Filter
Kursy
Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Kursy oferowane są na wiele sposobów, które pomogą zaspokoić potrzeby zróżnicowanej populacji studentów. Od standardowego badania w-klasie na zajęcia letnie, a nawet oferty online, możliwości zdobywania wyższego wykształcenia nigdy nie było prostsze.

Studiowanie sztuki i projektowania jest przydatne dla studentów poszukujących kariery w dziedzinie sztuk pięknych, mediów, historii sztuki, projektowania graficznego lub animacji. Ten rodzaj programu często koncentruje się na tym, jak sztuka jest tworzona i wyświetlana z wielkim skutkiem.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Sztuka i projektowanie, Kształcenie na odległość

The Design Ecademy - Online Design Courses

Akredytowany kurs projektowania oświetlenia - CERTIFIED projektanci oświetlenia mogą zarabiać duże w branży projektowania oświetlenia. Kursy online, nie wymaga doświadcze ... [+]

Zostań CERTYFIKOWANYM Projektantem oświetlenia

Ten profesjonalny certyfikat w projektowaniu oświetlenia da Ci praktyczne umiejętności

Projektowanie oświetlenia to ekscytująca i wymagająca dziedzina, a jeśli kochasz różnorodność i kreatywność, to dobrze nadajesz się do zostania projektantem oświetlenia. Do niedawna oświetlenie było postrzegane jako zwykła konieczność; coś, czego po prostu potrzebujemy, aby zobaczyć nasze środowisko i przestrzeń, którą zajmujemy. Obecnie powszechnie wiadomo, że jakość oświetlenia może również wpływać na nasze zdrowie i bezpieczeństwo, wpływać na nasz nastrój, a nawet wpływać na sposób, w jaki zachowujemy się w określonych przestrzeniach. Wysokiej jakości oświetlenie może wzbogacić jakość naszego życia, ale modernizacja stwarza wiele trudności, dlatego projektanci oświetlenia muszą przewidzieć, zaplanować i wdrożyć projekt oświetlenia podczas najwcześniejszych etapów budowy. To jedno z wyzwań projektantów oświetlenia…... [-]