Przeczytaj oficjalny opis

3 NAJWYŻSZE UNIWERSYTETY = 1 EUROPEJSKI BACHELARZ / strong> Wszyscy studenci będą mieli dodatkowo ABMS Switzerland Executive Bachelor otrzyma wspólny tytuł Executive Bachelor z Uniwersytetem w Dąbrowie Górniczej (WSB) i Państwowym Uniwersytetem w Tarasie Szewczenkiem (KNU). ABMS jest certyfikowany przez EFRR EOCCS, Szwajcarską Krajową Jakość Edukacji (EduQua) i ASIC UK. WSB jest uczelnią uznaną w Europie, a KNU jest europejskim uniwersytetem publicznym, założonym 200 lat temu i zaliczanym do 500 największych uczelni na świecie. 3 Najlepsze uniwersytety europejskie = Najlepszy program wirtualny / online = 1 Najlepszy europejski tytuł absolwenta SZWAJCARIA + UE + TOP RANKED 500 Zwiększ swoją wiedzę na temat ABMS Połącz się z uczniami i liderami tak samo jak Ty w naszych internetowych programach licencjackich. Będziesz iść tak daleko, jak twój umysł będzie cię jako ucznia licencjata w ABM.

Dla profesjonalistów Executive Bachelor's Information and Communications Technology Management (eBBA) oznacza pierwszy poziom osiągnięć w każdej dyscyplinie akademickiej.

To wykonawczy licencjackie (EBBA) w trakcie zarządzania technologii informatycznych i telekomunikacji jest dla studentów, którzy pracowali bezpośrednio po ukończeniu szkoły przez co najmniej 3 lata na stanowisku kierowniczym w tej samej dziedzinie lub podobna, w tym program studiów jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą być lepszych menedżerów w branży IT. Podczas tego programu, będzie badanie teoretyczne i praktyczne umiejętności niezbędne do kariery menedżerskiej, koncentrując się na technologii informacyjno-komunikacyjnych w przemyśle międzynarodowych. Badanie to obejmuje szereg modułów daje im bardziej skoncentrowane i biznesowe kształcie widok na ICT, w tym e-biznesu i przemysłu eMarketing.

Pod koniec studiów licencjackich oczekuje się, że absolwenci połączyć teorię z praktyką i wyświetlić solidną znajomość branży ICT. Studenci są wyposażone przydatnych narzędzi technologii informacyjnych i komunikacyjnych, aby wejść na rynek pracy i przyczyniają się w sposób bardziej skuteczny do organizacji w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

W naszych programach licencjackich wykonawców będziesz:

 • Opracowanie i stosowanie innowacyjnych metod badawczych.
 • Zdobądź najwyższą jakość edukacji.
 • Osiągnąć wiedzę do publikowania w recenzowanych czasopismach.
 • Zostań udanym naukowcem i profesjonalistą.
Licencjat przeniesie Cię na wyższy poziom. W naszych programach licencjackich będziesz:
 • Stworzenie podstaw do przyszłych studiów i osiągnięć zawodowych.
 • Badanie i stosowanie innowacyjnych metod badawczych.
 • Łączenie badań stosowanych i praktyki zawodowej.
 • Przygotuj się do wpływu na politykę i praktykę.
 • Dowiedz się strategii ułatwiających skuteczniejsze, dostosowywalne organizacje i generujących pozytywne zmiany.
 • Zostań bardziej innowacyjnym liderem w swojej dziedzinie.
Mamy cztery spożycia rocznie: styczeń, kwiecień, lipiec i październik Nauka języka: ten program nauczania uczył się w języku angielskim.

Moduły:

 • Zarządzanie ICT
 • Finanse i rachunkowość
 • Globalne strategie marketingowe
 • Strategiczne zarządzanie przedsiębiorstwem
 • Opracowanie umiejętności uczenia się podyplomowego
 • Projektowanie i rozwijanie strony internetowej
 • Systemy wspomagania decyzji i zarządzania

Warunki przyjęć:

Czas trwania: 1 rok Dyplom: Executive BBA w zakresie technologii informacyjnych i komunikacyjnych Zarządzanie ICT Wiek: Minimalny wiek 20 lat Poprzednie badania: 3 lata Doświadczenie menedżera + Dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważny poziom języka angielskiego: IELTS lub równoważny (tylko dla studentów z krajów nie mówiących po angielsku Lub studenci, którzy nie studiowali w szkole mówiącej po angielsku) Metoda nauczania : Opłata online : 12900 Euro Uwaga: Opłata za studia nie obejmuje opłaty za aplikację i rezerwację (w celu zagwarantowania miejsca nauki) 240 Euro (jednorazowa opłata i bezzwrotna).

Executive Bachelor's z wyróżnieniem (opcjonalne) Studenci, którzy chcą mieć licencjat z wyróżnieniem, muszą zrobić po prostu tezy po ukończeniu studiów EBBA i otrzymają Executive Bachelor's (BBA) z wyróżnieniem.

Czas trwania: 4-8 miesięcy (średnio 6 miesięcy) Opłata: 2900 Euro (tylko dla studentów ABMS, którzy ukończyli studia licencjackie). Czas trwania kursu : 12000 słów (studenci mogą mieć 10% więcej lub mniej.

Jakie są zalety? Z wyróżnieniem Executive Bachelor, szanse na przyjęcie dla Mistrza są zazwyczaj wyższe i pomoże Ci znaleźć lepszą pracę. Jeśli nie chcesz, aby zrobić tezę, otrzymają Państwo nie-honory wykonawczy licencjata.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 96 więcej kursów w OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
1 rok
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,950 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

ABMS Accreditation, Quality Assurance and Awards