close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Elastyczność harmonogramu oferowana przez kursy pomaga osobom spełniać ich napięte harmonogramy, jednocześnie poprawiając perspektywy pracy, ucząc się hobby lub przygotowując się do wyższego wykształcenia. Większość kursów może być ukończona w ciągu sześciu miesięcy lub krócej. Co to jest kurs pisania scenariuszy? Tworzenie scenariusza dla telewizji lub filmów wymaga zna… Czytaj więcej

Elastyczność harmonogramu oferowana przez kursy pomaga osobom spełniać ich napięte harmonogramy, jednocześnie poprawiając perspektywy pracy, ucząc się hobby lub przygotowując się do wyższego wykształcenia. Większość kursów może być ukończona w ciągu sześciu miesięcy lub krócej.
Co to jest kurs pisania scenariuszy? Tworzenie scenariusza dla telewizji lub filmów wymaga znajomości struktury, historii, postaci i koncepcji. Kursy koncentrują się na pisaniu scenariuszy i pisaniu scenariuszy telewizyjnych lub filmowych. Studenci uczą się różnic między komedią i dramatem z bieżących programów i filmów. Instruktorzy często uczą konfliktów, stawek, dialogu, oczekiwań gatunku i tematu. Interaktywna nauka jest wspierana wraz z pisemnymi zadaniami. Niektóre kursy uczą również biznesowej strony pisania, w tym listy zapytań, streszczenia oraz podstawy marketingu i sieci. Kurs może być zakończony za dziesięć tygodni, choć niektóre z nich trwają rok.
Skuteczne pisanie scenariuszy wymaga umiejętności pisania, porównywania i przygotowywania, które pomagają uczniom w ich nowym obszarze zainteresowań. Umiejętności te dobrze działają, aby pomóc uczniom w aplikacjach, życiorysach, wywiadach i zainteresowaniach poza scenariuszem.
Na koszt wpływa lokalizacja badania, potrzebne materiały i status rejestracji. Strony internetowe kursów mogą oferować wszystkie informacje potrzebne do określenia pełnych kosztów uczestnictwa.
Osoby, które chcą napisać programy telewizyjne, pokazy i filmy, skorzystają z kursu pisania scenariuszy. Biorąc udział w kursie można przygotować studentów do napisania scenariuszy. Praca związana z pisaniem poza Hollywood obejmuje stania się copywriterem, grantodawcą, pisarzem wnioskującym, asystentem szkoły średniej, czytelnikiem scenariuszy, reżyserem, producentem, krytykiem filmowym i asystentem w różnych zawodach w Hollywood. Networking jest niezbędnym elementem dla producentów i reżyserów do wyświetlania scenariuszy i scenariuszy. Niektóre z tych zadań wymagają dodatkowych kursów, certyfikatów lub stopni do ubiegania się.
Instytucje internetowe, lokalne i międzynarodowe oferują kursy dla zapracowanych studentów. Większość rejestracji jest elastyczna. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Storyutbildningen
Fårösund, Szwecja

Jednodniowy kurs na odległość w pisaniu scenariuszy do komercyjnych filmów fabularnych i seriali dramatycznych.

Jednodniowy kurs na odległość w pisaniu scenariuszy do komercyjnych filmów fabularnych i seriali dramatycznych. -
Kursy
Studia dzienne
Język angielski
Online
 
FutureLearn
Norwich, Wielka Brytania

Ten kurs online omawia kluczowe pojęcia i podstawowe zasady związane z procesem pisania scenariusza.

Ten kurs online omawia kluczowe pojęcia i podstawowe zasady związane z procesem pisania scenariusza. -
Kursy
studia niestacjonarne
2 tyg.
Język angielski
Online
 
FutureLearn
Beaconsfield, Wielka Brytania

Dowiedz się od nagradzanych twórców filmowych, jak filmy przechodzą od scenariusza do ekranu dzięki temu kursowi produkcji filmowej w Akademii Filmowej BFI.

Dowiedz się od nagradzanych twórców filmowych, jak filmy przechodzą od scenariusza do ekranu dzięki temu kursowi produkcji filmowej w Akademii Filmowej BFI. -
Kursy
studia niestacjonarne
6 tyg.
Język angielski
Online