Online Bachelor 's

Online programy licencjackie przeznaczone są dla osób, które nie może stać się studenci w pełnym wymiarze godzin, czy to ze względu na rodziny, pracy lub innych zobowiązań. Z kawalera internetowym, studenci mają swobodę tworzenia własnego harmonogramu. Online studentów studiów licencjackich mogą nadal ściśle współpracować z profesorów, aby uzyskać możliwie najlepsze wykształcenie.

Nowo dodane programy licencjackie online

Tribeca Flashpoint College

BA w projektowaniu graficznym Interactive Media

Październik 18, 2018
Dzisiejsze najskuteczniejsze projekty mają zarówno piękno, jak i mózg, a ich estetyka wynika z głębokiego zrozumienia potrzeb odbiorców. Bachelor of Arts w projektowaniu graficznym Interactive Media ma na celu dostarczenie umiejętności niezbędnych do opracowania skutecznych projektów graficznych i interfejsów internetowych.

University of Illinois Springfield

Online BS w systemach zarządzania informacjami

Październik 14, 2018
W dzisiejszej globalnej gospodarce większość najważniejszych wyzwań stojących przed organizacjami wymaga rozwiązań informatycznych, od ekspansji rynków zagranicznych po zapewnienie dostępu do edukacji na obszarach wiejskich. Najbardziej poszukiwanymi liderami biznesowymi będą ci, którzy opanowali obie podstawy biznesu i osiągnęli wysoki poziom kompete… [+]ncji w zakresie technologii informatycznych. Kursy online są opracowywane i prowadzone przez tych samych członków wydziału, którzy uczą tradycyjnych sekcji kursów, zapewniając tym samym jakość kursów online tak samo dobrze lub lepiej niż tradycyjne lekcje w klasie. [-]

Key West University

Bachelor of Science in Business Management

Październik 9, 2018
Stopień Bachelor of Science in Business zapewnia studentom praktyczne umiejętności i wiedzę niezbędną do pomyślnego budowania kariery w różnych środowiskach biznesowych.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Online Stopnie Licencjackie