Read the Official Description

Badania pokazują, że gospodarstwa domowe w Wielkiej Brytanii są słabe zarządzania inwestycjami z ograniczoną zrozumienia wyborów inwestycyjnych, ryzyka i zysków. Powstały "luka oszczędności" grozi scenariusz, w którym wielu nie może sobie pozwolić na emeryturę. Gdzie indziej gospodarstw nie planuje prawidłowo, aby ich decyzje inwestycyjne dopasowanie ich apetyty ryzyka oraz horyzontu czasowego dostępu do swoich środków. Podstawy finansów: Teoria i praktyka inwestycyjna ma na celu dać Ci narzędzia, aby uniknąć tych koszmarów osobistych finansów.

Będziesz studiować różne decyzje inwestycyjne oraz zyski i ryzyko związane z różnymi produktami. Musisz studiować strategie inwestycyjne oraz jak zapewnić swoje podejście do inwestycji jest zgodny z apetytem na ryzyko zwrotnego. Będziesz także przyjrzeć się, jak uniknąć indywidualnych i grupowych behawioralne cechy, które mogą pogorszyć stan skutecznego podejmowania decyzji inwestycyjnych.

W trakcie kursu będzie dostarczać najnowsze i aktualne studia przypadków w kwestiach inwestycyjnych, aby wykazać, w jaki sposób idee i problemy badane w toku manifestują się przez epizodów w świecie inwestycji osobistych.

Uproszczonych 4-tygodniowy kurs jest aż na bieżąco i obejmuje pokrycie bieżących reform emerytur walcowanych w 2015 - zmiany, które radykalnie zmieniły sposób wielu będzie korzystać ze swoich oszczędności emerytalnych jak oni przenieść na emeryturę.

Podstawy finansów: Teoria i praktyka inwestycyjna ma na celu dać Ci wiedzę i pewność objąć nadzór nad swoimi inwestycjami i swojej przyszłości finansowej.

Rozwijanie podstawowych umiejętności biznesowych i finansów

Kurs ten został opracowany przez Open University Business School - pionierskiej instytucji, która jest potrójną akredytację AMBA, EQUIS i AACSB.

Jest to jedna z ośmiu z The Open University, które pomogą Ci zdobyć podstawowe umiejętności biznesowych i finansowych, w tym komunikacji, sieci, budowanie relacji, zarządzania projektami, osobistego planowania finansowego i zarządzania, inwestycji i usług finansowych.

Możesz ukończyć ten kurs w ramach jednego z dwóch programów: Podstawy finansów: cztery kursy, które dadzą ci cenne umiejętności do zarządzania finansami w domu i w pracy, a także pozwolą ci zdobyć nagrodę FutureLearn.

Biznes i Finanse Podstawy: osiem kursów; posiadacze FutureLearn Certyfikatów osiągnięcie dla wszystkich ośmiu kursów mogą zarobić 30 punktów w kierunku BA UK Open University Business School w zarządzaniu przedsiębiorstwem poprzez przepuszczenie połączonego modułu oceny Open University (OU wymaga odrębnej rejestracji i opłat).

Prawdziwy potencjał Centre for Public Understanding Finansów (prawdziwy potencjał PUFin)

Kurs ten został zaadaptowany z oryginalnego materiału stworzonego przez prawdziwy potencjał Center Uniwersytet Otwarty dla Public Understanding of Finance, a było możliwe dzięki hojnej pomocy prawdziwy potencjał LLP.

Jakie tematy będą obejmować?

 • planowanie inwestycji i podejmowanie decyzji
 • Produktów oszczędnościowych i inwestycyjnych
 • ryzyko inwestycyjne
 • Teorie inwestycyjne - dywersyfikacja, teoria portfela, model wyceny kapitał aktywami
 • Teorie inwestycyjne - hipoteza rynku efektywnego, losowe teoria chodzić, Czartyzm
 • Inwestycje w praktyce - metody stosowane przez zarządzających funduszami
 • Analiza historyczna zwrotów inwestycyjnych
 • Historyczne epizody inwestycyjne i czego się od nich uczyć
 • Indywidualne ludzkie uprzedzenia behawioralne i inwestycje decyzyjny
 • Grupa ludzkie uprzedzenia behawioralne i inwestycje decyzyjny

Co można osiągnąć?

 • Poznaj różne rodzaje inwestycji osobistych i zwrotów, które oferują
 • Zidentyfikować i zrozumieć podstawowe teorie zarządzania inwestycjami
 • Zidentyfikować praktyki zarządzania inwestycjami
 • Przeglądaj i przegląd najnowszych historie zarządzania inwestycjami
 • Zidentyfikowanie i zrozumienie wpływu czynników behawioralnych na podejmowanie decyzji inwestycyjnych

Kto jest kurs?

W celu uzyskania dalszych informacji na temat rejestracji, oceny końcowej oczywiście, kwalifikowania i BA w Business Management, można znaleźć na stronie Open University. The Open University nie działa na Kubie, w Iranie, Korei Północnej, Sudanu i Syrii. Oznacza to, że uczniowie z siedzibą w tych krajach nie będzie w stanie przerobić swój udział w tym programie z Open University kredytów kursu.

Program taught in:
Język angielski
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Kwiec. 2019
Czerwiec 2019
Duration
4 tygodnie
Zaoczne
Cena
Free
By locations
By date
Data początkowa
Kwiec. 2019
Application deadline
Data początkowa
Czerwiec 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Listop. 2019
Application deadline

Kwiec. 2019

Czerwiec 2019

Wrześ. 2019

Listop. 2019