Przeczytaj oficjalny opis

Licencjat z dziedziny bezpieczeństwa cybernetycznego

O programie

Bachelor of Science w Cyber ​​Security Program przygotowuje studentów do uzyskania wiedzy na temat kariery w cyberbezpieczeństwie i zapewnienia. Program składa się z obszarów tematycznych dotyczących zarządzania bezpieczeństwem komputerów, reagowania na incydenty i oceny zagrożeń bezpieczeństwa, które wymagają od uczniów twórców wiedzy i wynalazców procesów, a nie tylko użytkowników informacji. Dodatkowo uczniowie otrzymają instruktaż w zakresie przywództwa i zarządzania w celu przygotowania się do kierownictwa i dyrektora.

Cele programu

Opracowany z modelu uczenia się opartego na taksonomii myślenia Bloom, cele edukacyjne programu określają, czego uczniowie powinni się nauczyć, zrozumieć i móc to zrobić w wyniku swoich studiów z ECCU. Celami programu są:

  1. Zastosowanie strategii, narzędzi i technik technicznych w celu zabezpieczenia danych i informacji dla klienta lub klienta.
  2. Przestrzeganie wysokiego standardu zachowania etycznego.
  3. Wykorzystanie badań zarówno w ustalonych miejscach, jak i innowacyjnych zastosowaniach w celu rozszerzenia wiedzy na temat zapewnienia informacji.
  4. Zastosowanie zasad krytycznego myślenia do kreatywnego i systematycznego rozwiązywania problemów oraz sprostania wyzwaniom ciągle zmieniających się warunków bezpieczeństwa cybernetycznego.
  5. Opanowanie umiejętności niezbędnych do przejścia w role przywódcze w firmach, agencjach, działach lub działach.

Wymagania Graduation

Oprócz wymagań określonych stopni, każdy kandydat do ukończenia studiów musi spełniać następujące wymagania.

  • Ukończenie 60 godzin kredytowych 300/400 poziomowych kursów, w których kandydat uzyskał łączny GPA w wysokości 2,0 lub lepszy;
  • Satysfakcjonujące zakończenie kursu z kaprysu;
  • Wymagania dotyczące stopnia muszą zostać zakończone w ciągu czterech lat od daty zapisania na uczelniach i rozpoczęcia programu.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w EC Council University »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa