Przeczytaj oficjalny opis

Przemysł licencjackie Industrial Engineering 4.0

Nasze studia licencjackie w zakresie inżynierii przemysłowej (B.Eng.) Przygotowuje się z szerokim rozległej wiedzy specjalistycznej IT i inżynierii i biznesowych umiejętności przed sprostać wyzwaniom inżynierii przemysłowej. Innowacje, które mogą być określane mianem Przemysłowej 4.0 są w ten sposób oddzielnie przewiduje się wykorzystać szybki rozwój przemysłu ostatnich lat oraz do profilu naszych absolwentów na rynku pracy bardziej interesujące.

Kładziemy szczególny nacisk na maksymalną elastyczność, doskonałej jakości, silnej orientacji praktycznej i szeroki wachlarz usług i innowacji, które pozwoli Ci w niepełnym wymiarze czasu studiów łatwiejsze. Nasi wykładowcy są również w każdej chwili jako osoby kontaktowej, aby w swoim studium wszystko przebiega sprawnie.

Wszyscy studenci, którzy zapiszą, otrzymają także mini iPad Retina *. W ten sposób masz swoje skrypty, filmy instruktażowe i podcastów zawsze. * Działanie zależne od okresu, patrz www.iubh-fernstudium.de/iPad

Fakty dotyczące kształcenia na odległość Bachelor firmy inżynierskie Branża 4.0

 • Stopień: Industrial Engineering (B.Eng).
 • Czas trwania studiów: albo 6, 8 lub 12 semestrów
 • Język: niemiecki
 • Kredyty: 180 ECTS
 • Testy: 4-6 egzaminów w semestrze, przechowywać w 36 ośrodkach badawczych w Niemczech, Austrii i Szwajcarii lub na całym świecie poprzez 130 Instytutach Goethego. Nawet czysto internetowy oparty możliwe!
 • SAMPLE PROGRAM: 4 tygodnie za darmo trial
 • Rozszerzenie: bezpłatnie
 • Wymagania wstępne: (techniczne) liceum lub świadectwie wypełnionym magistra lub co najmniej 2-letni program szkoleniowy z 3-letnim doświadczeniem zawodowym.
 • Akredytacja: FIBAA, ZFU
 • Rozpoczęciem badania: w każdej chwili

Perspektywy dla początkujących inżynierów przemysłowych

Ciągły rozwój jest w branży jest stała - złożoność i szybkość zmian nie jest znacząco zwiększona. Innowacje, które są ukryte za kadencji przemysłowe 4.0, oferują możliwości właśnie dla SMB - ale również ryzyko, jeśli rozwój ten jest zaniedbane. Zapotrzebowanie na wykwalifikowanych inżynierów 4,0 naprawdę zrozumieć przemysł przedmiotem jest ogromny. Program oferuje możliwość reagowania na potrzeby wynikające z przemysłem i doskonałe możliwości wejścia w ekscytujących dziedzin działalności Cię. Wybierając się ze studni kształcenia na odległość IUBH zapewniamy z. 5 Semestr możliwość specjalizują się i dlatego swoje dalsze podniesienie rangi.

Wymagania dotyczące studiów

Bachelor kształcenia na odległość (B.Eng.) Industrial Engineering jest w zasadzie otwarty wstęp. Od swojej stronie tylko jeden wstęp uniwersytetu jest zatem wymagane do rejestracji.

Studia z maturą (specjalistyczne)

Jako wnioskodawcy posiadającego kwalifikacje studiów uniwersyteckich (Abitur) lub na uczelni technicznej (Technical High School) można od razu i bez badania w studiach licencjackich w IUBH wejść.

Studiowanie bez matury

Nawet bez (techniczne) liceum jest wpis możliwe jeśli wprowadzą następujące doświadczenie:

 • An co najmniej dwa lata szkolenia zawodowego oraz
 • co najmniej trzy lata doświadczenia zawodowego.

Ponadto certyfikat magistra lub awansu zawodowego (z. B. jako IHK Fachwirt / in) uprawnia do studiowania start.

Kurs próbny

Przykładowy program (który nie należy mylić z wolnymi cztery-tygodniowych badaniach próbnych) jest konieczne! Czy wiesz, szkoła nie posiada (zawodowe) a edukacja / zawód nie ma biznesu, czy celem treningu / aktywności zawodowej nie szczególnie odnosi się do jednego z naszych programów studiów. To byłoby w przypadku, gdyby trzeba było szkolony jako kucharz, mechanik lub wychowawców. Jeśli to szkolenie musi wynosić co najmniej dwa lata, a ponadto verfügst ponad trzy lata doświadczenia, wpis poprzez badanie próbek w programie stopnia licencjata z wyboru jest możliwe.

Obejmuje to pierwsze trzy semestry studiów i kończy się automatycznie, gdy tym razem dwie trzecie planowanych kursach lub Moduły zostały pomyślnie zakończone. Uczysz następnie kontynuuje się regularnie.

Szczegóły dotyczące pozwolenia Zapraszam odnieść się do naszych przepisów egzaminacyjnych badania. Albo, jeszcze lepiej, można ustawić się z naszych badań doradztwa w związku, itp opisane Ci możliwości studiowania bez szkoły.

Przy okazji: Zadaj pytanie teraz materiał, a otrzymasz niespodziankę!

Program prowadzony przez:
Niemiecki

Zobacz 35 więcej kursów w IUBH Fernstudium »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
6 - 12 semestry
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
- Ceny wahają się w zależności od modelu czasu.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację