Magister administracji biznesu / globalnego zarządzania

University of Phoenix Online

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Magister administracji biznesu / globalnego zarządzania

University of Phoenix Online

Master of Business / Administracja programu Global Management ma na celu zwiększenie umiejętności w zakresie zarządzania studentów potrzebę skutecznego działania w ramach globalnej organizacji. Studenci będą tworzyć i bronić swoich rozwiązań problemów, zarządzania kryzysowego, dochodowe możliwości rozwoju i przywództwa zmienić. Przez cały program, zdobyć doświadczenie uczniów destylacji sytuacji na problem dobrze zdefiniowane, stosowanie narzędzi i pojęć do analizy różnych alternatywnych rozwiązań, a wybór i obrony swoich zalecany przebieg działania.

Master of Business Administration na Uniwersytecie w Phoenix wykorzystuje problem based learning, gdzie studenci udoskonalić swoje umiejętności rozwiązywania problemów wraz z ich komunikacja, kreatywność, wykorzystanie informacji i umiejętności krytycznego myślenia. Są oceniane na podstawie ich wykorzystania procesu rozwiązywania problemu (który zatrudnia ogólnych rubryce), jak również ich zdolności komunikacyjnych i umiejętności krytycznego myślenia podczas ich prezentacji.

W / MBA specjalizacja GM, uczniowie będą tworzyć skomplikowane scenariusze rozwiązania problemu biznesowego korzystając opanował umiejętności i kompetencji w trakcie programu. Studenci będą zdobywać doświadczenie w destylacji sytuacji w ściśle określonych problemów biznesowych w celu wykorzystania na świecie opartej na możliwości organizacji ich wyboru. Dotyczyć będą one narzędzia i koncepcje analizy różnych rozwiązań alternatywnych, i uzyskania informacji na temat wyborów. Będą bronić swoich rozwiązań i zaleca sposobu działania opartego na wydajności i wskaźników oceny dla problemu biznesowego.

Nauka zespoły będą miały zastosowanie zasady benchmarkingu w ramach programu badań najbardziej kreatywnych rozwiązań problemów biznesowych. To wzbogaci alternatywnych rozwiązań, które w ocenie uczniów rozważyć możliwe rozwiązania tego problemu.

MBA / GM składa się z 45 godzin kredytowych i obejmuje trzy kursy języka (MBA/501, MBA/502, MBA/503), które mogą być spełnione przy licencjackich zajęć. Studenci mogą także odstąpić o dalsze dziewięć punktów za pomocą kursów podyplomowych i mogą kwalifikować się do zamieszkania godziny 27-kredytowych.


Czas trwania i cena
Ten kurs jest Online
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
2 lat
W niepełnym wymiarze czasu
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Phoenix, Arizona
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Phoenix, Arizona
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą