Przeczytaj oficjalny opis

Program wyposaża uczniów w umiejętności i pewność siebie, aby skutecznie zarządzać i dostosowywać się do szerokiej gamy konkurencyjnych i stale zmieniających się środowisk biznesowych na arenie międzynarodowej.

Licencjat z ekonomii i zarządzania przedsiębiorstwem dzieli się na dwie główne ścieżki:

  • Zarządzanie biznesem: międzynarodowa ścieżka zarządzania w języku angielskim;
  • Zarządzanie finansami: międzynarodowa ścieżka zarządzania biznesowego, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień finansowych w języku angielskim.

Pathway zarządzania biznesowego pozwala uczniom:

1) rozwijanie umiejętności związanych z administracją i zarządzaniem przedsiębiorstwami;

2) zrozumienie procesów biznesowych i funkcji (od zarządzania zasobami, przez procesy produkcji i transformacji, po sprzedaż i usługi posprzedażne, po marketing i komunikację biznesową);

3) pogłębienie międzyfunkcyjnego rozwiązywania problemów między różnymi funkcjami produkcyjnymi i operacyjnymi tej samej firmy;

4) zdobycie wiedzy niezbędnej do rozpoczęcia niezależnej działalności zawodowej.

Kurs ten proponuje się w szczególności w celu zaoferowania międzynarodowej edukacji, mającej na celu pogłębienie zarządzania i aspektów finansowych firm działających na rynku globalnym.

------

Financial Management Pathway zapewnia niezbędne umiejętności do zarządzania przedsiębiorstwem i administracji, koncentrując się na analizie aspektów związanych z zarządzaniem w ramach profilu finansowego.

Kurs ten proponuje się w szczególności w celu zaoferowania międzynarodowej edukacji, mającej na celu pogłębienie zarządzania i aspektów finansowych firm działających na rynku globalnym.

Pod koniec programu studenci będą mogli poradzić sobie z następującymi działaniami:

1.Profesjonalne działania (zarządcze i przedsiębiorczość) w zakresie zarządzania, ekonomii i finansów w organizacjach różnego rodzaju, takich jak przedsiębiorstwa publiczne i prywatne, organizacje pożytku publicznego i organizacje non-profit z różnych sektorów, w tym usług społecznych;

2.Profesjonalne działania poprzez freelancing (samozatrudnienie) w dziedzinie zarządzania, ekonomii i finansów;

3. Kontynuacja studiów poprzez ukończenie studiów magisterskich w tej samej dyscyplinie (dziedzinie nauki).

Jak się uczyć

Internetowe działania szkoleniowe odbywają się w opartym na Internecie obszarze makro nazywanym Dydaktyczną cyberprzestrzenią. W Dydaktycznej Cyberprzestrzeni odbywa się proces szkolenia i uczenia się, a dostęp do niego jest zróżnicowany poprzez spersonalizowany login i hasło w zależności od roli graczy na ścieżce edukacyjnej: profesorów, wykładowców i studentów. Lekcje i zajęcia online na żądanie są dostępne 24 godziny na dobę wraz z transmisjami na żywo w wirtualnych klasach i nagranymi wirtualnymi salami lekcyjnymi (https://goo.gl/jY26qD).

------

Czas trwania: 3 lata akademickie

Napisy: 180 punktów ECTS

Język: angielski, włoski

Program prowadzony przez:
Język angielski
Włoski

Zobacz 1 więcej kursów w International Telematic University UNINETTUNO »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

How to study on the UNINETTUNO e-learning platform