Internetowy kurs przywództwa cyfrowego i innowacji

Informacje ogólne

Liczba dostępnych lokalizacji: 2

Opis programu

W dzisiejszym cyfrowym świecie ważne jest, aby liderzy rozumieli przełomowe technologie kształtujące gospodarkę i posiadali umiejętności pozwalające wykorzystać możliwości, jakie stwarzają dla swojej firmy. BrainStation „s cyfrowe Leadership & Innovation Certyfikat Kurs przeznaczony jest wyjaśnienie najnowszych technologii i trendów ucząc ram stosowanych przez wiodące firmy na całym świecie do innowacji napędowego. Prowadzony przez doświadczonych liderów cyfrowych z historią sukcesów w transformacji cyfrowej, ten kurs umożliwia nowym i przyszłym liderom biznesowym wykorzystanie technologii i napędzanie transformacji cyfrowej w ich biznesie.

Czego się dowiesz

Zrozum i wykorzystaj przełomową technologię

Wyeliminuj zamieszanie wokół przełomowych technologii, które mają wpływ na firmy na całym świecie. Poznaj ich możliwości i sposób, w jaki umożliwiają nowym modelom biznesowym stymulowanie cyfrowej transformacji.

Zastosuj myślenie projektowe do możliwości cyfrowych

Naucz się myślenia projektowego i tego, jak jest ono wykorzystywane do identyfikowania i wykorzystywania możliwości innowacji, niezależnie od branży czy biznesu.

Naucz się przewodzić transformacji cyfrowej

Wszyscy liderzy muszą wiedzieć, jak wykorzystać transformację cyfrową, aby umożliwić szybkie wprowadzanie innowacji poprzez zastosowanie technologii. Dowiedz się, jak radzić sobie z zakłóceniami dzięki zespołom wielofunkcyjnym, cyfrowym mapom drogowym i zasadom Agile.

Ucz się od wiodących w branży prelegentów gościnnych

Studenci BrainStation mają dostęp do ekskluzywnych wykładów gościnnych i dyskusji panelowych prowadzonych przez wiodących światowych ekspertów i specjalistów w tej dziedzinie.

Dołącz do społeczności światowej klasy profesjonalistów

Kiedy bierzesz udział w kursie BrainStation , uczysz się z najlepszymi. Zarejestruj się już dziś, aby uzyskać dostęp do globalnej sieci instruktorów i studentów w jednych z najbardziej innowacyjnych organizacji na świecie.

Co mówią nasi uczniowie

„Moje doświadczenie w BrainStation było po BrainStation fantastyczne. Personel jest niezwykle profesjonalny, wnikliwy i uważny. Obiekty są doskonałe i tworzą idealne środowisko zarówno do nauki, jak i do nawiązywania kontaktów. Zdecydowanie rozważę wzięcie udziału w kolejnym kursie BrainStation aby kontynuować mój rozwój zawodowy ”.

David, Google

„Najlepszą częścią mojego doświadczenia z BrainStation byli świetni instruktorzy i dobrze zorganizowane materiały szkoleniowe. Byłem pod wielkim wrażeniem tego, co zrobiliśmy na zajęciach, które były mocno skoncentrowane na projektach praktycznych”.

Sonny, raport z kursu

„Wziąłem udział w wielu kursach rozwoju zawodowego, a BrainStation jest zdecydowanie moim ulubionym doświadczeniem… nauczyciele są profesjonalistami w branży i zawsze wydają się być gotowi poświęcić więcej czasu poza zajęcia, aby upewnić się, że nie nadążasz prędkość."

Ashleigh, Switchup

Elastyczne opcje płatności

BrainStation oferuje jedne z najbardziej konkurencyjnych opcji płatności za naukę cyfrową, z szeregiem elastycznych planów i możliwości stypendialnych.

Ostatnia aktualizacja Paź 2020

Informacje o uczelni

BrainStation is the global leader in digital skills training, empowering students and professionals to succeed in the digital age. Established in 2012, BrainStation has worked with over 500 instructor ... Czytaj więcej

BrainStation is the global leader in digital skills training, empowering students and professionals to succeed in the digital age. Established in 2012, BrainStation has worked with over 500 instructors from the most innovative companies, developing cutting-edge, real-world digital education that has empowered more than 100,000 professionals and some of the largest corporations in the world. Pokaż mniej
Nowy Jork , Toronto , Vancouver + 2 Więcej Mniej