close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Dla wielu osób udział w kursie jest krokiem w kierunku wyboru konkretnego programu. Może to być pierwszy krok w kierunku zostania ekspertem w określonej niszy, która może przedstawiać szeroką gamę ścieżek kariery. Co to jest kurs w postępowaniu karnym? Zróżnicowany program nauczania może prowadzić do intensywnego kursu koncentrującego się na sposobie, w jaki prawo karne i proc… Czytaj więcej

Dla wielu osób udział w kursie jest krokiem w kierunku wyboru konkretnego programu. Może to być pierwszy krok w kierunku zostania ekspertem w określonej niszy, która może przedstawiać szeroką gamę ścieżek kariery.

Co to jest kurs w postępowaniu karnym? Zróżnicowany program nauczania może prowadzić do intensywnego kursu koncentrującego się na sposobie, w jaki prawo karne i procedury wpływają na prawa oskarżonego. Treści programowe mogą zawierać zajęcia dotyczące tego, jak zostać prywatnym detektywem, a także inżynieria sądowa i mogą stanowić solidny fundament do rozpoczęcia studiów prawniczych. Osoby, które ukończyły kurs postępowania karnego mogą kontynuować program, który kończy się uzyskaniem tytułu licencjata lub magistra.

Studenci, którzy ukończyli zajęcia koncentrujące się na procedurze karnej, uczą się stosować umiejętności krytycznego myślenia podczas czytania i interpretowania materiałów prawnych. Rozumieją związek między dowodami a przepisami proceduralnymi i mogą wykazać zrozumienie zasad prawa konstytucyjnego.

W zależności od wybranej szkoły i wybranego programu czas trwania kursu wynosi od kilku miesięcy do kilku lat, a jego cena zmienia się w zależności od programu. Przyszli studenci powinni zwrócić uwagę na cele kursów, aby upewnić się, że wybiorą ten, który pomoże im osiągnąć swoje cele.

Osoby, które wypełniają programy w ramach postępowania karnego, mogą znaleźć szeroką gamę możliwości w różnych dziedzinach związanych z prawem. Paralegals i adwokaci mogą być pierwszą karierą, która przychodzi do głowy, ale są one dalekie od jedynych dostępnych opcji. Są również wysokie wymagania komorników sądowych, funkcjonariuszy straży granicznej, agentów ATF i analityków kryminalnych. Osoby fizyczne mogą wybrać ścieżki kariery w zakresie egzekwowania prawa lub wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, białych kołnierzyków lub przestępstw ulicznych.

Miejsca w kampusach i instytucje online na całym świecie oferują kursy karne z elastycznymi harmonogramami zajęć i długości kursów. Wybierz poziomy dyplomów od kawalerów do doktoratu. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Wybierz kierunki studiów
arrow_drop_up arrow_drop_down
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
FutureLearn
Durham, Wielka Brytania

Wejdź do fascynującego świata medycyny sądowej i dowiedz się, jak lokalizuje się zmarłych, odzyskuje i analizuje za pomocą DNA i patologii.

Wejdź do fascynującego świata medycyny sądowej i dowiedz się, jak lokalizuje się zmarłych, odzyskuje i analizuje za pomocą DNA i patologii. -
Kursy
studia niestacjonarne
6 tyg.
Język angielski
Online
 

International Career Institute
Londyn, Wielka Brytania

Kursy
Studia dzienne
studia niestacjonarne
Język angielski
Online
 
Harley Oxford
Londyn, Wielka Brytania

Niezależnie od tego, czy myślisz o nauce kryminalistyki jako hobby, czy też interesuje Cię praca jako kryminalista i chcesz rozwinąć swoją karierę na wyższy poziom, nasz dyplo ... +

Niezależnie od tego, czy myślisz o nauce kryminalistyki jako hobby, czy też interesuje Cię praca jako kryminalista i chcesz rozwinąć swoją karierę na wyższy poziom, nasz dyplom z medycyny sądowej zapewni Ci wgląd, umiejętności i wiedzę, których potrzebujesz, aby się rozwijać w tej karierze. -
Kursy
Studia dzienne
studia niestacjonarne
15 godziny
Język angielski
Online
 

Zdobądź stypendium o wartości do 10 000,00 

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium.
FutureLearn
Glasgow, Wielka Brytania

Naucz się kryminalistyki online, od śledztwa na miejscu zbrodni po zgłaszanie wartości dowodowej w sprawie.

Naucz się kryminalistyki online, od śledztwa na miejscu zbrodni po zgłaszanie wartości dowodowej w sprawie. -
Kursy
studia niestacjonarne
6 tyg.
Język angielski
Online
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Wybierz kierunki studiów