Filter
Licencjat
Włochy Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Licencjat jest zarobione przez licencjackich programu edukacyjnego, który może trwać około trzech do czterech lat, aby zakończyć, przewidziane studenci mogą uczęszczać do szkoły w pełnym wymiarze godzin. tytuł licencjata można zdobyć na miejscu lub on-line, w zależności od szkoły, który jest idealny dla studentów z intensywny tryb życia.

Inżynieria lądowa jest jedną z dziedzin inżynierii zawodowego, radzenia sobie z tworzeniem struktur cywilnych wykorzystywane od konceptualizacji aż do budowy i utrzymania. Zarówno rządy finansowanych ze środków publicznych i prywatnych firm zaangażowanych w inżynierii lądowej.

 

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Inżynieria lądowa, Włochy

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
eCampus University

Profesjonaliści z tego tytułu pracy zazwyczaj pracują w dziedzinie projektowania, nadzoru budowlanego, oceny i testowania prac budowlanych, bezpośrednie i instrumentalnej ... [+]

Szczegółowe cele kształcenia

Absolwenci kierunku studiów w zakresie inżynierii budowlanej muszą:

wiedzieć, jak zastosować metody matematyki i innych nauk podstawowych do interpretacji i opisują problemy inżynierii lądowej i wodnej; znać różne metodologie nauk technicznych w ogóle, a tych, Budownictwa w szczegółach; identyfikacji, formułowania i znaleźć rozwiązanie problemów energetyki poprzez zastosowanie odpowiednich metod i aktualizowane są techniki i narzędzia; wiedzą, jak stosować techniki i narzędzia do projektowania i utrzymania inżynierii lądowej i wodnej i infrastruktury, we współpracy z różnymi ekspertami; jak stosować techniki i narzędzia do zarządzania i systemów sieciowych kontrola; wiedzieć, jak sobie wyobrazić, projektowanie i sprawdzić aktualne elementy strukturalne i jak aktywnie uczestniczyć w złożonych projektach i pracach realizacji, zarządzania i wykonujących; jak zarządzać projekty i programy do realizacji, konserwacji, remontów i środków bezpieczeństwa konstrukcji; posiadać odpowiednią wiedzę dotyczącą planowania, poprzez opracowanie graficzne i obserwacji przetwarzania; zdobycie umiejętności w zakresie geodezji i kontroli, z Geomatyki i terytorialnych systemów informatycznych, katastru nieruchomości, prawa, oceny i ewidencji nieruchomości i architektury technicznej i organizacji placu budowy. wiedzieć, jak do wykonywania doświadczeń oraz analizy i interpretacji danych; zrozumieć wpływ rozwiązań inżynierskich w kontekście społecznym, fizyczno-środowiskowego; poznać ich etyki zawodowej i odpowiedzialności; znać kontekst biznesu i kultury w ich aspektów finansowych, menedżerskich i organizacyjnych; wiem, współczesne konteksty; posiada umiejętności relacyjne i decyzyjne; płynnie mówić i pisać jednego z języków Unii Europejskiej, oprócz języka włoskiego, w ich specyficznej dziedzinie kompetencji do wymiany informacji ogólnych; nabyły określone umiejętności, aby uaktualnić swoją wiedzę. Ostateczne osobliwości egzaminacyjne ... [-]
Włochy Mediolan
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku