Kurs mody i obrazu

Informacje ogólne

Opis programu

Ten kurs online oferuje wgląd w branżę modową i bada wpływ mody na kulturę i komunikuje się poprzez obraz - idealne wprowadzenie dla osób zafascynowanych modą i wizerunkiem.

Na tym kursie Fashion & Image poznasz, jak moda, wizerunek i kultura ukształtowały przemysł na przestrzeni dziesięcioleci.

Dowiesz się, jak rozpoznać, kto jest kluczowym czynnikiem wpływającym na te dziedziny, a także jak moda jest komunikowana i wprowadzana do obrotu poprzez obraz.

Kurs obejmuje:

  • Znajomość historii mody i wizerunku.
  • Społeczne, kulturowe i technologiczne motory zmian w modzie i wizerunku oraz sposób działania marketingu w tych branżach.
  • Etyczne wymiary mody i wizerunku.

Będziesz pracował co tydzień nad różnorodnymi zajęciami, łącząc indywidualne projekty i pracę w grupach; pozwala to na samodzielną pracę oraz współpracę z innymi studentami podejmującymi kurs.

Po pomyślnym ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat osiągnięcia Condé Nast.

Kurs ten stanowi również krok w kierunku innych kursów Condé Nast College na wyższych poziomach dla osób pragnących kontynuować naukę.

135430_photo-1512436991641-6745cdb1723f.jpg

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

Condé Nast College ma niezrównany dostęp do najlepszych i najbystrzejszych umysłów w branży, w tym zespołów Vogue, LOVE, Glamour, GQ i wielu innych tytułów Condé Nast. Uczelnia jest na podwyższonej pozycji, będąc w stanie połączyć doskonałość akademicką z niezrównanymi powiązaniami z branżą mody i mediów. Tworzy to unikalne środowisko edukacyjne dla studentów.

Wyniki kursu

Do końca kursu osoby, które ukończą egzamin i zdadzą egzamin, otrzymają certyfikat osiągnięcia Conde Nast.

Będziesz w stanie:

  • Wykazać podstawowe zrozumienie, w jaki sposób moda, wizerunek i kultura ukształtowały przemysł na przestrzeni dziesięcioleci.
  • Zidentyfikuj metody, kanały i techniki komunikowania i marketingu mody i wizerunku.
  • Zdobądź kreatywne i praktyczne umiejętności myślenia związane z modą i branżami kreatywnymi.
  • Poznaj główne czynniki wpływające na modę i wizerunek od przeszłości do teraźniejszości.

Dostawa kursu

Kurs jest całkowicie online i trwa sześć tygodni, z 4-5 godzinami zajęć online każdego tygodnia wraz z poradami i poradami na temat czytania, oglądania i słuchania.

Kto będzie uczył na tym kursie?

Wszystkie cotygodniowe treści będą dostarczane przez wydział ekspercki Conde Nast College , taki jak:

  • Lisa Mann - wielokrotnie nagradzany pedagog i przedsiębiorca
  • Harriet Posner - specjalistka ds. Marketingu i brandingu mody oraz autorka
  • Sara Hassan - redaktorka mody, stylistka i pisarka

Skorzystaj z wiedzy ekspertów z branży, w tym Bena Evansa, koordynatora artystycznego British Vogue .

Kurs jest interaktywny, oparty na multimediach i rygorystyczny naukowo.

Przyjęcia i kryteria wejścia

Ten kurs jest idealny dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat komunikacji w modzie i chcą odkryć ekscytujący innowacyjny sposób uczenia się od naukowców i ekspertów z branży modowej.

Wymagania wstępne

Ten kurs nie ma żadnych wymagań akademickich. Jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o sposobie komunikowania się z modą oraz dla tych, którzy chcą odkryć ekscytujący i innowacyjny sposób uczenia się od naukowców i ekspertów z branży modowej.

Na początku kursu musisz mieć ukończone 18 lat i mieć dobrą znajomość języka angielskiego.

Wymagania w języku angielskim

Nie ma formalnych wymagań dotyczących języka angielskiego dla tego kursu. Jeśli jednak jesteś studentem spoza Wielkiej Brytanii, a angielski nie jest Twoim pierwszym językiem, zalecamy, abyś uzyskał wynik Academic IELTS na poziomie 5,5 lub być w stanie używać angielskiego na tym poziomie przed rozpoczęciem studiów. Twoim obowiązkiem jest upewnienie się, że będziesz w stanie w pełni uczestniczyć w kwalifikacjach dostarczonych i ocenianych w języku angielskim.

Ostatnia aktualizacja May 2020

Informacje o uczelni

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the wo ... Czytaj więcej

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the worlds of fashion, style and luxury, the College prepares its students to work in all areas of this exciting and innovative industry. Pokaż mniej