Filter
Licencjat
Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Licencjat, który wymaga czterech lat studiów, daje studentom możliwość doskonalenia swojej wiedzy i szkoleń w konkretnej dziedzinie. Dzięki ich zwiększonej sprawności umiejętności, uczniowie mogą kwalifikować się do kariery z lepszą zapłacić po ukończeniu studiów.

Konstrukcja i obróbka mechaniczna jest zróżnicowaną dyscypliną inżynierii, ponieważ jest to wiedza, która jest konieczna do podjęcia produktu od pomysłu do rynku. Umiejętności niezbędne do osiągnięcia tego celu obejmują zdolność do projektowania funkcjonalności, estetyki i środowiska produkt zostanie użyty.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Inżynieria mechaniczna

Lakshveer Overseas Solution

Uniwersytety malezyjskie oferują szeroką gamę dyscyplin inżynierskich od Foundation i Diploma do licencjackich i magisterskich w dziedzinie inżynierii elektrycznej i elek ... [+]

Uniwersytety malezyjskie oferują szeroką gamę dyscyplin inżynierskich od Foundation i Diploma do licencjackich i magisterskich w dziedzinie inżynierii elektrycznej i elektronicznej, inżynierii chemicznej i inżynierii mechanicznej .

Czas trwania - 3 lataNabór - marzec, maj 2018, październik 2018Obejmuje szkolenia przemysłowe i stażStypendium dostępne do 30%Oferowane kursyB. Eng (Hons) in ElectricalB. Eng (Hons) in Mechatronic EngineeringB. Eng (Hons) w Inżynierii TelekomunikacjiB. Eng (Hons) in Petroleum EngineeringBachelor of Mechanical Engineering (Hons)Bachelor of Electronics Engineering (Hons)Bachelor of Civil Engineering (Hons)Dyplom z inżynierii geomatykiBachelor of Software Engineering (Hons)Bachelor of Technology (Hons) w wodzie i ściekachBachelor of Technology (Hons) in AutomotiveBSc (Hons) w technologii informacyjnejBSc (Hons) w Information Technology ze specjalizacją w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznychBSc (Hons) w Information Technology ze specjalizacją w Administracji bazami danychBSc (Hons) w Information Technology ze specjalizacją w Network ComputingBSc (Hons) w Information Technology ze specjalizacją w technologii mobilnejBSc (Hons) w Information Technology ze specjalizacją w Cloud ComputingBSc (Hons) w Information Technology ze specjalizacją w Business Information SystemsBSc (Hons) w Information Technology ze specjalizacją w Internet of Things (IoT)BSc (Hons) w informatyceBSc (Hons) w dziedzinie informatyki ze specjalizacją w zakresie analizy danychBSc (Hons) w inżynierii oprogramowaniaBSc (Hons) w inteligentnych systemachBSc (Hons) w technologii internetowejBSc (Hons) w rozwoju gier komputerowychBSc (Hons) w Computer Games Development ze specjalizacją w Games Concept ArtBSc (Hons) w technologii multimedialnejBSc (Hons) Business Information TechnologyBSc (Hons) Cyber ​​SecurityBSc (Hons) Forensic ComputingNasze usługi obejmująPoradnictwo edukacyjneWybór kursuWybór uniwersytetuOferujePomoc wizowaPomoc stypendialnaStudiować za granicąUsługi przed odlotem i po przybyciuPomoc na lotniskuUsługi noclegowe... [-]
Malezja Kuala Lumpur
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku