Master of Business / Administracja programu Global Management ma na celu zwiększenie umiejętności w zakresie zarządzania studentów potrzebę skutecznego działania w ramach globalnej organizacji. Studenci będą tworzyć i bronić swoich rozwiązań problemów, zarządzania kryzysowego, dochodowe możliwości rozwoju i przywództwa zmienić. Przez cały program, zdobyć doświadczenie uczniów destylacji sytuacji na problem dobrze zdefiniowane, stosowanie narzędzi i pojęć do analizy różnych alternatywnych rozwiązań, a wybór i obrony swoich zalecany przebieg działania.

Master of Business Administration na Uniwersytecie w Phoenix wykorzystuje problem based learning, gdzie studenci udoskonalić swoje umiejętności rozwiązywania problemów wraz z ich komunikacja, kreatywność, wykorzystanie informacji i umiejętności krytycznego myślenia. Są oceniane na podstawie ich wykorzystania procesu rozwiązywania problemu (który zatrudnia ogólnych rubryce), jak również ich zdolności komunikacyjnych i umiejętności krytycznego myślenia podczas ich prezentacji.

W / MBA specjalizacja GM, uczniowie będą tworzyć skomplikowane scenariusze rozwiązania problemu biznesowego korzystając opanował umiejętności i kompetencji w trakcie programu. Studenci będą zdobywać doświadczenie w destylacji sytuacji w ściśle określonych problemów biznesowych w celu wykorzystania na świecie opartej na możliwości organizacji ich wyboru. Dotyczyć będą one narzędzia i koncepcje analizy różnych rozwiązań alternatywnych, i uzyskania informacji na temat wyborów. Będą bronić swoich rozwiązań i zaleca sposobu działania opartego na wydajności i wskaźników oceny dla problemu biznesowego.

Nauka zespoły będą miały zastosowanie zasady benchmarkingu w ramach programu badań najbardziej kreatywnych rozwiązań problemów biznesowych. To wzbogaci alternatywnych rozwiązań, które w ocenie uczniów rozważyć możliwe rozwiązania tego problemu.

MBA / GM składa się z 45 godzin kredytowych i obejmuje trzy kursy języka (MBA/501, MBA/502, MBA/503), które mogą być spełnione przy licencjackich zajęć. Studenci mogą także odstąpić o dalsze dziewięć punktów za pomocą kursów podyplomowych i mogą kwalifikować się do zamieszkania godziny 27-kredytowych.


Zobacz 9 więcej kursów w University of Phoenix Online »

Ten kurs jest Online
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa