Studiowanie pierwszego miejsca w rankingu MBA na świecie w The Shard *

Chcesz przyspieszyć swoją karierę, zwiększyć swoją wiedzę biznesową i umiejętności przywódcze oraz zmaksymalizować świadomość na poziomie zarządu, nie rezygnując z pracy? Nasz program w niepełnym wymiarze godzin został starannie zaprojektowany dla tych, którzy chcą studiować MBA w wiodącej na świecie szkole biznesu, ale jest ograniczona w czasie, który mogą zabrać ze swojej pracy.

Dlaczego WBS ?

Studenci z Warwick MBA przyjeżdżają u nas uczyć się z całego świata i są kształtowani przez wartości naszej instytucji: ciekawość, niepokój, otwartość i doskonałość. Nasze unikalne wartości podstawowe stanowią trudną i innowacyjną kulturę uczenia się, która przygotowuje naszych studentów do sukcesu w przyszłej karierze.

Co wyróżnia MBA na odległość?

Podczas MBA kształcenia na odległość jest badane przede wszystkim w naszym środowisku kształcenia online na zamówienie, kurs wyróżnia się oferując dwa siedmiodniowe "Warwick Weeks" w WBS London, The Shard. Podczas Twojego tygodnia będziesz miał okazję spotkać się z innymi uczestnikami, omówić case studies, wysłuchać zaproszonych gości i cieszyć się wykładami oraz prowokującymi do dyskusji rozmowami z wykładowcami i kohortą.

Perspektywy międzynarodowe

Oprócz dwóch Tygodni Warwick dostarczonych w Londynie, opłata za naukę obejmuje jeden opcjonalny moduł face-to-face, który można podjąć podczas wymaganych lub elekcyjnych modułów, możesz wybrać studia w Wielkiej Brytanii lub w miastach takich jak Berlin, Rzym, Dubaj, Boston, Pekin i Meksyk **.

Będziesz częścią międzynarodowej społeczności, która podzieli Twoje cele i będzie oferować różnorodne umiejętności i doświadczenia z całego świata. Te utalentowane, przedsiębiorcze umysły biznesowe, wraz z naszą 40.000 silną społecznością absolwentów WBS , będą waszą globalną siecią na całe życie.

Trudne analizy biznesowe dzięki aplikacji w świecie rzeczywistym

Przedsiębiorczość w duchu i praktyce, otwieramy nowe tereny dzięki naszym globalnym spostrzeżeniom biznesowym i dajemy naszym uczniom możliwość dokonywania zmian w biznesie i na całym świecie. Robimy to poprzez ciągłe wyzwanie, by podejmować nauczanie i uczenie się poza klasą poprzez sprowadzanie wiodących ekspertów jako profesorów praktyki i wizytujących wykładowców. To właśnie ta prawdziwa wiedza łączy się z naszymi wyjątkowymi interdyscyplinarnymi, globalnymi badaniami, które pozwalają nam budować powiązania z międzynarodowymi organizacjami, takimi jak Jaguar Land Rover, Amazon i Deloitte.

Inspirujące głośniki

Z zadowoleniem przyjęliśmy kilku najbardziej wpływowych liderów w Wielkiej Brytanii, aby WBS podzieliło się doświadczeniem z pierwszej ręki. Zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału w wydarzeniach, aby wysłuchać wyjątkowych spostrzeżeń od gości z różnych sektorów i branż. Możesz także dołączyć do naszych profesjonalnych sieci, aby zwiększyć swoją sieć.

* Miejsce w rankingu MBA online Financial Times 2019

** Miejsca są ograniczone i nie są gwarantowane.

Rok akademicki

Nasz kurs MBA obejmuje osiem wymaganych modułów, wybór czterech przedmiotów do wyboru oraz projekt doradczy. Realizacja programu trwa od dwóch do czterech lat, ale czas, jaki wykonujesz, jest prowadzony przez ciebie. Jest 30 godzin lekcyjnych dla każdego modułu, 40 godzin samodzielnej nauki z przewodnikiem i 30 godzin samodzielnego samokształcenia.

Jak oceniamy twoją pracę

Twoja nauka będzie oceniana za pomocą różnych metod. Są to internetowe testy praktyczne, indywidualne zadania pisemne, prezentacje i sprawozdania z pracy grupowej oraz egzaminy. Dwa z twoich modułów zostaną ocenione przez egzamin na WBS London podczas każdego z tygodni tygodniowych.

Jak uczymy

Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii pod względem MBA na odległość i kształcenia online, a drugie na świecie przez Financial Times. Nasza wiedza została opracowana przez 30 lat, więc możesz być pewien, że potrafimy Cię zainspirować i zainspirować.

Nauka online

Nauczanie odbywa się głównie za pośrednictwem naszego internetowego środowiska edukacyjnego. WBS , w którym znajdują się nasze materiały dydaktyczne, interaktywne przestrzenie i nasza internetowa klasa: wbsLive. Łatwy w użyciu, mój. WBS umożliwia interakcję w wykładach, dyskusjach i grupach syndykatów. Pozwala także sprawdzić się, uzyskać dostęp do lekcji i nagrań z wykładu, przesłać zadania i połączyć się z innymi studentami i pracownikami akademickimi.

Dla każdego modułu odbędzie się dziesięć sesji nauczania online. Mogą to być wykłady, sesje zaproszonych gości, seminaria lub sesje poświęcone zmianie. Każda sesja jest rejestrowana i dostępna do obejrzenia później w dogodnym dla Ciebie czasie.

Warwick Weeks odbyła się w WBS London, The Shard

Interakcja twarzą w twarz jest istotnym elementem naszego programu, więc dołączycie do nas na dwa tygodnie Warwick podczas WBS London. Intensywne studia stacjonarne pozwolą Ci na naukę, wzbogacą twoje studia i pozwolą ci rozwinąć swoją sieć. Każdy tydzień obejmuje wykłady, studia przypadków, pracę w grupach, briefingi z oceny, wizyty w terenie, spotkania w sieci i wydarzenia społeczne wraz z karierą i sesjami umiejętności uczenia się. Tygodnie Warwick działają we wrześniu i kwietniu w pierwszym roku studiów.

Moduł face-to-face

Oprócz uczestnictwa w Warwick Week w Londynie, opłata za naukę obejmuje jeden opcjonalny moduł face-to-face. Możesz wziąć swój moduł face-to-face jako jeden z wymaganych modułów lub później w trakcie kursu w formie wyboru.

Możesz wybrać studia poza Wielką Brytanią w jednej z naszych instytucji partnerskich, takich jak Guanghua School of Management w Pekinie, IPADE Business School w Meksyku i Indian Institute of Management, Ahmedabad *.

Zespół dydaktyczny

W każdym module znajduje się zespół specjalistów, którzy pomagają Ci w Internecie. Ułatwiają one sesje WbsLive, moderują dyskusje online i sprawdzają aktualność aktualnych tematycznych informacji.

Materiały do ​​nauki

Otrzymasz materiały multimedialne dostosowane do indywidualnych potrzeb z dodatkowymi lekturami i zasobami. Będziesz mieć również zaplanowane webinaria i samouczki w każdym module. Będziesz także mieć dostęp do wywiadów wideo z naszymi wykładowcami i inspirującymi liderami biznesu.

Ekskluzywne statystyki biznesowe online

Nasze interaktywne materiały do ​​nauki są uzupełniane przez bezpłatny dostęp online do czasopism o tematyce biznesowej i zarządzania oraz obszerną bibliotekę Uniwersytetu w Warwick, która zawiera biznesowe bazy danych, takie jak Mintel Oxygen, Amadeus, Thomson Research i Factiva.

* Należy pamiętać, że dostępność modułów może różnić się z roku na rok w zależności od dostępności wydziałów, zapotrzebowania studentów i ograniczeń harmonogramu.

Usługi integracyjne

Nasz zespół CareersPlus będzie wspierać Cię w całym MBA i poza nim, aby zapewnić Ci pełne wykorzystanie potencjału. Połączysz swoje cele i wartości oraz odkryjesz umiejętności wpływające, komunikacyjne i przywódcze potrzebne do aktywnego zarządzania i przyspieszenia kariery.

Nasze usługi są dla Ciebie dostosowane i zaplanowane w ramach naszego cyklu zarządzania karierą. Zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​twoich studiów, są dostarczane, gdy uczęszczasz na moduły mieszkaniowe i online za pośrednictwem webinarów, zasobów lub specjalnie zaprojektowanych kursów. Będziesz mieć również dostęp do konsultacji zawodowych, executive coaching i możliwość zapisania się do naszego nagradzanego programu mentoringu.

Wszyscy nasi studenci MBA na odległość mają dostęp do następujących bezpłatnych usług:

Wsparcie w zakresie coachingu i rozwoju kariery

 • Jedna sesja Executive Coaching z Executive Career Coach z panelu coachingowego WBS
 • Jedna konsultacja zawodowa z jednym z naszych wysoko wykwalifikowanych ekspertów CareersPlus dostępnych w dowolnym momencie w trakcie programu, w zależności od potrzeb. Możesz także rozszerzyć swoje relacje coachingowe, kupując kolejne sesje
 • Dostęp do warsztatów kariery zawodowej w ramach naszego Festiwalu Karier, odbywającego się w obu tygodniach rezydencyjnych, dzielącego się najnowszymi pomysłami dotyczącymi zarządzania karierą, obejmującego zakres tematów od przejścia kariery do umiejętności negocjacyjnych
 • Webinaria dotyczące umiejętności obejmujące takie tematy, jak: negocjacje wynagrodzeń, umiejętności asertywności, polityka zarządzania miejscami pracy, 2-godzinne poszukiwanie pracy i pierwsze 90 dni.

Wgląd eksperta

Prezentacje dla specjalistów branżowych - doświadczeni uczestnicy konferencji dzielą się doświadczeniami z pierwszej ręki. Ostatnie sektory obejmowały: finanse, doradztwo, marketing, energię, FMCG i produkcję.

Zasoby online

 • Oferty pracy
 • WBS CareersPlus pełna zasobów obejmujących wszystkie aspekty rozwoju kariery
 • Symulacja rozmowy przez Internet za pośrednictwem Sonru
 • Going Global (Międzynarodowe informacje o karierze)
 • Warsztaty wideo z Pay Negotiation
 • 360-stopniowe narzędzie do przesyłania informacji online, aby podnieść swoją samoświadomość
 • 15 lekcji online Moduł zarządzania karierą
 • Dzienniki biznesowe i bazy danych, takie jak Marketing i Mintel Oxygen, za pośrednictwem biblioteki University of Warwick
 • Platforma przygotowująca CV VMock.

Wydarzenia i możliwości rekrutera

 • Nagrywanie i przesyłanie strumieniowe prezentacji rekrutujących - Twoja szansa, aby dowiedzieć się o nadchodzących możliwościach. Poprzednie firmy uwzględniły Deloitte, Jaguar Land Rover i Capco
 • Nagrywał i transmitował wykłady praktyków obejmujące tematy takie jak przywództwo i wpływanie. Ostatni prezenterzy to Jon Hendry Pickup, dyrektor naczelny Prezzo Ltd; Wasim Khan, dyrektor generalny hrabstwa Leicestershire Cricket Club; i Louise Ainsworth CEO w Wielkiej Brytanii, Kantar Millward Brown.

Możesz także uczestniczyć w tych wydarzeniach twarzą w twarz, jeśli jesteś w pobliżu.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Warwick Business School »

Ostatnia aktualizacja March 11, 2019
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Duration
2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
35,000 GBP
Wg lokalizacji
Wg daty