Filter
Kursy
Afryce Tempo: Wszystkie

Kursy mogą być podjęte w celu osiągnięcia różnych celów: Mogą one służyć jako zajęcia wyrównawcze lub fundamentalnych, mogą one zostać podjęte, aby zdobyć cenne umiejętności, lub mogą zostać wybrane po prostu realizować interes.

Termin "studia zawodowe" jest używany w odniesieniu do programów akademickich, które mają zapewnić jak największe przygotowanie do pracy. Studenci mogą poznać konkretną branżę lub ogólne pojęcia zawodowe, a także ważne umiejętności zawodowe.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Nawet jeśli zdecydujesz mitologiczne, Afryka Wschodnia jest czarującą Tanzanii; Senegal, land of Teranga lub Republiki Południowej Afryki, z jego szerokich możliwości, aby zanurzyć się w badania i służyć, w Afryce, będą przytłaczające.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Studia zawodowe, Afryce, Kształcenie na odległość

Academy of York

Zgodnie z prawem, każde miejsce pracy ma obowiązki BHP, generując zapotrzebowanie na funkcjonariuszy ds. Zdrowia i bezpieczeństwa o uznanym szkoleniu i certyfikacji w cel ... [+]

Przegląd

Zgodnie z prawem, każde miejsce pracy ma obowiązki BHP, generując zapotrzebowanie na funkcjonariuszy ds. Zdrowia i bezpieczeństwa o uznanym szkoleniu i certyfikacji w celu wdrożenia i zarządzania tymi systemami BHP.

Academy of York oferuje 3 podstawowe kursy certyfikacji w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, które pozwolą Ci zaspokoić zapotrzebowanie na pracowników ochrony zdrowia i bezpieczeństwa w miejscu pracy we wszystkich branżach i sektorach gospodarki.

Ukończenie naszych kursów certyfikacyjnych w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy zapewni Ci akredytowane przez SAIOSH kwalifikacje w dziedzinie zdrowia

Saiosh jest akredytowanym przez SAQA profesjonalnym organem ds. Zdrowia zawodowego... [-]

Republika Południowej Afryki Randburg
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
9 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku