Filter
Kursy
Wielka Brytania Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Kursy mogą być podjęte w celu osiągnięcia różnych celów: Mogą one służyć jako zajęcia wyrównawcze lub fundamentalnych, mogą one zostać podjęte, aby zdobyć cenne umiejętności, lub mogą zostać wybrane po prostu realizować interes.

Film jest jednym z World 's najbardziej popularnych mediów opowiadania i jest przedmiotem poważnych badań naukowych w wielu różnych instytucji. To pole jest doskonałym sposobem, aby dowiedzieć się więcej na temat teorii filmu, historii i krytyki.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Other options within this field of study:
Inne możliwe programy w Europie

5 Results in Film, Wielka Brytania

FutureLearn

Dowiedz się, jak opowiadać fascynujące historie na wielu platformach, takich jak książki, filmy, gry i telewizja, dzięki bezpłatnemu kursowi online. ... [+]

Historie coraz częściej pojawiają się w różnych formatach - książkach, komiksach, wydarzeniach, filmach, grach i programach telewizyjnych. Jest to znane jako opowiadanie transmedialne lub wieloplatformowe opowiadanie historii.

Ten kurs pomoże Ci opowiadać fascynujące historie na wielu platformach.

Przyjrzymy się przykładom takim jak The Avengers, The Matrix i Transformers - i wprowadzimy teorię w życie, powtarzając popularną bajkę The Three Little Pigs w formacie wieloplatformowym.

Nauczysz się z Danielem H Byunem - reżyserem znanym również jako 변혁.

Jakie tematy omówisz?

Przez cztery tygodnie zapytamy:

Czym jest opowiadanie transmedialne? A czym różni się od powiązanych pomysłów, takich jak konwergencja mediów i jedno źródło wielokrotnego wykorzystania (OSMU)?W jaki sposób kluczowe elementy charakteru, fabuły i scenerii tworzą pamiętną historię?Czego możemy się nauczyć z folkloru i tradycyjnych narracji?I w jaki sposób opowiadanie historii w erze cyfrowej różni się od poprzednich form?... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
4 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Zapoznaj się z kultem latynoskim dzięki filmom Luisa Bu ... [+]

Poznaj kulturę hiszpańską dzięki trzem kultowym reżyserom filmowym

Ten kurs online pozna kulturę latynoską dzięki pracy trzech kultowych hiszpańskich reżyserów: Luisa Buñuela, Pedro Almodóvara i Guillermo del Toro.

Każdego tygodnia będziemy patrzeć na innego latynoskiego reżysera, a przekonasz się, dlaczego tak wielu ludzi lubi swoją pracę. Będziesz ćwiczyć swoje oczy i uszy, oceniając fotografię, ruch, kolor, aktorstwo i historię, pomagając cieszyć się wszystkimi rodzajami filmu.

Nauczysz się także rozpoznawać i interpretować wiadomości kulturalne i ideologiczne w filmie oraz mówić o tym, w jaki sposób kultura hiszpańska w filmie różni się od Twojej.... [-]

Wielka Brytania UK Online
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Naucz się korzystać z prostych filmów i animacji, aby ożywić naukę i pomóc w osiągnięciu międzyprzedmiotowych osiągnięć i oceny. ... [+]

Ten bezpłatny kurs online pomoże każdemu, kto pracuje z młodzieżą w wieku 5-19 lat, zaangażować go w naukę poprzez proste tworzenie filmów i animację. Odkryjesz, w jaki sposób film i animacja mogą być używane jako potężne narzędzia zachęcające do aktywnego uczenia się i umożliwiające uczniom nawiązanie silnych powiązań z dowolną dziedziną programu nauczania.

Spróbuj filmowania i animacji w klasie

Podczas kursu:

dowiedzieć się, w jaki sposób prosty sprzęt może być wykorzystywany do produkcji wysokiej jakości filmów krótkometrażowych w klasie;wykorzystaj tę wiedzę w klasie, tworząc filmy, które pomagają podnieść poziom osiągnięć;odkryj szereg najlepszych wskazówek, które pomogą Ci doskonalić swoje umiejętności filmowania;nauczyć się tworzyć proste filmy i animacje ze swoimi uczniami;i nauczyć się używać tej kreatywnej formy sztuki jako narzędzia oceny.... [-]
Wielka Brytania UK Online
November 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Poznaj intrygujący świat produkcji filmowej i dowiedz się o złożoności rozwoju, dystrybucji i finansów. ... [+]

Zrobienie filmu to twórczy wyzysk, ale podobnie jak każda inna sprawa, celem jest zarabianie pieniędzy.

Biznes Film został stworzony przez The Open University w połączeniu z Pinewood Studios - wiodącym dostawcą usług studyjnych w światowych branżach przemysłu ekranowego. Studia są tam, gdzie ostatnio kręcono filmy Gwiezdne Wojny: Odcinek VII - Siła Awakenów i 24-ga film James Bond.

Korzystając z koncepcji łańcucha wartościowego i ważnych niezależnych studiów przypadków filmowych, kurs zapewnia praktyczne i dogłębne zbadanie najważniejszych decyzji biznesowych.

Dlaczego filmy się nie sprawdzają?

[-]
Wielka Brytania UK Online
October 2019
Zaoczne
6 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku
FutureLearn

Stulecie pierwszej wojny światowej to czas refleksji i poszukiwań. W tym krótkim kursie można odkryć tylko niektóre ze sposobów, które bohaterstwo jest przedstawiana za p ... [+]

Stulecie pierwszej wojny światowej to czas refleksji i poszukiwań. W tym krótkim kursie można odkryć tylko niektóre ze sposobów, które bohaterstwo jest przedstawiana za pomocą sztuki i filmu.

Będziesz odkrywać plakaty rekrutacyjne oraz komunikaty ukazywane są zarówno samolotem wojny i osób przebywających w domu, jak również badania WW1 sztuki i refleksji nad obrazem zostały wybrane. Następnie przechodzimy do odkrywania współczesnej niemieckiego filmu konsolidacji swoją naukę przeglądając najnowszą książkę, film, czy telewizyjny program o pierwszej wojnie światowej.

Jakie tematy będą obejmować? Analiza plakatów rekrutacji i komunikatów dla portretowanych one zarówno samolotem wojny i osób przebywających w domu Badania plakaty: użycie słów i obrazów, aby wywołać emocje o bohaterstwie Wojny światowej 1: jak wyobrażenia o bohaterstwie zmieniło od 1914 roku Heroizm i film: odkrywanie różnic między obecnymi wizerunkami bohaterów World War 1 w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii przeglądy filmowe: kontrastujące sposoby sens wojny światowej 1 jest skonstruowany i dyskusji w Niemczech dziś Co można osiągnąć? Zastanawiać się, jak pierwsza wojna światowa miała wpływ na heroiczne ideały XIX i na początku XX wieku. WW1 plakaty ocenić i zinterpretować komunikat, że każdy plakat dałby do tych, rejestrując się w latach wojny. Poznaj sztukę z WW1 i dyskutować przemyśleniami z innymi studentami. Wikary wystawę malarstwa bohaterów i bohaterek WW1 pomóc odbić na sposobie pomysłów o heroizm zmieniła się od 1914 roku iw kolejnych. Dowiedz się, jak bohaterstwo jest reprezentowana w post-WW2 niemieckiej kultury. Omów jak WW1 i heroizm są reprezentowane w filmach produkowanych lub wyprodukowany w Niemczech w ciągu ostatnich kilku lat. Ocenić program... [-]
Wielka Brytania UK Online
January 2020
Zaoczne
2 tygodnie
Online
Czytaj więcej po polsku