Przeczytaj oficjalny opis

Pilot licencji w branży IT i sieci zwolnienia z baz w systemach informacyjnych, architektury sieci i tworzenia aplikacji sieciowych. To szkolenie on-line pozwala profesjonalistom specjalizować się w mistrza w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego, systemów informatycznych, telekomunikacji ... Albo w dziedzinie badań i rozwoju z naszymi partnerami w Niemczech.

sieci

Pilot licencji w specjalności telekomunikacyjnej, komputerowej i administrowania systemami i sieciami daje początkowo podstawowym w komunikowaniu systemów wbudowanych, systemów wbudowanych, urządzeń telekomunikacyjnych i sieci komputerowych ... zrozumienie sposobu działania sieci. Następnie należy opanować różne metody zarządzania siecią; Architektura i bezpieczeństwo. Ten kurs online pozwala zastosować teorię w praktyce, ale również poprzez seminaria, TP i wyzwań, a proponowane praktyki certyfikaty całym 3 lat (Java, Cisco, MTA ...).

W tym odległym licencji, można kontynuować w Master w różnych specjalności, takich jak bezpieczeństwo informacji, inżynierii systemów informatycznych.

Program prowadzony przez:
Francuski

Zobacz 10 więcej kursów w Université Virtuelle (UIV) »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń