Jeśli chcesz, aby zakwalifikować się na poziomie akademickim w jak najszerszym zakresie opieki zdrowotnej, jesteś ze studiów na Bachelor Health Economics (B. A.) bardzo dobra rada: Zdrowie ekonomiczne podstawy są połączone w tym szkoleniu, które z wiedzy organizacyjnej, komunikacyjnej i prawnej. Badanie dostarcza narzędzi do stanowisk kierowniczych w branży zdrowia, zapewnia umiejętności złożonych, odpowiedzialnych obszarów zadaniowych i zapewnia studentom kierownik cenionym interfejs trwa. Zakres przyszłych zastosowań jest tak zróżnicowana, jak sama badania. Absolwenci pracują jako doradcy ekonomicznego lub kierownika projektu w organizacji, firm lub instytucji zabezpieczenia społecznego, na przykład w konsultingu. Nawet w szpitalach i placówkach opieki zdrowia stosowane są ekonomiści. Po Bachelor masz możliwość posiadania podyplomowy kurs dla Mistrza Health Economics (M. A.), aby pogłębić swoją wiedzę.

Kluczowe kwalifikacje

Apollon Uniwersytet ma licencjat Health Economics (B. A.) opracowali Oczywiście, w pełni wykwalifikowanych absolwentów do nowych wyzwań na rynku opieki zdrowotnej. Celem nauki zdrowego przekrój wiedzę ekonomiczną, która pozwala optymalnie reagować na gwałtowne zmiany na rynku opieki zdrowotnej i można założyć, złożonych i odpowiedzialnych zadań.

Zawartość studyjne

Nabyć za pośrednictwem zróżnicowanej treści nauczania z praktyczną, kompetencje do działania w sposób niezależny i skuteczny w średnio- do górnej zarządzania gospodarką zdrowia. Z obieralnych To czyni z nich indywidualnie odpowiednich tematów. Technicznie są bardzo praktyczne zawartość w środku:

  • Sterowanie i kontrola przyrządów
  • Proces i Zarządzania Jakością
  • Wiedza strukturalna systemów opieki zdrowotnej i Zdrowia Publicznego
  • ekonomika
  • Inwestycje i Finansowanie

Oprócz wiedzy technicznej ogólnych umiejętności ekonomicznych i zdrowotnych procesów gospodarczych i społecznych metodyczne w badaniach zostać pogłębione, w tym:

  • Zarządzanie projektami, personelu i techniki organizacji doradczych
  • Wywiady oraz Corporate Communications

wymagania wstępne

Wymagania dotyczące dopuszczenia do studiów licencjackich są regulowane przez Higher Education Act Bremische (BremHG). Następnie można badać pod pewnymi warunkami bez kwalifikacji szkół.

bazowy

o każdej porze

Stopniowanie

Zdobywają uznanej międzynarodowo Bachelor of Arts w Zakładzie Ekonomiki Zdrowia. Z tego stopnia jesteś kwalifikacje doskonałe do zarządzania i przywództwa średnich ról w branży medycznej.

Czas trwania badania

Kontrola studiować 36 miesięcy lub 48 miesięcy (180 punktów).

badanie Test

Rejestrując się na stronie Apollon Hochschule można przetestować przez 4 tygodnie studiujących za darmo. W ciągu tego okresu, możesz zalogować się w każdej chwili cofnąć. Następnie pojawiają się żadne koszty dla Ciebie.

akredytacja

Program Bachelor in Health Economics (BA) przez Międzynarodową Agencję do zapewnienia jakości i akredytacji programów studiów i instytucji (FIBAA) poświadczone.

darmowe rozszerzenie

Maksymalnie 50% wybranego wariantu studiów (18 lub 24 miesięcy).

Program prowadzony przez:
Niemiecki

Zobacz 4 więcej kursów w Apollon Hochschule »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
36 - 48 miesięcy
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa