ONLINESTUDIES.PL

Kursy są poszczególne jednostki badania, które mogą być brane pojedynczo lub jako seria zajęć skupionych w konkretnej dziedzinie. Zajęcia indywidualne mogą mieć różną długość, kosztów i liczby sesji tygodniowo.

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

Wyniki wyszukiwania Filter

Kurs kryptowaluty

London Academy of Trading
Online W pełnym wymiarze godzin 1 tydzień Otwarta rekrutacja Wielka Brytania London

Kryptowaluta odgrywa coraz ważniejszą rolę na rynkach finansowych na całym świecie. Nasz kurs online kryptowalut pozwoli lepiej zrozumieć, jak handlować walutami cyfrowymi, takimi jak Bitcoin, Ethereum i Litecoin, koncentrując się na zarządzaniu ryzykiem i zachowaniu kapitału.

Kurs online: LabVetEurope

University of Copenhagen
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 6 miesiące Otwarta rekrutacja Dania Copenhagen + 1 więcej

Program LabVet Europe kwalifikuje Cię do pracy jako wyznaczony weterynarz weterynarii zgodnie z dyrektywą UE z 2010 r. W sprawie produkcji zwierząt wykorzystywanych do celów naukowych, wcześniej znany jako FELASA kategorii D.

Zaawansowany program ochrony danych (DPO)

Institute For Advanced Management (CEU - IAM)
Online W pełnym wymiarze godzin 180 godziny Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid Community of Madrid + 1 więcej

Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (GDPR), które obowiązuje od 25 maja 2018 r., Przewiduje obowiązkowe wyznaczenie inspektora ochrony danych (DPO) dla organów i organizacji publicznych, organów, które regularnie i systematycznie przeprowadzają obserwacje osób na dużą skalę oraz organy, których główne działania obejmują przetwarzanie danych wrażliwych na dużą skalę. Inspektor ochrony danych (DPO) jest zatem jednym z kluczowych elementów dostosowania do GDPR i gwarantem przestrzegania przepisów dotyczących ochrony danych w organizacjach. Hiszpańska Agencja Ochrony Danych (AEPD) we współpracy z krajową jednostką akredytującą (ENAC) przedstawiła system certyfikacji dla praktyki zawodowej inspektorów ochrony danych. AEPD staje się zatem pierwszym europejskim organem nadzoru, który opracuje system certyfikacji dla działalności inspektorów ochrony danych (DPD).

Kurs internetowy Forex Trader

UK Trading Academy
Online Zaoczne 12 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania London

Będzie jeden webinarium na tydzień i około godziny, głównie wieczorami. Wszystkie webinaria są nagrywane, więc jeśli je przegapisz, nie ma problemu z dogonieniem, bo nic nie umknie. Wyobraź sobie, że możesz uczyć się i rozmawiać z najlepszym handlowcem co tydzień i nauczyć się wszystkich sztuczek w książce.

Weiterbildung Ökonom / -W (IUBH)

IUBH Fernstudium
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 9 - 18 miesiące Otwarta rekrutacja Niemcy Bad Honnef + 1 więcej

Nasz program szkoleniowy ekonomista / -in (IUBH) umożliwia doskonałą szkolenia lub przekwalifikowania na poziomie uniwersyteckim.

Asystentka Montessori w wieku 0-3 lat i 3-6 lat

International Montessori Institute
Online W pełnym wymiarze godzin 3 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Vilafant Włochy Rome Barcelona + 3 więcej

Ten 0-3-letni i 3-6-letni asystent nauczyciela Montessori, w tym główne teoretyczne podstawy edukacji Montessori, mając na uwadze znaczenie czynników emocjonalnych i podstawowych związków, aby osiągnąć doskonałe wyniki w codziennej praktyce edukacyjnej. Stwórz przegląd wszystkich obszarów roboczych i idealnie je zintegruj z podstawami oraz osobistą pracą i praktykami teorii edukacyjnej Montessori, zapewniając w ten sposób dostęp i zrozumienie wszystkich narzędzi potrzebnych do edukacyjnego podejścia Montessori.

Kurs Online Specialization w zakresie komunikacji i analizy politycznej

CESCOMPOL - Centro de Estudios Superiores de Comunicación y Marketing Político
Online W pełnym wymiarze godzin 6 miesiące Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

Program ten skierowany jest zarówno do absolwentów, jak i absolwentów szkół wyższych w zakresie nauk politycznych, marketingu, dziennikarstwa, prawa lub stosunków międzynarodowych; co do specjalistów z wykształceniem wyższym i doświadczeniem w świecie polityki, którzy chcą poprawić swoje umiejętności osobiste. CESCOMPOL jest współpracującym centrum Uniwersytetu Alcalá de Henares (UAH), jednego z najstarszych w Europie. Ten kurs odbywa się w trybie online za pośrednictwem platformy wirtualnej, umożliwiając studentowi dostęp do badania, niezależnie od miejsca i czasu. Na tym kampusie znajdziesz wszystkie materiały dydaktyczne, zadania, kalendarze i stały system komunikacji z opiekunem i uczniami.

Story Academy - MasterClass w scenopisaniu

Storyutbildningen
Online W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Szwecja Fårösund

Jednodniowy kurs na odległość w pisaniu scenariuszy do komercyjnych filmów fabularnych i seriali dramatycznych.

Kurs specjalizacyjny w piłce nożnej dyrektora sportowego

Universidade Europeia
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 60 godziny Październik 2019 Portugalia Lisbon + 1 więcej

Football Sport Director jest liderem tej struktury zarządzającym wszystkimi kwestiami związanymi z zarządzaniem i budową składu, w synergii z modelem gry trenera i wzorcem rozwoju branży.

Zaawansowany program w cyfrowej transformacji (e-learning)

IPAM
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 5 miesiące Październik 2019 Portugalia Lisbon Porto + 2 więcej

Wpływ cyfrowej transformacji na organizacje jest już niekwestionowany, ponieważ jest to proces o szybkim tempie, zmuszający decydentów do rozwijania nowych umiejętności do kierowania zmianami, wykorzystując mnóstwo możliwości stworzonych w celu przezwyciężenia wyzwań, które stawiają przed nimi. technologie, procesy i zasoby ludzkie.

Nagrywanie i miksowanie

Microfusa
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 6 miesiące Październik 2019 Hiszpania Barcelona Madrid Spain Online + 4 więcej

Ten wstępny kurs inżynierii dźwięku składa się z dwóch pierwszych poziomów dyplomu z inżynierii dźwięku i koncentruje się na nagrywaniu i miksowaniu

Online Course: Economic Principles and Concepts for the Veterinary Sciences

Elevate Health
Online Zaoczne 6 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Netherlands Online

Technician Course in Business and Institutional Communication

Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado
Online 6 miesiące Październik 2019 Hiszpania Madrid

Kurs Technika w zakresie komunikacji biznesowej i instytucjonalnej oferowany przez Instytut Seneca jest przedstawiony jako interesujące szkolenie dla tych, którzy chcą pracować w obszarze komunikacji lub już pełnią funkcje związane z tą dziedziną i chcą pogłębić swoją wiedzę lub je zaktualizować.

Kurs online: praktyczny angielski starter

Elizabeth Johnson Organization
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Passfield

Practical English Starter to idealny kurs dla absolutnie początkujących lub potrzebujących na nowo nauczyć się podstaw języka angielskiego. Kurs koncentruje się na praktycznych, codziennych tematach, takich jak prezentowanie siebie, liczby, zakupy i transport. Ci, którzy są gotowi uczyć się 2-3 godziny tygodniowo przez kilka miesięcy, zauważą znaczną poprawę swojego poziomu oraz wyniki międzynarodowych egzaminów.

Studia podyplomowe z zarządzania przedsiębiorstwem

EUSchool European School of Leadership
Online Zaoczne 6 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madrid

Superior Program w Business Management EUschool to profesjonalne szkolenie na wysokim poziomie, które zapewnia wiedzę i podstawowe narzędzia do kierowania i zarządzania biznesem w międzynarodowym środowisku biznesowym, naznaczonym cyfrową transformacją i innowacjami. Postgraduate in Business Management Online oferuje globalną wizję zarządzania przedsiębiorstwem opartą na szczegółowej wiedzy na temat przekrojowych obszarów wspólnych dla całej organizacji, takich jak zarządzanie strategiczne, zasoby ludzkie, finanse, marketing i sprzedaż. ,