Filter
Kursy
Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Ścieżka kursu może zaczynać się od zajęć ogólnych, które są odpowiednie dla osób posiadających dyplom ukończenia szkoły średniej. Czas trwania zajęć może trwać od jednego miesiąca do jednego semestru i stanowić część certyfikatu lub programu studiów.

Czym jest kurs informatyki stosowanej? Jest to kurs przygotowujący studentów do specjalistycznych karier komputerowych. Studia licencjackie lub magisterskie w zakresie informatyki stosowanej często zaczynają się od klas podstawowych w zakresie oprogramowania komputerowego, sprzętu i systemów. Studia na poziomie licencjata mogą obejmować techniki i teorie informatyczne, aby zrozumieć struktury danych, analizę systemów i projektowanie oraz inżynierię oprogramowania. Zaawansowane stopnie mogą uczyć najnowocześniejszej architektury systemów komputerowych, komunikacji danych i sterowania komputerowego.

Studenci informatyki stosowanej zdobywają umiejętności związane z karierą, takie jak projektowanie aplikacji, dyskretna matematyka i analityczne myślenie. Otwarty umysł i chęć podejścia do starych problemów w nowy sposób mogą być skuteczne na wielu ścieżkach kariery.

Komputery i technologia są popyt na całym świecie. O ile instytucje edukacyjne są różne, to także koszty. Uczniowie powinni skontaktować się z wybraną przez siebie szkołą, aby sprawdzić aktualne wymagania dotyczące programu nauczania i dokładne ceny opłat rejestracyjnych i związanych z nimi opłat.

Możliwości zatrudnienia są obfite dla studentów kończących kurs z informatyki stosowanej. Duże i małe firmy potrzebują zarówno programistów, jak i administratorów baz danych. Projektanci gier komputerowych i twórcy multimediów należą do bardziej popularnych zawodów ze względu na zwiększone możliwości technologiczne. Specjalizacje mogą skutkować wyższymi zarobkami i pozycjami. Osoby ubiegające się o wyższe stopnie naukowe mogą znaleźć wysoko rozwinięte miejsca pracy w branży medycznej i inżynieryjnej mające wpływ na globalną społeczność, w tym genetykę, biologię, fizykę obliczeniową i modelowanie finansowe.

Pracujący profesjonaliści potrzebują elastycznych harmonogramów i dogodnych lokalizacji. Wiele dzisiejszych instytucji edukacyjnych dostosowało się i może zaoferować moduły nauczania na odległość i miejsca w kampusie, aby sprostać tym wymaganiom. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

3 Wyniki z Applied Computer Science

FinTech School

Blockchain stanowi sposób na transfer wartości, bezpiecznie i bez udziału centralnego organu. Jest to prawdopodobnie najważniejsza innowacja technologiczna ostatnich dwóc ... [+]

Blockchain stanowi sposób na transfer wartości, bezpiecznie i bez udziału centralnego organu. Jest to prawdopodobnie najważniejsza innowacja technologiczna ostatnich dwóch dekad. Technologia Blockchain jest gotowa do zakłócania świata w sposób, jakiego nie widzieliśmy od czasu wprowadzenia światowej sieci.

Ważne jest zrozumienie tej technologii, ponieważ jej wpływ na społeczeństwo może być bardzo znaczący w wielu branżach. W tym kursie zajmiemy się odpowiednimi wydarzeniami historycznymi, czym jest blockchain, kim są zawodnicy i dlaczego jest to tak ważne.

Cele

Pod koniec kursu zapoznasz się z:

Odpowiednia terminologiaPowody, dla których blockchain ma znaczeniePodstawy projektowania technologiiUwagi dotyczące implementacjiTwój instruktor... [-]
Stany Zjednoczone San Francisco
September 2019
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
Preply

Użyj filtrów wyszukiwania, aby znaleźć prywatnych nauczycieli Pythona, zgodnie z Twoim budżetem i potrzebami. Rozwijaj się szybciej dzięki nauczycielom Preply , podążaj s ... [+]

Użyj filtrów wyszukiwania, aby znaleźć prywatnych nauczycieli Pythona, zgodnie z Twoim budżetem i potrzebami. Rozwijaj się szybciej dzięki nauczycielom Preply , podążaj swoją indywidualną ścieżką.

Inne tematyAlgorytmy przez SkypeTworzenie aplikacji na Androida przez SkypeSztuczna inteligencja przez SkypeBash przez SkypeC przez SkypeCSS przez SkypeNauka danych przez SkypeBazy danych przez SkypePrzejdź do języka przez SkypeHTML przez SkypeZarządzanie projektami IT przez SkypeJava przez SkypeJavaScript przez SkypeNodeJS przez SkypeCel C przez SkypePHP przez SkypeR przez SkypeRuby przez SkypeRust przez SkypeSEO przez SkypeScala przez SkypeSwift przez SkypeTworzenie stron W... [-]
Stany Zjednoczone Brookline
September 2019
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku
Preply

Użyj filtrów wyszukiwania, aby znaleźć prywatnych nauczycieli języka Java, zgodnie z Twoim budżetem i potrzebami. Rozwijaj się szybciej dzięki nauczycielom Preply , podąż ... [+]

Użyj filtrów wyszukiwania, aby znaleźć prywatnych nauczycieli języka Java, zgodnie z Twoim budżetem i potrzebami. Rozwijaj się szybciej dzięki nauczycielom Preply , podążaj swoją indywidualną ścieżką.

Inne tematyAlgorytmy przez SkypeTworzenie aplikacji na Androida przez SkypeSztuczna inteligencja przez SkypeBash przez SkypeC przez SkypeCSS przez SkypeNauka danych przez SkypeBazy danych przez SkypePrzejdź do języka przez SkypeHTML przez SkypeZarządzanie projektami IT przez SkypeJavaScript przez SkypeNodeJS przez SkypeCel C przez SkypePHP przez SkypePython by SkypeR przez SkypeRuby przez SkypeRust przez SkypeSEO przez SkypeScala przez SkypeSwift przez SkypeTworzenie str... [-]
Stany Zjednoczone Brookline
September 2019
Zaoczne
Online
Czytaj więcej po polsku