Online Bachelor 's

Online programy licencjackie przeznaczone są dla osób, które nie może stać się studenci w pełnym wymiarze godzin, czy to ze względu na rodziny, pracy lub innych zobowiązań. Z kawalera internetowym, studenci mają swobodę tworzenia własnego harmonogramu. Online studentów studiów licencjackich mogą nadal ściśle współpracować z profesorów, aby uzyskać możliwie najlepsze wykształcenie.

Nowo dodane programy licencjackie online

Ducere Business School

BA (z wyróżnieniem) w biznesie stosowanym (marketing)

Październik 23, 2018
Internet BA (Hons) Applied Business (Marketing) zapewnia studentom szeroką podstawę umiejętności wymaganych do rozwoju jako dyrektor marketingu w nowoczesnym świecie biznesu.

Turku University of Applied Sciences

Bachelor of Business Administration, International Business Online

Październik 22, 2018
Program International Business Online (IB Online) w Turku University of Applied Sciences oferuje elastyczny sposób uzyskania stopnia BBA w pełni online. Daje to doskonałą możliwość połączenia studiów z potrzebami życiowymi.

Columbia College Hollywood

BA w projektowaniu graficznym Interactive Media

Październik 18, 2018
Dzisiejsze najskuteczniejsze projekty mają zarówno piękno, jak i mózg, a ich estetyka wynika z głębokiego zrozumienia potrzeb odbiorców. Bachelor of Arts w projektowaniu graficznym Interactive Media ma na celu dostarczenie umiejętności niezbędnych do opracowania skutecznych projektów graficznych i interfejsów internetowych.

Uniwersytety w Polska

Zmień lokalizację

Online Stopnie Licencjackie