Filter
Kursy
Afryce Tempo: Wszystkie

Kursy mogą być podjęte w celu osiągnięcia różnych celów: Mogą one służyć jako zajęcia wyrównawcze lub fundamentalnych, mogą one zostać podjęte, aby zdobyć cenne umiejętności, lub mogą zostać wybrane po prostu realizować interes.

Sztuki odnosi się do programów, które koncentrują się na tematy typu intelektualnych, które nie zawsze są tak proste, jak nauki i matematyki. Osoby pragnące odegrać twórczą rolę w przyczynianiu się do społeczności byłby zainteresowany w sztuce.

African edukacyjna przygoda może być ekscytujące, ponieważ kontynent 's bogate tradycyjne dziedzictwo jest tak istotnym dla kultury. Afrykanie legendarna gościnność jest przyjazny dla obcych i swoich miast wieloetniczne tak ekscytujące z afrykańskiej muzyki, tańca i sztuki, zarówno tradycyjnej jak i nowoczesnej, stanowi całe inne światy aplikacji i radości, i tam jest kilka doświadczeń estetycznych, gdziekolwiek jesteś, aby porównać i kontrast z kolorem, wirować, zapachu, i dźwięków z Afryki rynku.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Studia artystyczne, Afryce

Friends of Design - Academy of Digital Arts

Adobe Illustrator jest wszechstronnym narzędziem do tworzenia ilustracji do druku i internetu. Poprzez wykorzystanie mocy tego programu wektora oparte możesz tworzyć szcz ... [+]

Adobe Illustrator Essentials

Adobe Illustrator jest wszechstronnym narzędziem do tworzenia ilustracji do druku i internetu. Poprzez wykorzystanie mocy tego programu wektora oparte możesz tworzyć szczegółowe i skalowalne sztukę dla niemal każdej aplikacji.

Nauczysz się pracować z ważnych menu, narzędzi i palet, zwiedzanie narzędzi do zaznaczania, narzędzia, warstwy rysunku, narzędzie Pióro (lekcja samym w sobie), a także dowiedzieć transformacje, zakłócenia, narzędzia typu, a ścieżki modyfikowania i kształty. Opanowanie tej trudnej i nagradzanie programu wektorowych, dając sobie ilustracji skrzydła.

Opis

W tym czasie, można zbudować solidne podstawy w programie Adobe Illustrator. Możesz zacząć od zwiedzania ważnych menu, narzędzi i palety, a następnie zbadać narzędzi do zaznaczania, narzędzia do rysowania, warstwy, narzędzia Pióro (lekcja samym w sobie), a także przekształceń / zakłóceń, narzędzia typu, a ścieżki modyfikowania i kształty. Nigdy nie nazywają Illustrator pomocy ponownie.... [-]

Republika Południowej Afryki Cape Town
Język angielski
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku