Główne kierunki komunikacji tworzą i dzielą znaczenie dla wspólnego dobra.

Dołącz do naszego działu, aby odkryć centralną, złożoną rolę komunikacji w społeczeństwie. Nasi studenci uczą się skutecznie komunikować w wielu kontekstach - w życiu obywatelskim, w różnych kulturach, w miejscach pracy iw relacjach.

Z dyplomem z Hope, pokazujesz swoje zaangażowanie w etyczną, kompetentną komunikację.

Niezależnie od tego, co postanowisz zrobić ze stopniem komunikacji - i zaufaj nam, możliwości są nieograniczone - dostaniesz szansę na życie poza klasą, biorąc udział w stażu, wypełniając rygorystyczne zajęcia, badając świat poprzez poza kampusem ucz się i znajdź swoje miejsce w klubach studenckich na terenie kampusu.

Studia

Nasz dział oferuje dużą i mniejszą komunikację. Nasz stopień łączy teorię i praktykę, podczas gdy przedmioty do wyboru pozwalają dostosować program do twoich zainteresowań.

Zgodnie z tradycją Hope w zakresie liberalnej sztuki, przygotowujemy naszych studentów do nieustannie rozwijającego się globalnego społeczeństwa i miejsca pracy.

Główne kierunki komunikacji uczą się tworzyć i dzielić znaczenie dla wspólnego dobra. Idą znakomicie w różnych dziedzinach, od public relations po prawo. Nasi uczniowie mają tendencję do bycia ciekawymi i samodzielnymi, więc nasz program ma na celu wyposażenie Cię w trwałe umiejętności życiowe, które mają zastosowanie do wielu karier.

Kursy

Kursy komunikacyjne w Hope mogą oznaczać bliską współpracę z naszym wydziałem w zakresie projektu badawczego, produkcji mediów w naszym studiu telewizyjnym lub projektowania rozwiązania public relations.

Nasze kursy podkreślają różne rodzaje komunikacji:

  • Retoryka
  • Komunikacja relacyjna
  • Badania medialne i produkcja
  • Komunikat organizacyjny
  • Globalna komunikacja

Dzięki badaniom, doświadczeniu i zaangażowaniu obywatelskie zyskasz głębokie zrozumienie, w jaki sposób komunikacja odgrywa integralną rolę w życiu społecznym.

Po ukończeniu szkoły

Główne kierunki komunikacji cieszą się solidnym i zwinnym zestawem umiejętności. Umiejętność krytycznego myślenia, podejmowania etycznych decyzji i głębokiego zrozumienia badań i analiz oznacza, że ​​możesz przejść do wielu miejsc pracy o krok przewyższający konkurencję.

Nasi absolwenci kontynuują karierę w różnych dziedzinach. Wielu idzie do szkoły podyplomowej. Jeśli ukończyłeś szkołę średnią lub mniejszą w komunikacji, skontaktuj się z nami. Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie!

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja July 2, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
34,990 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa