Filter
Stany Zjednoczone

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Licencjat jest jednostką badania, które wymaga około cztery lata ciężkiej pracy i poświęcenia, aby zarobić. Gdy uczniowie zdobyli dyplom, mogą mieć dostęp do ulepszonych możliwości osobistego i zawodowego.

Kursy z nauk społecznych przygotowują studentów do angażowania się w ludzkie społeczeństwo. Poprzez kursy takie jak ekonomia, polityka, antropologia, socjologia, historia i psychologia uczniowie mogą lepiej zrozumieć, jak działa świat wokół nich.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
Inne możliwe programy Stany Zjednoczone

1 Wyniki z Nauki społeczne, USA Online

Lokalizacja
Stany Zjednoczone
Tempo
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
Clarks Summit University Online

Twórz biblijne podstawy poradnictwa i przygotuj się na studia na poziomie magisterskim. ... [+]

Clarks Summit University online Counselling Ministries Bachelor of Science jest skierowane do dorosłych studentów, którzy szukają biblijnej podstawy doradztwa i przygotowania do studiów na poziomie magisterskim. Poniżej przedstawimy zakres, podkreśla i wyniki programu dla ministerstw dostępnych po zakończeniu.

Główne kursy

Opierając się na Podstawach CSU, uczniowie będą angażować się w kursy poradnictwa i psychologii, które są oparte na, skupione na i przefiltrowane przez pryzmat Pisma Świętego. Studenci zainteresowani studiami magisterskimi i zdobywaniem licencji państwowych mogą zdobyć 18 punktów z kursów podwójnego wpisu poprzez program Master of Science in Counselling w Graduate School Uniwersytetu Clarks Summit.... [-]

Stany Zjednoczone USA Online
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku