ONLINESTUDIES

Kursy oferowane są na wiele sposobów, które pomogą zaspokoić potrzeby zróżnicowanej populacji studentów. Od standardowego badania w-klasie na zajęcia letnie, a nawet oferty online, możliwości zdobywania wyższego wykształcenia nigdy nie było prostsze.

Programy toksykologiczne mają na celu pomóc uczniom dowiedzieć się wszystkiego o tym, jak truciznę, jad i inne niebezpieczne substancje są kontrolowane i leczone. Studenci mogą omawiać takie dziedziny, jak biologia, chemia, farmakologia i fizjologia, ucząc się, jak traktować ekspozycję na toksyny.

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

1 Wyniki z Toksykologia, Europa Filter

Kurs zarządzania jakością otaczającego powietrza

Mälardalen University
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
4 tyg.
Język angielski
Online

Na tym kursie dowiesz się o najczęstszych zanieczyszczeniach powietrza i ich emisji. Dowiesz się, jak monitorować, oceniać i modelować rozkład zanieczyszczeń powietrza oraz ja ...

Czytaj więcej