ONLINESTUDIES.PL

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Kursy są poszczególne jednostki badania, które mogą być brane pojedynczo lub jako seria zajęć skupionych w konkretnej dziedzinie. Zajęcia indywidualne mogą mieć różną długość, kosztów i liczby sesji tygodniowo.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Znajdź najlepsze uczelnie, szkoły biznesu i uniwersytety oferujące studia licencjackie w Europie, USA, Azji, Australii i wielu innych! Zaoszczędź czas!

2 Wyniki z Biznes w sporcie, Wielka Brytania Filter

Oczywiście w zarządzaniu sportowego

International Career Institute
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania London

Zarządzanie Sport jest kuszące pole, które nie jest trudne do wprowadzenia, jeśli masz odpowiednie umiejętności. Dowiedz się one od kompleksowego zarządzania oczywiście sport ICI i być pewni rozpoczęciem orzeźwiającym karierze.

Kurs agenta sportowego - CPD

International Open Academy
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 60 dni Otwarta rekrutacja Wielka Brytania London + 1 więcej

Znajdź swoją niszę w ekscytującym i dynamicznie rozwijającym się przemyśle sportowym, reprezentując sportowców i zapewniając im najlepsze możliwości