Kurs Predictive Data Analytics

Informacje ogólne

Opis programu

Kurs zapewni wgląd w podstawowe koncepcje uczenia maszynowego i prognozowania z możliwością podejmowania działań przy użyciu analiz predykcyjnych. Obejmie kluczowe pojęcia dotyczące wyodrębniania przydatnych informacji i wiedzy z dużych zbiorów danych do modelowania analitycznego.

Informacje o kursie

 • Kredyty: 2,5 kredytu
 • Miejsce badania: niezależnie od lokalizacji
 • Data rozpoczęcia: 2020-11-30-2021-01-17 (część etatu 25%)
 • Rozporządzenie dotyczące edukacji: drugi cykl
 • Kod kursu: DVA478
 • Główny obszar: Informatyka

O tym kursie

Kurs ma na celu przedstawienie podstawowych koncepcji uczenia maszynowego na potrzeby analiz predykcyjnych w celu zapewnienia przydatnych do działania, tj. Lepszych i bardziej świadomych decyzji dotyczących prognozowania. Obejmuje kluczowe pojęcia dotyczące wydobywania przydatnych informacji i wiedzy ze zbiorów danych w celu konstruowania modelowania predykcyjnego.

 • Wprowadzenie: przegląd predykcyjnej analizy danych i uczenia maszynowego na potrzeby analiz predykcyjnych.
 • Eksploracja i wizualizacja danych: przedstawia studia przypadków z dziedzin zastosowań przemysłowych i omawia kluczowe kwestie techniczne związane z tym, w jaki sposób możemy uzyskać wgląd, umożliwiający nam dostrzeżenie trendów i wzorców w danych przemysłowych.
 • Modelowanie predykcyjne: obejmuje zagadnienia związane z budową modelowania predykcyjnego, tj. Modelowania danych i określania algorytmów uczenia maszynowego do analiz predykcyjnych i technik oceny modeli.

Nauczysz się

 • Wybierz odpowiednie algorytmy uczenia maszynowego, aby rozwiązać dany problem na potrzeby predykcyjnej analizy danych.
 • Eksploruj dane i twórz zestawy danych odpowiednie do modelowania analitycznego.
 • Podstawy uczenia maszynowego do analiz predykcyjnych.

Wymagania wstępne

 • 90 punktów, z czego co najmniej 60 punktów z informatyki lub równoważne, w tym 15 punktów z programowania, a także 2,5 punktów z podstawowej teorii prawdopodobieństwa i 2,5 punktów z algebry liniowej lub równoważne.
 • Dodatkowo wymagany jest kurs języka angielskiego A / kurs języka angielskiego 6.

Możesz również ubiegać się o kurs i ocenić swoje uprawnienia na podstawie wiedzy zdobytej w inny sposób, np. Doświadczenie zawodowe, inne studia itp.

Tytuł kursu w języku szwedzkim

Prediktiv dataanalys

Informacje o aplikacji

Następnym krokiem po złożeniu wniosku elektronicznego jest złożenie dokumentacji potwierdzającej, że kwalifikujesz się na kurs, o który się ubiegałeś. Aby udokumentować swoje uprawnienia, musisz przedstawić dyplom ukończenia szkoły średniej i transkrypcję z uniwersytetu oraz dowód znajomości języka angielskiego.

Wymagania wstępne

Aby spełnić wymagania wstępne na ten kurs, musisz mieć wcześniejsze kwalifikacje akademickie (studia uniwersyteckie). Szczegółowe wymagania wstępne znajdziesz powyżej.

Brak kwalifikacji akademickich?

Jeśli nie masz formalnych kwalifikacji akademickich potrzebnych na konkretny kurs, możesz ubiegać się o ten kurs i uzyskać ocenę swoich uprawnień na podstawie wiedzy zdobytej w inny sposób, np. Doświadczenie zawodowe, inne studia itp. Jest to również znane jako walidacja wcześniejszego uczenia się.

Uznanie wcześniejszego uczenia się oznacza nakreślenie oceny kompetencji i kwalifikacji jednostki, niezależnie od tego, jak, gdzie i kiedy zostały nabyte - w formalnym systemie edukacji lub w inny sposób w Szwecji lub za granicą, niedawno lub od dawna temu.

Jeśli uważasz, że Twoja wiedza i kompetencje kwalifikują Cię do udziału w tym kursie, do wniosku należy dołączyć:

 • CV z opisem Twojego wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Twoje CV musi opisywać Twoją wiedzę i kompetencje w odniesieniu do wymagań wstępnych.
 • Jeśli odwołujesz się do doświadczenia zawodowego, musisz przesłać certyfikat pracodawcy.

Jeśli będziemy potrzebować więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą.

FutureE

Kursy są częścią projektu FutureE, w ramach którego MDH oferuje kursy online z zakresu sztucznej inteligencji, inżynierii środowiska i energii, inżynierii oprogramowania i systemów komputerowych.

Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Informacje o uczelni

At Mälardalen University people meet who want to develop themselves and the future. Our 16700 students read courses and study programs in Business, Health, Engineering, and Education. We conduct resea ... Czytaj więcej

At Mälardalen University people meet who want to develop themselves and the future. Our 16700 students read courses and study programs in Business, Health, Engineering, and Education. We conduct research within all areas of education and have internationally outstanding research in future energy and embedded systems. Our close cooperation with the private and public sectors enables us at MDH to help people feel better and the earth to last longer. Mälardalen University is located on both sides of Lake Mälaren with campuses in Eskilstuna and Västerås. Pokaż mniej
Västerås , Eskilstuna + 1 Więcej Mniej