieżnikowania, co zostało zdobytych podczas studiów licencjat.

 • Mikroekonomia
 • Makroekonomia
 • Wprowadzenie do finansów

Kursy przygotowujące

Stanowić podstawę przyszłych zajęć, z naciskiem na zrozumienie dynamiki relacji między gospodarki i rynków finansowych.

 • MFE 6000 Ilościowa analiza rynków finansowych
 • MFE 6010 Makroekonomia i Handel Wahania
 • MFE 6100 Rachunkowość zarządcza
 • MFE 6110 Analiza sprawozdanie finansowe

Kursy podstawowe

Cementowania wiedzę zdobytą przy zastosowaniu skomplikowanych pojęć finansowych i teorie do biznesu, handlu i scenariusze inwestycyjne.

 • MFE 6050 Ekonomia menedżerska
 • MFE 6200 Corporate Finance
 • MFE 6230 teoria portfelowa
 • MFE 6390 Statystyki i Ekonometrii: Theory and Applications
 • MFE 6400 International Trade and Economics Financial
 • MFE 6500 Analiza Fixed Income

zaawansowane Zajęć

Obejmujący szczyt studiów MFE, w tym temacie badawczym wyboru związanego z ekonomią finansowego pod nadzorem członka wydziału.

 • MFE 6220 Ilościowa analiza na rynkach akcji
 • MFE 6440 Pochodne instrumenty finansowe
 • MFE 6940 Financial Economics Zgłoś

MFE jest odpowiedni dla Ciebie?

Co mistrza finansów Online?

W porównaniu z mistrzem internetowego w finansach, przekonasz się, że MFE idzie w głąb bazy wiedzy wymaganej do kariery w branży zarządzania inwestycjami, takimi jak ekonomia rynkowych, globalnych wpływów na handel i pojazdów finansowych takich jak akcje, obligacje, kontrakty terminowe, opcje i swapy na stopy procentowe. To samo można powiedzieć, kiedy układania MFE przeciwko mistrzem w Internecie jest w ekonomii, która jest przede wszystkim badanie teorii ekonomicznej.

W jaki sposób porównać do MFE MBA z koncentracji w finansach?

Ważne jest, aby pamiętać, że MBA został zaprojektowany, aby pomóc menedżerom prowadzenia działalności gospodarczej. Podstawowym celem MFE jest szkolenie, aby stać się analityk finansowy, szukając zatrudnienia w sektorze usług finansowych. W tym celu stworzony MFE przygotowuje do egzaminu CFA i podkreśla interakcji między rynkami finansowymi i środowiska gospodarczego.

Zwiększ swoją wartość i swoją wartość.

Co można zrobić ze swoim line magistra ekonomii finansowych? Średnio, Chartered Financial Analyst można zarobić 25% więcej niż absolwent MBA z tej samej liczby lat doświadczenia.

Istnieje znaczne zapotrzebowanie na CFA służyć rosnącą bazę klientów w bankach, firmach ubezpieczeniowych i firm brokerskich. Każdego dnia 10,000 emeryturę pokolenia wyżu demograficznego, a zależą one od doradców inwestycyjnych i menedżerów, aby zapewnić ich kondycji finansowej. To prawie 4 miliony Potencjalnych nowych klientów co roku. OHIO MFE oferuje wysoką stopę opłacalności na poziomie początkującym, absolwenci wykształceni przez CFA zarabiając na wynagrodzenie od $ 60.000 $ 90000, MFE absolwentów z doświadczeniem często zarabiają więcej niż sześć cyfr.Potencjalni pracodawcy dla absolwentów MFE

 • Banki (uwierzcie Wydziały)
 • Firmy brokerskie
 • Fundusze hedgingowe
 • Firmy ubezpieczeniowe
 • Banki Inwestycyjne
 • Firmy zarządzania pieniędzmi
 • Fundusze inwestycyjne
 • Fundusze emerytalne
 • prywatne Korporacje

Przemysł Tytuły pracy i zakresy wynagrodzenia

Equity Analyst
PayScale donosi średnią pensję w wysokości $ +69.518, z zysku począwszy od $ 47.000 do $ 198000.

Analityk finansowy
Bureau of Labor Statistics informuje, mediana wynagrodzenia w wysokości $ 78620 (2014), przy czym najwyższy 10% zarabia ponad $ 154.680. Zawód ma szacunkowo 12% tempo wzrostu przez 2024.

Dyrektor Finansowy
Bureau of Labor Statistics informuje, mediana wynagrodzenia w wysokości $ +115.320 (2014), a przybliżony 7% tempo wzrostu przez 2024.

strateg inwestycyjny
PayScale donosi mediana wynagrodzenia w wysokości $ 92432 (2016).

Menedżer portfela
Raport CNN / PayScale średnia płaca $ 123000, z górnym wynagrodzenia $ +209.000. Portfolio Manager plasuje się również na 12 miejscu w CNN / PayScale Najlepiej pracy w Ameryce, z 10-letniej stopy wzrostu 27%.

Dyrektor finansowy
Szczytem osiągnięć profesjonalnego finansowej jest osiągnięcie statusu Chief Financial Officer. PayScale donosi medianę CFO wynagrodzenie w wysokości $ 121942 (2016), przy czym zarobki od $ 67000 do $ 252.000. CFO są również prawdopodobne, aby otrzymać znaczne premie i udziały w zyskach oprócz podstawowego wynagrodzenia. W rzeczywistości, Salary.com stawki mediana wynagrodzenia CFO w 2016 r $ 304596.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Ohio University Online
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
- Razem czesnego programu: $ 41.340 (Ohio zamieszkania); $ 42328 (non-Ohio rezydent)
Locations
Stany Zjednoczone - USA Online
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Stany Zjednoczone - USA Online
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą