Kurs barmaństwa online

Informacje ogólne

Opis programu

Opanuj podstawowe umiejętności barmańskie we własnym czasie, we własnym tempie. Teraz z dożywotnim dostępem za jedyne 24 €.

Co otrzymasz dzięki naszemu kursowi online ...

 • 3,5 godziny filmów na żądanie
 • 35 lekcji barmańskich
 • 48 przepisów na koktajle
 • Dostęp do naszego ekskluzywnego skoroszytu
 • Certyfikat z wiodącej na świecie szkoły barmańskiej po zdaniu egzaminu
 • Swoboda nauki na laptopie, telefonie lub telewizorze

Zdobądź to wszystko na całe życie za jedyne 22 £.

* Instruktor mówi po angielsku, ale napisy są dostępne w języku hiszpańskim, francuskim, niemieckim i włoskim.

Rzut oka na treść kursu

Po co brać ten kurs?

Chcesz wejść do branży? Polepsz swoje umiejetnosci? A może po prostu chcesz nauczyć się robić świetne drinki? Czegokolwiek szukasz, znajdziesz to na naszym kursie online.

W ciągu ostatnich 20 lat zaprojektowaliśmy wiodące na świecie kursy barmańskie. W przypadku tego programu online wykorzystaliśmy naszą rozległą wiedzę specjalistyczną do 3,5 godziny, tworząc najbardziej kompleksowy kurs barmaństwa online.

Zostań barmanem, gdziekolwiek jesteś

Ucz się od najlepszych barmanów w branży

Ponad 20 lat doświadczenia w branży. Ponad 50 000 zadowolonych studentów. Ponad 25 szkół na całym świecie. Jeśli chodzi o barmaństwo, znamy nasze rzeczy. Więc biorąc udział w naszym kursie online, możesz mieć pewność, że uczysz się od najlepszych.

Rozwijaj podstawowe umiejętności barmańskie

W nieco ponad trzy godziny nie tylko nauczysz się przepisów na koktajle. Nauczymy Cię podstawowych technik i umiejętności potrzebnych do zostania dobrym barmanem. Odkryj historię miksologii. Naucz się technik nalewania. Poznaj kombinacje smaków. I opanuj imponujące umiejętności serwowania. Nasz ekspert instruktor Gavin Wrigley nauczy Cię tego i nie tylko.

Wybierz swój własny harmonogram

Masz pasję, ale nie czas? Ten kurs online jest super wygodną (i kompleksową) drogą do świata barmaństwa. W zaciszu własnego domu możesz oglądać i uczyć się lub śledzić. Dzięki dostępowi przez całe życie możesz zatrzymać się i rozpocząć w dowolnym momencie.

cocktail, drinks, liqueur

Poznaj swojego instruktora

Gavin Wrigley
Kierownik ds. Edukacji w European Bartender School

 • 20 lat w branży barmańskiej
 • 6 lat jako nauczyciel barmański
 • 10 lat jako menedżer wiodących barów, klubów nocnych i firm oferujących catering z koktajlami
 • Sędzia w konkursach barmańskich na całym świecie

133182_133159_Affiliates_Keystone_Home_0002_Layer11.jpgEuropean Bartender School","author_url":"","source":"European Bartender School"}" />

Omówienie zawartości kursu

Za 3,5 godziny nauczysz się ...

Idealny serwis
Przy robieniu koktajli właściwe smaki to tylko wierzchołek góry lodowej. Przybicie idealnej porcji obejmuje wszystko, od szklanych naczyń i lodu po przybory kuchenne i miksery. Gavin opowie Ci, jak połączyć najlepszy gin z tonikiem, spritz Aperol i zardzewiały gwóźdź.

Historia koktajli
Barmaństwo ma bogatą i burzliwą przeszłość, która ma dziś duży wpływ na branżę. Podążaj za intrygującą podróżą od koktajlu, zaczynając od 1800 roku, przez prewencyjną Amerykę i erę tiki - aż po współczesną miksologię.

Niezbędne metody i techniki
Ten kurs daje ci podstawowe umiejętności, które możesz wykorzystać w praktyce za dowolnym barem. Gavin nauczy Cię podstawowych technik wstrząsania, nalewania, mieszania, mieszania i toczenia. Omówi także bardziej zaawansowane metody, takie jak nalewanie podwójnych butelek i nalewanie pościgowe.

Ekwipunek
Zapoznaj się z kluczowym sprzętem, którego będziesz używać za prawdziwym barem - lub własnym barem w domu. Będziesz pracować z mieszającymi się szklankami, wytrząsarkami, sitkami, łyżkami, wyciskarkami do cytrusów, szlamami, osadzarkami i innymi.

Przepisy na koktajle
Czeka cudowny świat koktajli. Zaczniesz od zszywek, a następnie szybko przejdziesz do bardziej skomplikowanych dzieł. Odkryj daiquiri, mojito, biały rosyjski, kwaśny pisco i wiele innych.

Smaki
Wiesz, co idzie na koktajl. Teraz czas dowiedzieć się, dlaczego. Gavin obejmie pięć kluczowych smaków: słodki, kwaśny, gorzki, słony i umami. Następnie wyjaśni, jak osiągnąć właściwą równowagę i wymyślić własne dzieła.

Jakieś pytania?

Czy jest egzamin?
Tak, pod koniec kursu odbędzie się krótki egzamin wielokrotnego wyboru, abyś mógł sprawdzić wszystko, czego się nauczyłeś.

Czy otrzymam certyfikat ukończenia?
Tak, otrzymasz certyfikat kursu internetowego EBS wraz z wynikiem testu i podsumowaniem wszystkiego, czego się nauczyłeś.

Jak długo trwa kurs?
Kurs obejmuje nieco ponad trzy godziny treści wideo, podzielony na różne lekcje, w tym przepisy kulinarne, historię i porady barmańskie. Możesz ponownie oglądać odcinki, kiedy chcesz.

Co obejmuje kurs?
Oprócz lekcji online będziesz mieć również dostęp do szczegółowego skoroszytu zawierającego przepisy, teorię i wyjaśnienia, których możesz uczyć się po zajęciach.

Czy muszę ukończyć kurs w określonych ramach czasowych?
Nie, możesz ukończyć kurs we własnym czasie, we własnym tempie. Po zakupie kursu będziesz mieć nieograniczony dostęp do końca życia.

Co dzieje się po ukończeniu kursu?
W każdej chwili możesz wrócić i przejrzeć materiały kursu. A jeśli zainspirowaliśmy Cię do dowiedzenia się więcej o świecie barmańskim, możesz sprawdzić inne oferowane przez nas kursy.

Dlaczego ten kurs jest dla ciebie?

Wybierając ten kurs, będziesz ...

 • Naucz się praktycznych umiejętności, na których możesz budować
 • Rozwiń niezbędne umiejętności barmańskie i wiedzę branżową
 • Zdobądź niezbędną wiedzę o produktach
 • Dodaj umiejętności do swojego CV i zwiększ swoje perspektywy kariery
 • Odkryj, jak zrobić szereg koktajli, aby zaimponować znajomym i rodzinie
 • Zainspiruj się do stworzenia własnego baru w domu
 • Korzystaj z elastycznego podejścia do nauki i nauki we własnym tempie
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

European Bartender School is the world’s leading bartending school. We pride ourselves on training aspiring bartenders to a globally recognised standard. We already trained +70,000 graduated for 20 ye ... Czytaj więcej

European Bartender School is the world’s leading bartending school. We pride ourselves on training aspiring bartenders to a globally recognised standard. We already trained +70,000 graduated for 20 years. Pokaż mniej
Barcelona , Londyn , Phuket , Paryż , Nowy Jork , Amsterdam , Kapsztad , Sztokholm , Rzym , Kos , Sydnej + 10 Więcej Mniej