Lekarz z wykształcenia (DEDU)

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

Doskonalić swoją wiedzę edukacyjną

USQ za Lekarz Edukacji będzie zobaczyć podczas projektowania, prowadzenia i raport z badań, które tworzy i rozszerza wiedzę i zrozumienie globalnych, rzeczywistych pytań edukacyjnych i tematów. Lekarz z wykształcenia jest zarówno teoretycznie jak i koncepcyjnym stymulujące, dając doświadczonych praktyków możliwość uzupełnienia stopień badania koncentrujące się na obszarach szczególnego zainteresowania i wiedzy.

Stopień oferowany jest w trybie online lub na terenie kampusu i zapewnia szerokie możliwości interakcji jeden na jeden z przełożonych doktoranckich i innych studentów w żywych społeczności internetowych lub twarzą w twarz interakcji.

Osiągnąć swój potencjał

Będzie doskonalić swoją wiedzę i rozwijać swoje edukacyjne zdolność do krytycznego myślenia i strategicznie. Będziesz korzystać z badań edukacyjnych do prowadzenia efektywnej praktyki, stając się liderem w tym szczególnym obszarze zainteresowania. Stopień ten może również prowadzić do kariery w środowisku akademickim.

Wymagania kwalifikacyjne

  • Posiadać tytuł magistra z GPA równowartość co najmniej 5,0 w skali gatunku USQ, lub licencjat z wyróżnieniem (pierwsza klasa lub drugiej klasy (2a)), lub równoważne kwalifikacje do nauczania lub na polu pokrewnym z uznanych uczelni, a
  • Posiada udokumentowany rekord normalnie trzy lata w pełnym wymiarze czasu równoważnego nauczania lub innego doświadczenia zawodowego w dziedzinie edukacji lub pokrewnym oraz obecnego lub ostatniego zatrudnienia w odpowiedniej praktyki zawodowej.
  • Wstęp do wszystkich absolwentów programów jest bardzo konkurencyjny z powodu ograniczonych możliwości. Spełnienie minimalnych wymagań nie gwarantuje przyjęcia.

Wymagania Język angielski

Wszyscy studenci są zobowiązani do spełnienia obowiązujących wymogów języku angielskim. Ten program wymaga minimum IELTS 6.5 lub równoważne.

Jeśli nie spełnia wymogów języka angielskiego można stosować do badania University-zatwierdzony program języka angielskiego.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Czytaj więcej

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. Pokaż mniej
Toowoomba , Springfield , Brisbane , Australia Online + 3 Więcej Mniej