Przeczytaj oficjalny opis

Islamski ekonomia, bankowość i finanse

Licencjat w Islamskiej Ekonomii, Finansów i Bankowości (licencjat IBE)

Uniwersytet Islamski Online prezentuje pierwszy na świecie Czesne wolne licencjata studiów w islamskiej bankowości i ekonomii. Stopień ten otwiera drogę do ewentualnej kariery w ekscytującym, rozwijającej i korzystny dziedzinie i jest odskocznią do dalszych badań.

"Bóg dozwolił handel, a zakazał zainteresowanie." (Koran, 2: 275) W dzisiejszym świecie zalanym transakcji opartych procentowych, nielegalnych umów bankowych i inwestycji potrzeba bankowości islamskiej jest coraz większe. Wiele krajów, które niedawno pokazały wzrost popytu na islamskich usług bankowych. Analitycy oczekują, że przy obecnym tempie ekspansji, w ciągu najbliższych 8 do 10 lat islamski sieć bankowa w ZEA dogoni konwencjonalnego systemu bankowego.

Oferty pracy w dziedzinie bankowości islamskiej są również rośnie. Według badania przeprowadzonego przez AT Kearney, jednego z największych na świecie firm doradczych zarządzania, "do 30.000 nowych islamskich pracy bankowe będą wymagane w państwach Zatoki Perskiej w ciągu następnej dekady." Podczas gdy na Bliskim Wschodzie nadal oferuje możliwości rozwoju nie jest duży potencjał wzrostu w krajach takich jak Indonezja, Bangladeszu, Indii i krajów Afryki Północnej i Azji Środkowej, które mają znaczną populację muzułmańską.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 4 więcej kursów w Islamic Online University »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Mar. 2020
Duration
4 - 12 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- Czesne za darmo
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Mar. 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Mar. 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa