close

Filtry

Zobacz wyniki

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Studenci, którzy chcą zarobić na stopień, ale nie chcą uczęszczać na zajęcia w kampusie, mogą skorzystać z wygody oferowanej przez kurs online. Kursy online oferują zwykle te same doświadczenia i zajęcia jako osobista klasa, ale materiał jest dostarczany za pośrednictwem internetowej klasy. Co to jest kurs internetowy w dziedzinie kryminologii? Ta klasa to wstępne sformułowanie… Czytaj więcej

Studenci, którzy chcą zarobić na stopień, ale nie chcą uczęszczać na zajęcia w kampusie, mogą skorzystać z wygody oferowanej przez kurs online. Kursy online oferują zwykle te same doświadczenia i zajęcia jako osobista klasa, ale materiał jest dostarczany za pośrednictwem internetowej klasy.

Co to jest kurs internetowy w dziedzinie kryminologii? Ta klasa to wstępne sformułowanie terminologii, teorii i praktyk w zakresie dyscypliny sprawiedliwości w sprawach karnych. Studenci mogą również oczekiwać przeanalizowania systemów klasyfikacji i trendów, które definiują kryminologię, a podejście do kwestii przestępczości i redukcji w różnych środowiskach będzie prawdopodobnie sprawdzane i krytyczne. Badania te przyczyniają się do skumulowanego rozumienia przez uczniów przestępczości i jej implikacji zarówno w kontekście lokalnym, jak i globalnym.

Istnieje wiele korzyści, jakie można uzyskać z takiej klasy.Studenci mogą przygotować się na karierę w sprawiedliwości karnej, ale co ważniejsze, mogą rozwinąć umiejętności myślenia krytycznego, które mogą trwać całe życie.

Studenci, którzy są zaniepokojeni kosztami rejestracji powinni rozważyć ubieganie się o stypendia i inną pomoc. Biuro rekrutacyjne jest najlepszym źródłem informacji dla tych zasobów, a także kosztami szacunku obecności.

Uczestnictwo w klasie online w kryminologii może stanowić podstawę do kariery w terenie. Dzięki znajomości wzorców przestępczości, praktyk w sprawach karnych i teorii kryminologii możesz kontynuować karierę, która pozwala na wykorzystanie tej wiedzy w praktyce. Niektóre z ofert, które mogą oferować tę okazję to policjant, kurator, pracownik młodzieżowy, pracownik socjalny lub detektyw kryminalny. Wszystkie te zadania dają szansę na rozwinięcie umiejętności kryminologicznych i pomagają społeczności w tym.

Jeśli chcesz zapisać się na kurs internetowy w kryminologii, pierwszym krokiem jest znalezienie szkoły. Wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz wstępny.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
FutureLearn
York, Wielka Brytania

Co to jest przestępstwo? Jak działa wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych w Anglii i Walii? Dowiedz się więcej, śledząc sprawę w systemie.

Co to jest przestępstwo? Jak działa wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych w Anglii i Walii? Dowiedz się więcej, śledząc sprawę w systemie. -
Kursy
studia niestacjonarne
4 tyg.
Język angielski
Online
 
International Career Institute
Londyn, Wielka Brytania

ICI dostarcza Karnego i Kryminologii kurs, który przygotowuje do różnych wyzwań zawodzie. Opracowany przez ekspertów w tej dziedzinie, oferujemy kompleksowy kurs, który będzie ... +

ICI dostarcza Karnego i Kryminologii kurs, który przygotowuje do różnych wyzwań zawodzie. Opracowany przez ekspertów w tej dziedzinie, oferujemy kompleksowy kurs, który będzie trenować, aby być skuteczne w wielu stanowiskach związanych z walczących przestępstwa. -
Kursy
Studia dzienne
studia niestacjonarne
Język angielski
Online
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami