Licencjat Z Matematyki I Fizyki (z Wyróżnieniem)

The Open University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat Z Matematyki I Fizyki (z Wyróżnieniem)

The Open University

Licencjat z matematyki i fizyki (z wyróżnieniem)

Studia matematyki i fizyki na poziomie studiów zmieni sposób myślenia o świecie. Odkrycia podejmowane obecnie w matematyce i fizyce mają potencjał, aby przekształcić nasze życie - i to oczywiście pozwala wziąć udział w przygodzie intelektualnej. Będziesz rozwijać wiedzę i zrozumienie podstawowych pojęć fizycznych i ich leżących u podstaw teorii matematycznej, dowiedzieć się, jak korzystać z podstawowych metod i odpowiedniego oprogramowania, oraz nabycie umiejętności w sposób jasny i zwięzły komunikacji argumenty i wnioski.

Najważniejsze cechy kursu

 • Bada pojęć współczesnej fizyki, w tym mechaniki newtonowskiej, szczególnej teorii względności, mechaniki kwantowej i elektromagnetyzm
 • Wiele praktyk z narzędziami matematyki stosowanej, w tym metod matematycznych, modelowania matematycznego i analizy numerycznej
 • Rozwija cenne uniwersalnych umiejętności, które są wysoko cenione na rynku pracy
 • Przyczynia się do członkostwa w Instytucie Matematyki i jej zastosowania (IMA) i Instytutu Fizyki (IOP)

Metody nauczania, uczenia się i oceny

Wiedza i zrozumienie nabyte ze specjalnie przygotowanych materiałów dydaktycznych z wykorzystaniem różnych metod uczenia się, które mogą obejmować pytania samooceny, DVD, teksty referencyjne, pakietów edukacyjnych wspomaganych komputerowo, w reżyserii czytania, fora internetowe, zasoby internetowe oraz poprzez informacje zwrotne od nauczycieli na swoich zadaniach.

Umiejętności są rozwijane w całej stopnia równolegle z wiedzą i zrozumieniem. Niektóre moduły są zorientowane więcej umiejętności niż inni i te oferują najwięcej możliwości interakcji z innymi studentami.

Umiejętności komunikacyjne są opracowywane i oceniane w całym stopniu podczas pracy nad zadaniami i otrzymywać informacje zwrotne od swojego nauczyciela.

Umiejętności praktycznych i / lub zawodowe - najpierw mistrzostwo podkreśla w modułach fizyki tego stopnia.

Doświadczenie uniwersyteckie, w tym kształcenia na odległość z wykorzystaniem OU materiały do ​​nauki, powinna rozwijać swoje umiejętności jako silnego niezależnego ucznia.

Opłaty

Wierzymy, że koszt nie powinien być barierą do osiągnięcia potencjał. Dlatego ciężko pracować, aby utrzymać koszty badania, niskie, jak to możliwe i mają szeroką gamę elastycznych sposobów zapłaty w celu rozpowszechniania, a nawet zmniejszyć koszt. Opłaty za badania rozpoczynającym się roku akademickim 2014/2015 są:

 • Opłaty uiszczone na podstawie moduł-przez-modułu - nie będzie musiał zapłacić za całość swojej kwalifikacji zaliczek.
 • Jeśli podobnie jak większość studentów OU studiujących w niepełnym wymiarze czasu, uczysz średnio 60 punktów w roku - będziesz uczyć się od sześciu lat do ukończenia poziomu. Nasz typowy opłata za 60 punktów wynosi £ 2,632.
 • Nasza aktualna opłata wynosi £ 5264 - na podstawie 120 punktów nauki - co jest równoznaczne z pełnym wymiarze czasu pracy za rok.
 • Całkowity koszt wybranego kwalifikacji obecnie zaczyna się od £ 15792 na podstawie naszych aktualnych opłat.

Uwaga: Ceny mogą ulec zmianie.

Jak długo trwa?

 • Studia - 6-8 lat
 • Pełny czas - 3 lata
 • Termin - 16 lat

Znaczenie kariera

Absolwenci tego stopnia są dobrze przygotowane do wejścia na oba zadania naukowe i nienaukowe. Logiczne, uzasadnione podejście potrzebne do pracy naukowej jest istotne dla szerokiego zakresu finansów, biznesu i zatrudnienia w sektorze publicznym. Z tego powodu absolwenci nauki - zwłaszcza tych, którzy mają dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne - są bardzo popytu.

Kwalifikacja ta przyczyni się do Ciebie zyskuje wszystkie stopnie członkostwa w Instytucie Matematyki i jej zastosowania (IMA), z członkostwa studentowi statusu Chartered matematyk i, dodatkowo, Instytut Fizyki (IOP) rozpoznaje ten stopień jako spełniające wymagania edukacyjne do stowarzyszenia z Instytutu i stanowi drogę do pełnego członkostwa Instytutu następujące odpowiednie doświadczenie zawodowe.

Wymagania kwalifikacyjne

Nie ma żadnych formalnych wymogów wejścia do zbadania tej kwalifikacji. Będziesz jednak musiał być biegły w języku angielskim, do standardu IELTS 6,0. Jeśli nie jesteś pewien, będzie można wziąć bezpłatny test z języka angielskiego w ramach procesu rejestracji.

Przeczytaj więcej o tym programie na stronie internetowej Open University tutaj

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
The Open University
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Duration
Czas trwania
3 - 16 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Information
Deadline
Locations
Dates