Przeczytaj oficjalny opis

Master of Commercial Aviation

&nbsp

Magister Commercial Aviation programu jest 30-godzinny kredyt godzin studiów akredytowane przez Southern Association of Colleges and Schools (SOO) i oferowana wyłącznie online, niektórzy uczniowie nie mogą przebywać na terenie kampusu, aż do ceremonii ukończenia szkoły. Program ten jest szczególnie popularny wśród profesjonalistów już w karierze lotniczej, ponieważ mogą one wypełnić wymagania stopnia na własny harmonogram. Celem programu jest zapewnienie studentom koncentruje się rozumienia pojęć i operacji lotniczych. Program jest zorientowany w kierunku zarządzania i lotnictwa lotnictwa edukacji.

&nbsp

&nbsp

Wymagane Kursy

&nbsp

  • Metod Badań i Statystyki
  • Zaawansowane Human Factors w Przemysł lotniczy i Lotnictwo
  • Zarząd linii lotniczych
  • Aviation 's otoczenia regulacyjnego
  • Planowanie lotniska, Rozwoju i obsługa
  • Stałe Operacje bazy
  • Zaawansowane Bezpieczeństwa Lotniczego
  • Air Cargo & Logistics Management
  • Zaawansowane Transportation Systems
  • Tematy specjalne w Aviation Business Administration

&nbsp

Warunki przyjęcia

&nbsp

Pełna dopuszczenie do Mistrza Commercial Aviation programu udziela się wnioskodawcy, który:

&nbsp

- Zdobył maturalnym stopniu, który jest w pełni akredytowany przez jedną z uznanych agencji akredytacji i spełnia wszystkie pozostałe wymogi dopuszczenia doAbsolwent szkoły.

&nbsp

- Zdobył co najmniej 3,0 średnią ocen w tytuł licencjata.

&nbsp

Tymczasowe dopuszczenie do obrotu mogą być przyznane studentowi, który nie posiada 3,0 ogólnej licencjackich średnią jakość lub licencjackich rdzeń lotnictwa jakości średnią. Pełna wstęp jest powszechnie przyznane po ukończeniu 9 godzin z średnią jakość 3.0, studenci nie może przekraczać 9 godzin absolwent kredytowej tymczasowy status.

&nbsp

Studenci mogą być przyznane bez stopnia przyjęcia, jeśli nie zostały one przyznane pełne lub tymczasowe przyjęcie. Są one dopuszczone z trzeciego stopnia oglądać opieki statusu do poprawy kwalifikacji i spełnić wszystkie warunki przyjęcia. Nie więcej niż 9 godzin semestr zdobył natomiast w stan spoczynku, stopnia mogą być stosowane do Mistrza handlowe stopnia Lotniczego. Oceny uzyskane podczas gdy w stan spoczynku, stopień musi być B (3,0 GPA) lub lepiej.

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
1 rok
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa