Filter
Kursy
Europie Tempo: Wszystkie

Kursy mogą być podjęte w celu osiągnięcia różnych celów: Mogą one służyć jako zajęcia wyrównawcze lub fundamentalnych, mogą one zostać podjęte, aby zdobyć cenne umiejętności, lub mogą zostać wybrane po prostu realizować interes.

Osoby, które szukają względnie szybkiej drogi do kariery prawniczej, lub odskocznią do zostania prawnikiem, mogą być zainteresowane programem studiów paralegalicznych. Po przestudiowaniu przedmiotów takich jak system sądowy, terminologia prawna i dokumentacja absolwenci mogą przystąpić do paralegalnego egzaminu certyfikacyjnego.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

W sumie istnieje ponad 4000 instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, oferujących szeroki wachlarz kursów na poziomie licencjata, magistra i doktora. Z coraz więcej z tych organizacji oferujących angielskiego jako języka nauczania przynajmniej część swoich studiów, uniwersytety w Europie są teraz lepszej jakości niż kiedykolwiek wcześniej. Uniwersytety w Europie oferuje przyjazną atmosferę dla zagranicznych studentów i dać kurs wiedzy, która spełnia ich zawód wymaga w dzisiejszym globalnym popytem.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
MSc

1 Wyniki z Studia dla asystentów prawniczych, Europie, Kształcenie na odległość

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
MSc
International Career Institute

ICI oferuje asystentów prawnych kurs dla osób, które chcą rozpocząć karierę w tej dziedzinie, jak również dla tych, którzy już pracują w charakterze sekretarzy prawnych i ... [+]

ICI oferuje Oczywiście paralegal dla osób, które chcą rozpocząć karierę w tej dziedzinie, jak również dla tych, którzy już pracują w charakterze sekretarzy prawnych i paralegals i chcesz zwiększyć swoje dane uwierzytelniające. Nasz kurs został opracowany z przedstawicielami przemysłu i rządu, aby zagwarantować, że umiejętności można nabyć po kursie są istotne i aktualne.

Zarys przedmiotu

Na koniec kursu, będziesz w stanie:

Zastosować wiedzę o systemie prawnym w celu wykonywania zadań Przeprowadzenia przeszukania w rejestrze publicznym Przestrzeganie zasad poufności i bezpieczeństwa w środowisku prawnym Uchwyt odbiór i wysyłka informacji Użyj terminologii prawnej w celu realizacji zadań Pomagają w działaniach priorytetów i planowania w praktyce prawnej efektywnej pracy w środowisku biznesowym Przedstawienia dokumentów biznesowych Przyczynić się do efektywnych relacji w miejscu pracy Prowadzenia ewidencji czasu i wypłat w praktyce prawnej Zrozumienie procesów zachodzących w dokumentacji sądowej Perspektywy rozwoju kariery ... [-]
Wielka Brytania London
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku