Filter
Kursy
Afryce Tempo: Wszystkie

Biorąc kursy indywidualne mogą pomóc uczniom realizować swoje cele dalekiego zasięgu bez zablokowana formalnej studiów. Elastyczność ta może mieć na lepsze dopasowanie z zobowiązań zawodowych i rodzinnych, a jednocześnie umożliwiających jednostkom realizować swoje cele.

Zdrowie, w najszerszym zakresie, to zdrowie lub brak takich osób lub populacji. Podczas studiów akademickich na ten temat uczniowie mogą mieć okazję specjalizować się w różnych dziedzinach, takich jak pielęgniarstwo, hospicjum, badania medyczne czy stomatologia.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

Nawet jeśli zdecydujesz mitologiczne, Afryka Wschodnia jest czarującą Tanzanii; Senegal, land of Teranga lub Republiki Południowej Afryki, z jego szerokich możliwości, aby zanurzyć się w badania i służyć, w Afryce, będą przytłaczające.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Zdrowie, Afryce, Kształcenie na odległość

Academy of York

Zgodnie z prawem, każde miejsce pracy ma obowiązki BHP, generując zapotrzebowanie na funkcjonariuszy ds. Zdrowia i bezpieczeństwa o uznanym szkoleniu i certyfikacji w cel ... [+]

Przegląd

Zgodnie z prawem, każde miejsce pracy ma obowiązki BHP, generując zapotrzebowanie na funkcjonariuszy ds. Zdrowia i bezpieczeństwa o uznanym szkoleniu i certyfikacji w celu wdrożenia i zarządzania tymi systemami BHP.

Academy of York oferuje 3 podstawowe kursy certyfikacji w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, które pozwolą Ci zaspokoić zapotrzebowanie na pracowników ochrony zdrowia i bezpieczeństwa w miejscu pracy we wszystkich branżach i sektorach gospodarki.

Ukończenie naszych kursów certyfikacyjnych w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy zapewni Ci akredytowane przez SAIOSH kwalifikacje w dziedzinie zdrowia

Saiosh jest akredytowanym przez SAQA profesjonalnym organem ds. Zdrowia zawodowego... [-]

Republika Południowej Afryki Randburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
9 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku