ONLINESTUDIES.PL

Kursy są poszczególne jednostki badania, które mogą być brane pojedynczo lub jako seria zajęć skupionych w konkretnej dziedzinie. Zajęcia indywidualne mogą mieć różną długość, kosztów i liczby sesji tygodniowo.

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

Wyniki wyszukiwania Filter

Kurs kryptowaluty

London Academy of Trading
Online W pełnym wymiarze godzin 1 tydzień Otwarta rekrutacja Wielka Brytania London

Kryptowaluta odgrywa coraz ważniejszą rolę na rynkach finansowych na całym świecie. Nasz kurs online kryptowalut pozwoli lepiej zrozumieć, jak handlować walutami cyfrowymi, takimi jak Bitcoin, Ethereum i Litecoin, koncentrując się na zarządzaniu ryzykiem i zachowaniu kapitału.

Story Academy - MasterClass w scenopisaniu

Storyutbildningen
Online W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Szwecja Fårösund

Jednodniowy kurs na odległość w pisaniu scenariuszy do komercyjnych filmów fabularnych i seriali dramatycznych.

Kurs online: LabVetEurope

University of Copenhagen
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 6 miesiące Otwarta rekrutacja Dania Copenhagen + 1 więcej

Program LabVet Europe kwalifikuje Cię do pracy jako wyznaczony weterynarz weterynarii zgodnie z dyrektywą UE z 2010 r. W sprawie produkcji zwierząt wykorzystywanych do celów naukowych, wcześniej znany jako FELASA kategorii D.

Kurs języka rosyjskiego

Novosibirsk State University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 - 12 miesiące Wrzesień 2019 Rosja Novosibirsk

Posiadamy 2 podstawowe formaty naszych programów: program roku akademickiego, program letni.

Kurs internetowy Fast Track Trader

UK Trading Academy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 dni Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania London

Nasz kurs Fast Track Trader to bardzo intensywny kurs szkoleniowy, podzielony na dwa pełne dni i został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić Ci kompleksowy program szkoleniowy. Będziesz mógł odejść z konkretnymi i potężnymi zestawieniami handlowymi i zaczniesz handlować już następnego dnia, aby osiągnąć znaczące zyski.

Asystentka Montessori w wieku 0-3 lat i 3-6 lat

International Montessori Institute
Online W pełnym wymiarze godzin 3 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Vilafant Włochy Rome Barcelona + 3 więcej

Ten 0-3-letni i 3-6-letni asystent nauczyciela Montessori, w tym główne teoretyczne podstawy edukacji Montessori, mając na uwadze znaczenie czynników emocjonalnych i podstawowych związków, aby osiągnąć doskonałe wyniki w codziennej praktyce edukacyjnej. Stwórz przegląd wszystkich obszarów roboczych i idealnie je zintegruj z podstawami oraz osobistą pracą i praktykami teorii edukacyjnej Montessori, zapewniając w ten sposób dostęp i zrozumienie wszystkich narzędzi potrzebnych do edukacyjnego podejścia Montessori.

Kurs online: Inżynieria kolejowa: podejście zintegrowane

TU Delft Open & Online Education
Online Zaoczne 6 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Netherlands Online

Zrozumienie złożoności dzisiejszych zaawansowanych systemów kolejowych pozwoli lepiej zrozumieć, jak działa ten bezpieczny i niezawodny system transportu. Pokażemy Ci wiele czynników, które są zaangażowane i jak wiele osób, za kulisami, ma codzienne zadanie, które pozwala ci dostać się z domu do pracy.

Weiterbildung Betriebswirt / -W (IUBH)

IUBH Fernstudium
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 36 miesiące Otwarta rekrutacja Niemcy Bad Honnef + 1 więcej

Nasz program szkolenia Business Administration / -in (IUBH) pozwala w trzech semestrach doskonałe szkolenia lub przekwalifikowania na poziomie uniwersyteckim.

Kurs Online Specialization w zakresie komunikacji i analizy politycznej

CESCOMPOL - Centro de Estudios Superiores de Comunicación y Marketing Político
Online W pełnym wymiarze godzin 6 miesiące Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid

Program ten skierowany jest zarówno do absolwentów, jak i absolwentów szkół wyższych w zakresie nauk politycznych, marketingu, dziennikarstwa, prawa lub stosunków międzynarodowych; co do specjalistów z wykształceniem wyższym i doświadczeniem w świecie polityki, którzy chcą poprawić swoje umiejętności osobiste. CESCOMPOL jest współpracującym centrum Uniwersytetu Alcalá de Henares (UAH), jednego z najstarszych w Europie. Ten kurs odbywa się w trybie online za pośrednictwem platformy wirtualnej, umożliwiając studentowi dostęp do badania, niezależnie od miejsca i czasu. Na tym kampusie znajdziesz wszystkie materiały dydaktyczne, zadania, kalendarze i stały system komunikacji z opiekunem i uczniami.

Jak rozwijać opłacalny kurs grupowy na Facebooku

The Internet Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Bethersden

Dowiedz się, jak skonfigurować, rozwijać i monetyzować swoją własną grupę na Facebooku. Jeśli szukasz alternatywnego sposobu efektywnego promowania swojej firmy, jednocześnie zwiększając swoją społeczność i zwiększając swój potencjał ekspansji i sprzedaży, to posiadanie własnej grupy na Facebooku jest zdecydowanie dla Ciebie.

Dyplom w zakresie rozliczeń i spedycji

ShippingCollege
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 2 - 6 miesiące Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online + 1 więcej

Kursy te obejmą branżę clearingową i spedycyjną, ze szczególnym uwzględnieniem umów międzynarodowych i płatności, frachtu morskiego i ceł.

Kurs online: Nowoczesne metody analizy danych

Elevate Health
Online Zaoczne 9 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Netherlands Online

Podczas tego kursu online nauczysz się używać metod statystycznych do badania związku między (wieloma) determinantami a wystąpieniem zdarzenia końcowego.

Ulubione programy w cyfrowym biznesie

Spain Business School
Online Zaoczne 6 - 12 miesiące Otwarta rekrutacja Hiszpania Spain Online

Doktoranci z 6 miesięcy w 100% metodologii online w języku hiszpańskim. Digital Marketing, Big Data, Social Media, E-Commerce, etc.

Ekspert w dziedzinie logistyki i transportu

Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado
Online 6 miesiące Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid

Działalność logistyczna i transportowa zajmuje już około 10% produktu krajowego brutto, przy rocznym wzroście ponad 8%. Właściwe zarządzanie logistyką i transportem jest bezpieczną strategią dla konkurencyjności firm.

Internetowy kurs muzyki elektronicznej

Microfusa
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 6 - 9 miesiące Październik 2019 Hiszpania Barcelona Madrid Spain Online + 4 więcej

Kurs Elektronicznej Muzyki w trybie online ma te same przedmioty nauczane w kursie twarzą w twarz, z wyjątkiem praktyk. Ten kurs jest prowadzony na podstawie Ableton Live, jak zwykle działa program audio.