Filter
Kursy
Europie Tempo: Wszystkie

Kursy są zajęcia indywidualne, które mogą być podjęte na uczelni, szkół, uczelni, juniorów i szkół zawodowych na całym świecie. Dla jeszcze większej elastyczności, także wiele szkół oferuje lekcje on-line. Studenci mogą podejmować indywidualne zajęcia lub kontynuować studia.

Badania nauk sądowych mogą obejmować biologię, chemię, informatykę i wiele innych tematów, a także, w jaki sposób każdy przedmiot dotyczy prawa karnego i cywilnego. Tego typu program jest doskonały dla tych, którzy chcą się nauczyć o często niezrozumianym obszarze egzekwowania prawa.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Europe, jeden z world 's siedmiu kontynentach, jest zazwyczaj znany jako wysuniętym półwyspie Eurazji. Drugi najmniejszy kontynent, z 10.180.000 (km2), że zebrano obszar 50 krajów.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Forensyka, Europie, Kształcenie na odległość

International Career Institute

... [+]

[-]
Wielka Brytania London
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
International Open Academy

Odgrywaj kluczową rolę w rozwiązywaniu przestępstw, ponieważ dowiadujesz się, jak kryminalistyka jest wykorzystywana do znajdowania dowodów i doprowadzania przestępców do ... [+]

O tym kursie

Odgrywaj kluczową rolę w rozwiązywaniu przestępstw, ponieważ dowiadujesz się, jak kryminalistyka jest wykorzystywana do znajdowania dowodów i doprowadzania przestępców do wymiaru sprawiedliwości

Czy jesteś zainteresowany nauką kryminalistyczną i jak jest wykorzystywany do rozwiązywania przestępstw?

Wiele zbrodni rozwiązuje „palący pistolet”, taki jak naoczny świadek lub złapany na gorącym uczynku. Inne przestępstwa są bardziej skomplikowane do rozwiązania i wymagają dowodów kryminalistycznych, aby zidentyfikować i udowodnić winę sprawcy.

Kryminalistyka stała się nowoczesnym „pistoletem do palenia”, który pomaga rozwiązać wiele z tych przypadków. Być może oglądałeś zbyt wiele programów CSI w telewizji i zastanawiałeś się, czy wszystkie ich techniki są prawdziwe? Być może jesteś zainteresowany, aby dowiedzieć się, w jaki sposób podstawowe zasady nauki mogą być wykorzystywane w dochodzeniach kryminalnych, rozważasz karierę jako naukowiec kryminalistyczny lub musisz wiedzieć więcej, aby rozwinąć swoje obecne dziedziny, takie jak kryminologia, psychologia sądowa, prawo karne lub przestępczość -pisanie?... [-]

Wielka Brytania London
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
60 dni
Online
Czytaj więcej po polsku