Filter
Kursy
Republika Południowej Afryki Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Kursy oferowane są na wiele sposobów, które pomogą zaspokoić potrzeby zróżnicowanej populacji studentów. Od standardowego badania w-klasie na zajęcia letnie, a nawet oferty online, możliwości zdobywania wyższego wykształcenia nigdy nie było prostsze.

 

Programy opieki zdrowotnej w znacznym stopniu sięgają zakresu, są oferowane przez wiele różnych typów instytucji i posiadają różne specjalizacje. Przykłady obejmują między innymi: epidemiologię, neurologię, pielęgniarstwo, terapię fizyczną, żywienie, dobrobyt publiczny i medycynę ogólną.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Republika Południowej Afryki, oficjalnie Republika Południowej Afryki to kraj położony na południowym krańcu Afryki. Jest on podzielony na dziewięć prowincji. RPA to nie tylko baza wypadowa, jest sam w sobie fantastyczne miejsce o bogatej kulturze, fauny i flory oraz historii.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Zdrowie, Republika Południowej Afryki, Kształcenie na odległość

Stopnie naukowe
Lokalizacja
Republika Południowej Afryki
Tempo
Academy of York

Zgodnie z prawem, każde miejsce pracy ma obowiązki BHP, generując zapotrzebowanie na funkcjonariuszy ds. Zdrowia i bezpieczeństwa o uznanym szkoleniu i certyfikacji w cel ... [+]

Przegląd

Zgodnie z prawem, każde miejsce pracy ma obowiązki BHP, generując zapotrzebowanie na funkcjonariuszy ds. Zdrowia i bezpieczeństwa o uznanym szkoleniu i certyfikacji w celu wdrożenia i zarządzania tymi systemami BHP.

Academy of York oferuje 3 podstawowe kursy certyfikacji w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, które pozwolą Ci zaspokoić zapotrzebowanie na pracowników ochrony zdrowia i bezpieczeństwa w miejscu pracy we wszystkich branżach i sektorach gospodarki.

Ukończenie naszych kursów certyfikacyjnych w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy zapewni Ci akredytowane przez SAIOSH kwalifikacje w dziedzinie zdrowia

Saiosh jest akredytowanym przez SAQA profesjonalnym organem ds. Zdrowia zawodowego... [-]

Republika Południowej Afryki Randburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
9 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku